Чесно брешу• 2 часа назад
Это давно так стало в супермаркетах?
Что акционные товары прям разметают?
Спасибо советчице, которая на днях написала, что на перволь 3х литровый акция в субботу. По 300 грн.
Я его всегда по этой акции беру.
Утром ехать было лень, думаю ближе к обеду поеду.
Приезжаю в 14 - а там, где акционные товары - нет его...
Нашла случайно за туалетной бумагой 3 бутылки) и пасты зубной 5 тюбиков одиноко лежат...
Я очень удивлена, если честно.
Раньше в акцию до вечера эти товары были в наличии...
Я его всегда по этой акции беру.
Я очень удивлена, если честно.
Більш менш• 1 час назад
Ответ дляВумна, аж страшно
Не заношуйте речі до стадії, коли їх не взмозі відіпрати машинка і гель.
Я вже і забула, коли хоч якийсь засіб не зміг у мене щось попрати ідеально
Окрім дитячого в мильних бульках або шовковиці, звичайно.
Відгуки про Перволь на цьому форумі і ще є вчорашя тема, де писали що поганий він і смердить
Більш менш• 1 час назад
Ответ дляВумна, аж страшно
Виходить всі ці люди просто ’заношують речі до стадії, коли їх не взмозі відіпрати машинка і гель.
’
Чесно брешу
• 1 час назад
Ответ дляБільш менш
’
Удалено администрацией...
Більш менш• 1 час назад
Ответ дляЧесно брешу
Удалено администрацией...
Можна подумати, ви здорова, бігаєте по акційний гель
Голена блондинка• 52 минуты назад
Ответ дляБільш менш
Так в геніальній темі тільки так
Та я ж і кажу, ви просто як пазл тут👌
Більш менш• 50 минут назад
Ответ дляГолена блондинка
Та я ж і кажу, ви просто як пазл тут👌
Та яка мені різниця, що ви кажете
Голена блондинка• 48 минут назад
Ответ дляБільш менш
Та яка мені різниця, що ви кажете
Ну ви реагуєте, значить вам це потрібно 😅
Більш менш• 45 минут назад
Ответ дляГолена блондинка
Вам потрібно
Голена блондинка• 37 минут назад
Ответ дляБільш менш
Молодець)
Не зупиняйтесь, насолоджуйтесь увагою)
Більш менш• 33 минуты назад
Ответ дляГолена блондинка
Не зупиняйтесь, насолоджуйтесь увагою)
Відстаньте вже від мене з своїми недолугими коментарями
Вилосипедниця• 10 минут назад
Ответ дляБільш менш
Проблема підробок продукції Perwoll (та інших брендів компанії Henkel) в Україні є дуже масштабною. Правоохоронці регулярно викривають великі підпільні цехи, де в антисанітарних умовах розливають сурогатну побутову хімію з невідомих компонентів.Наприклад, у квітні 2026 року на Тернопільщині поліція ліквідувала потужний нелегальний цех, який підробляв відомі пральні засоби. Шахраї виготовляли тару, друкували фальшиві етикетки та збували тисячі літрів сурогату через роздрібні мережі Тернопільської, Львівської та Чернівецької областей, завдавши збитків правовласникам на мільйони гривень.
Але ж такі підробки не продають в супермаркетах, їх збувають на ринках, через сайти, інтернет-магазини можливо, тобто не офіційні місця
Супермаркети працюють офіційно, постачальники теж офіційні, все через безготівковий розрахунок, наприклад АТБ завжди вимагає сертифікати якості, їм немає ніякої вигоди зв´язуватися з сумнівними постачальниками
Більш менш• 3 минуты назад
Ответ дляВилосипедниця
Був в сільпо вже скандал з оливковою олією і іншими продуктами