Сиреневая цапля• вчера в 20:43
Надеюсь мобилизация потужниц и незламниц всё-таки начнётся...сил моих больше нет
показать весь текст
36
21
6
4
4
1
Пушкининиана• вчера в 21:09
Ответ дляБорисфенка
А хто командує? Якась навижена вирішила до мене досікатися, інші ще й вбити погрожують. Це як називається?
Це ж порадниця, ви досі не звикли?🤣
Белая и пушистая• вчера в 21:09
Ответ дляТуфли в чешуе
Та ну, не знать местных ку-ку? Тут в ряд : Манька, Чаревна, Трындычих, Борисфенка, гав-гав… Люди не отличающиеся интеллектом в общем.
Триндичиха в мене виявляється в блоці. Напевно таки щось мерзотне писала, тому що я взагалі людина спокійна і не звертаю увагу на … як би це помʼякше сказати щоб нікого не образити?
1
Борисфенка• вчера в 21:10
Ответ дляТуфли в чешуе
Так немцы тоже против, что вы к ним приехали. Вас же это не сильно волнует
Навпаки, німці запросили і ми приїхали. Зустрічали гостинно.
5
4
автор
Сиреневая цапля
• вчера в 21:11
Ответ дляlilul990
ты меня будешь пугать гэбнёй?
скорее тебя забусярят и отправят в скэлю
скорее тебя забусярят и отправят в скэлю
5
1
Борисфенка• вчера в 21:11
Ответ дляПушкининиана
Це ж порадниця, ви досі не звикли?🤣
Звикла. Тому підкреслюю навмисне, що це москальство - спочатку нападати, потім волати, що вони не при ділах.
Нелюді, що з них взяти.
Нелюді, що з них взяти.
8
1
Белая и пушистая• вчера в 21:11
Ответ дляБорисфенка
В тому, що українська нація вічна і буде житі в віках. Завезені москалі дуже проти.
Ви напевно з тих патріотів, що виїхали і не збираєтесь вертатись, але дуже переймаєтесь за нас і наші традиції, автентичність, незалежність тощо?
2
2
Борисфенка• вчера в 21:12
Ответ дляБелая и пушистая
Ви напевно з тих патріотів, що виїхали і не збираєтесь вертатись, але дуже переймаєтесь за нас і наші традиції, автентичність, незалежність тощо?
Я з тих патріотів, що виїхала і збирається повертатися.
А ви з яких?
А ви з яких?
3
2
Туфли в чешуе• вчера в 21:13
Ответ дляБорисфенка
Навпаки, німці запросили і ми приїхали. Зустрічали гостинно.
Та конечно 🤣 Вы даже немцев и спросить не можете, вы язык так и не удосужились хоть немного выучить. Поверьте, они вам не рады. Особенно тем, кто вечно на пособиях и лечится постоянно за их счет
6
Борисфенка• вчера в 21:13
Ответ дляlilul990
Німці мали план знищення 2/3 славян під час другої світової війни
Німці збиралися, а москалі знищили. І досі продовжують знищувати наші міста і людей.
3
2
Борисфенка• вчера в 21:14
Ответ дляТуфли в чешуе
Та конечно 🤣 Вы даже немцев и спросить не можете, вы язык так и не удосужились хоть немного выучить. Поверьте, они вам не рады. Особенно тем, кто вечно на пособиях и лечится постоянно за их счет
Не повірю. Ви нічого не знаєте про німецький менталітет. Але вам і не треба.
4
4
Туфли в чешуе• вчера в 21:14
Ответ дляБорисфенка
Німці збиралися, а москалі знищили. І досі продовжують знищувати наші міста і людей.
В смысле немцы собирались??? Вам пособие окончательно мозги затуманило?
7
Туфли в чешуе• вчера в 21:14
Ответ дляБорисфенка
Не повірю. Ви нічого не знаєте про німецький менталітет. Але вам і не треба.
С чего вы решили, что я не знаю? ))
3
Пушкининиана• вчера в 21:15
Ответ дляlilul990
І не треба писати що поліцію не залучають. Поліція бере безпосередню участь на лбз
Прям вся?😀
1
Борисфенка• вчера в 21:15
Ответ дляТуфли в чешуе
В смысле немцы собирались??? Вам пособие окончательно мозги затуманило?
В сенсі хвошизм побороли 80 років тому, а москальський нацизм процвітає й досі.
Починати читати лекцію про ГУЛАГи, депортації, голод, каральну психіатрію?
Починати читати лекцію про ГУЛАГи, депортації, голод, каральну психіатрію?
7
3
Туфли в чешуе• вчера в 21:16
Ответ дляБорисфенка
В сенсі хвошизм побороли 80 років тому, а москальський нацизм процвітає й досі.
Починати читати лекцію про ГУЛАГи, депортації, голод, каральну психіатрію?
Починати читати лекцію про ГУЛАГи, депортації, голод, каральну психіатрію?
И про Освенцим пожалуйста
3
Борисфенка• вчера в 21:17
Ответ дляlilul990
Так, але це німців не виправдовує.
І поляків, і угорців, і ще багато кого. Але облишимо їх у спокої.
Бо найлютіший ворог - москалі. Вони нелюді і ви про це чудово знаєте.
Бо найлютіший ворог - москалі. Вони нелюді і ви про це чудово знаєте.
7
1
Пушкининиана• вчера в 21:17
Ответ дляФорточка
Чего нет сил? Парашу ждёшь?
Та ні, автор он навпаки хоче, щоб було більше потужного захисту для країни
1
Анонім Секретар• вчера в 21:17
Ответ дляПушкининиана
Звісно, що буде. Адже за кордоном більше шансів вижити. Головне не командувати звідти
Так то вже не українська нація, а таке собі ні те ні се. Такі собі цигани. Українці в Україні.
2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу

