sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Досуг, Развлечения - Активный отдых
anonim_108
Сиреневая цапля• вчера в 20:43

Надеюсь мобилизация потужниц и незламниц всё-таки начнётся...сил моих больше нет

показать весь текст
woman_facepalming 36 heart 21 dislike 6 face_with_tears_of_joy 4 like 4 crying_face 1
297 31
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
|« «» »|
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • …
  • 10
anonim_130
Пушкининиана• вчера в 21:09
91
Ответ дляБорисфенка
А хто командує? Якась навижена вирішила до мене досікатися, інші ще й вбити погрожують. Це як називається?
Це ж порадниця, ви досі не звикли?🤣

anonim_138
Белая и пушистая• вчера в 21:09
92
Ответ дляТуфли в чешуе
Та ну, не знать местных ку-ку? Тут в ряд : Манька, Чаревна, Трындычих, Борисфенка, гав-гав… Люди не отличающиеся интеллектом в общем.
Триндичиха в мене виявляється в блоці. Напевно таки щось мерзотне писала, тому що я взагалі людина спокійна і не звертаю увагу на … як би це помʼякше сказати щоб нікого не образити?
attached-photo
like 1
anonim_99
Туфли в чешуе• вчера в 21:09
93
О, точно! Еще ж лилу в список ку-ку
like 5
noavatar
lilul990• вчера в 21:10
94
Перше ніж плакати про несправедливість законів, дайте чоловікам бути чоловіками

Якби ви їх не ховали, вони мали би змогу пройти підготовку. Живих по 4 роки дуже багато, хто має навички виживання, у самих скрутних ситуаціях.
clown_face 6 pouting_face 1
noavatar
lilul990• вчера в 21:10
95
Ответ дляПушкининиана
Жінки-медики теж потрібні, але ж ви не спішите💁‍♀️
Я на іншій посаді
clown_face 4 woman_facepalming 1 face_with_tears_of_joy 1
noavatar
Борисфенка• вчера в 21:10
96
Ответ дляТуфли в чешуе
Так немцы тоже против, что вы к ним приехали. Вас же это не сильно волнует
Навпаки, німці запросили і ми приїхали. Зустрічали гостинно.
face_with_tears_of_joy 5 clown_face 4
anonim_21
Зайченя• вчера в 21:10
97
Мобилизация не начнется
anonim_108
автор Сиреневая цапля • вчера в 21:11
98
Ответ дляlilul990
а не боїтеся те саме сбушникам повторити?
ты меня будешь пугать гэбнёй? скорее тебя забусярят и отправят в скэлю
face_with_tears_of_joy 5 woman_facepalming 1
noavatar
lilul990• вчера в 21:11
99
Ответ дляБорисфенка
Навпаки, німці запросили і ми приїхали. Зустрічали гостинно.
Німці мали план знищення 2/3 славян під час другої світової війни
like 2

noavatar
Борисфенка• вчера в 21:11
100
Ответ дляПушкининиана
Це ж порадниця, ви досі не звикли?🤣
Звикла. Тому підкреслюю навмисне, що це москальство - спочатку нападати, потім волати, що вони не при ділах.
Нелюді, що з них взяти.
clown_face 8 heart 1
noavatar
lilul990• вчера в 21:11
101
Ответ дляСиреневая цапля
ты меня будешь пугать гэбнёй? скорее тебя забусярят и отправят в скэлю
Я вас не лякаю. Я вас питаю
face_with_tears_of_joy 1
anonim_138
Белая и пушистая• вчера в 21:11
102
Ответ дляБорисфенка
В тому, що українська нація вічна і буде житі в віках. Завезені москалі дуже проти.
Ви напевно з тих патріотів, що виїхали і не збираєтесь вертатись, але дуже переймаєтесь за нас і наші традиції, автентичність, незалежність тощо?
heart 2 face_with_tears_of_joy 2
anonim_130
Пушкининиана• вчера в 21:12
103
Ответ дляlilul990
Я на іншій посаді
На якій?
like 1
noavatar
Борисфенка• вчера в 21:12
104
Ответ дляБелая и пушистая
Ви напевно з тих патріотів, що виїхали і не збираєтесь вертатись, але дуже переймаєтесь за нас і наші традиції, автентичність, незалежність тощо?
Я з тих патріотів, що виїхала і збирається повертатися.
А ви з яких?
face_with_tears_of_joy 3 clown_face 2
anonim_99
Туфли в чешуе• вчера в 21:13
105
Ответ дляБорисфенка
Навпаки, німці запросили і ми приїхали. Зустрічали гостинно.
Та конечно 🤣 Вы даже немцев и спросить не можете, вы язык так и не удосужились хоть немного выучить. Поверьте, они вам не рады. Особенно тем, кто вечно на пособиях и лечится постоянно за их счет
clapping_hands 6
noavatar
Борисфенка• вчера в 21:13
106
Ответ дляlilul990
Німці мали план знищення 2/3 славян під час другої світової війни
Німці збиралися, а москалі знищили. І досі продовжують знищувати наші міста і людей.
clown_face 3 like 2
anonim_187
Зліпок ступні• вчера в 21:13
107
матреха, уже вернула своего кацапенка из Артека?
clown_face 4 woman_facepalming 2
noavatar
Борисфенка• вчера в 21:14
108
Ответ дляТуфли в чешуе
Та конечно 🤣 Вы даже немцев и спросить не можете, вы язык так и не удосужились хоть немного выучить. Поверьте, они вам не рады. Особенно тем, кто вечно на пособиях и лечится постоянно за их счет
Не повірю. Ви нічого не знаєте про німецький менталітет. Але вам і не треба.
woman_facepalming 4 clown_face 4
anonim_99
Туфли в чешуе• вчера в 21:14
109
Ответ дляБорисфенка
Німці збиралися, а москалі знищили. І досі продовжують знищувати наші міста і людей.
В смысле немцы собирались??? Вам пособие окончательно мозги затуманило?
like 7

