Домашка• 1 час назад

Плохой сервис, а спорить неудобно

Мне ужасно некомфортно возвращать товар, спорить с мастером, требовать переделки, даже когда я объективно права
Соседушка• 1 час назад
ясно
а в чем вопрос?

Анонимушка• 1 час назад
Ну тут либо переступайте через неудобно, либо терпите дальше
Печальки.нет• 1 час назад
Вы же заведомо себе плохо делаете, не отстаивая свои права, чтоб услуга была хорошо выполнена.
Зачем вам быть а-ля хорошей и правильной для человека, от которого вам надо лишь качественное выполнение услуги? Ну правда

Ну дойдет до того что вы просто будете избегать обращаться за услугами , на этом фоне. Смысл?
НЛОша• 52 минуты назад
А ви не сперечайтеся, кажіть спокійно і доброзичливо: я просила так і так, а ви зробили інше.
А_мій_самий_самий• 34 минуты назад
Треба вчитися, бо вам гроші не з неба падають. Треба пам´ятати про це, коли кажете, що вам не подобається
А_мій_самий_самий• 20 минут назад
Ми робили сходинки дерев´яні в будинку і колір був білий з темно-коричневим. А нам викрасили і вже доставили з світло-коричневим.. це взагалі був некрасивий колір і не те, що хотілося. Сходинки дорогі. Я розумію, що для власника це був шок, щоб все переробляти, возити туди - сюди, але чому я повинна заплатити такі гроші і не отримувати насолоди від того, що отримала? Мій чоловік навіть вже готовий був погодитися.. але ми зідзвонилися, включили коференц зв´язок і довели йому, що узгоджений колір був інший. Добре, що збереглися фото. Він навіть сам приїхав порівнювати. Врешті забрали, все перефарбовували і привезли, що треба. Потім чоловік казав, як добре, що все таки не погодилися. Там якраз краса в контрасті - білий з темним. Типу як на фото