Вимагаю спілкування• Изменено 2 часа назад

Спеціалісти з великим досвідом, скільки часу у вас займав пошук нової роботи?

Швидко находили нову?
Україна, бажано Київ
Капітанша• 2 часа назад
Вона сама мене находила

Скляна миша• 2 часа назад
Ви маєте на увазі в Україні?
автор Вимагаю спілкування • 2 часа назад
Ответ дляСкляна миша
Ви маєте на увазі в Україні?
Так
Toyota• 2 часа назад
Яка професія?
Скляна миша• 2 часа назад
Ответ дляВимагаю спілкування
Так
я шукала 2 з лишком місяці. не хотіла аби куди йти
Toyota• 2 часа назад
Якщо якісь маленькі компанії з неофіційною роботою- до тижня щось нормальне до місяця двох
Як_наготую...• 2 часа назад
максимум місяць.
Запароленое одеяло• 2 часа назад
Один телефонний дзвінок до конкурентів.
Із задоволенням взяли навіть незважаючи на погану характеристика із попереднього місця роботи, зарплата була вищою вдвічі в обов´язки менше ніж на попередньому місці роботи. І до речі я тягнула сектор одна в їм потім довелося наймати трьох людей і то з величезною плинність кадрів. Мене потім вмовляли повернутися обіцяючи втричі підняти зарплату але не має дурних, розгрібати їх хаос і повертатися після таких викрутасів що призвели до мого звільнення ніт!
Toyota• 2 часа назад
Ответ дляЗапароленое одеяло
Один телефонний дзвінок до конкурентів.
А професія яка

Бабця в мештах• 2 часа назад
0 годин. Навіть першу роботу не шукала, роботодавець вибирав кращих під час навчання.
Після-постійно надходили пропозиції,скільки працювала.Обирала і переходила, якщо було цікаво.
Лінива, не каюсь• 2 часа назад
Ответ дляВимагаю спілкування
Так
Галочку , поставила открыта для , через 2 недели после галочки.
7_кг_рыбы• 2 часа назад
Да, какая профессия?
Виннипуховна• 2 часа назад
Где-то полгода
Но я искала не в Украине
Пошаманю• 2 часа назад
6 місяців.
Керівна посада
Лінива, не каюсь• 2 часа назад
Ответ дляЗапароленое одеяло
Один телефонний дзвінок до конкурентів.
Кстати у меня тоже было похожее
Отказывается я работала .. после меня полетело и ник о не хотел .
Свою ошибку поняла , больше ни ни
Пацаааааааан• 1 час назад
Найти было несложно, тем более в Киеве. Но я хотела выше зп, меньше обязанностей и ответственности. Хороший удобный офис, отпуск, когда мне удобно. Самое сложное было уволиться. Увольнялась с большим скрипом.