noavatar
lilul990• вчера в 21:14
110
І не треба писати що поліцію не залучають. Поліція бере безпосередню участь на лбз
clown_face 4 face_with_tears_of_joy 2
anonim_99
Туфли в чешуе• вчера в 21:14
111
Ответ дляБорисфенка
Не повірю. Ви нічого не знаєте про німецький менталітет. Але вам і не треба.
С чего вы решили, что я не знаю? ))
like 3
anonim_130
Пушкининиана• вчера в 21:15
112
Ответ дляlilul990
І не треба писати що поліцію не залучають. Поліція бере безпосередню участь на лбз
Прям вся?😀
face_with_tears_of_joy 1
noavatar
lilul990• вчера в 21:15
113
Ответ дляБорисфенка
Німці збиралися, а москалі знищили. І досі продовжують знищувати наші міста і людей.
Так, але це німців не виправдовує.
like 1
noavatar
Борисфенка• вчера в 21:15
114
Ответ дляТуфли в чешуе
В смысле немцы собирались??? Вам пособие окончательно мозги затуманило?
В сенсі хвошизм побороли 80 років тому, а москальський нацизм процвітає й досі.
Починати читати лекцію про ГУЛАГи, депортації, голод, каральну психіатрію?
clown_face 7 like 3
anonim_111
Форточка• вчера в 21:15
115
Чего нет сил? Парашу ждёшь?
clown_face 5 like 4 yawning_face 2
anonim_99
Туфли в чешуе• вчера в 21:16
116
Ответ дляБорисфенка
В сенсі хвошизм побороли 80 років тому, а москальський нацизм процвітає й досі.
Починати читати лекцію про ГУЛАГи, депортації, голод, каральну психіатрію?
И про Освенцим пожалуйста
like 3
noavatar
Борисфенка• вчера в 21:17
117
Ответ дляlilul990
Так, але це німців не виправдовує.
І поляків, і угорців, і ще багато кого. Але облишимо їх у спокої.
Бо найлютіший ворог - москалі. Вони нелюді і ви про це чудово знаєте.
clown_face 7 like 1
anonim_130
Пушкининиана• вчера в 21:17
118
Ответ дляФорточка
Чего нет сил? Парашу ждёшь?
Та ні, автор он навпаки хоче, щоб було більше потужного захисту для країни
like 1
anonim_71
Анонім Секретар• вчера в 21:17
119
Ответ дляПушкининиана
Звісно, що буде. Адже за кордоном більше шансів вижити. Головне не командувати звідти
Так то вже не українська нація, а таке собі ні те ні се. Такі собі цигани. Українці в Україні.
like 2
noavatar
lilul990• вчера в 21:17
120
Ответ дляБорисфенка
І поляків, і угорців, і ще багато кого. Але облишимо їх у спокої.
Бо найлютіший ворог - москалі. Вони нелюді і ви про це чудово знаєте.
Останнім часом праві поляки бісять
clown_face 4
|« «» »|
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • …
  • 10
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff