sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Работа, Карьера - Работа
anonim_24
Диверсификация• 1 час назад

Контракт для кухарів і бухгалтерів

Армія функціонує не лише завдяки штурмовим підрозділам. Без кухарів, бухгалтерів, діловодів, майстрів і технічних спеціалістів робота жодної військової частини неможлива.

У зв’язку з цим Міноборони запровадило новий базовий контракт для військовослужбовців небойових посад, який передбачає чіткі умови служби, гарантоване грошове забезпечення та право на відстрочку після завершення контракту.

Хто може підписати базовий контракт

Базовий контракт можуть укласти:

військовозобов’язані;
діючі військовослужбовці.
Він поширюється на такі категорії посад:

діловоди;
бухгалтери;
кухарі;
майстри;
технічні спеціалісти;
інші фахівці небойових напрямків.
Термін служби та відстрочка

Строк дії контракту становить 24 місяці.

Після його завершення військовослужбовець отримує гарантовану відстрочку на 6 місяців. Вона додатково збільшується:

на 1 день за кожен день виконання бойових завдань;
на 1 місяць за кожен рік служби до 2022 року.
Грошове забезпечення

Контракт передбачає такі виплати:

базове грошове забезпечення — 20 000 грн;
додаткова винагорода за службу в тилу — 10 000 грн.
Таким чином, мінімальний рівень виплат становить від 30 000 гривень на місяць. Остаточна сума залежить від звання, посади, вислуги років і виконуваних завдань.

Додаткові умови

Якщо військовослужбовець залучається до виконання бойових завдань, виплати нараховуються за правилами бойового або піхотно-штурмового контракту.

Також при першому укладенні контракту передбачена одноразова виплата в розмірі від 27 000 до 33 000 гривень залежно від військового звання.

Окремо один раз на рік може надаватися допомога на оздоровлення — від 20 000 гривень.
like 2 face_with_tears_of_joy 2
10 6
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_104
Сумчатая кошка• 1 час назад
1
Не надо
Сами идите
clapping_hands 4

anonim_37
Ms. Искренность• 1 час назад
2
Хороший бух или повар и без контракта армейского получают столько и больше
like 2
anonim_24
автор Диверсификация • 1 час назад
3
Ответ дляMs. Искренность
Хороший бух или повар и без контракта армейского получают столько и больше
А не очень хороший?
woman_facepalming 3 face_with_tears_of_joy 1
anonim_37
Ms. Искренность• 1 час назад
4
Ответ дляДиверсификация
А не очень хороший?
20 минимум. У нас девочка на первичке, 24 получает.
anonim_24
автор Диверсификация • 1 час назад
5
Ответ дляMs. Искренность
20 минимум. У нас девочка на первичке, 24 получает.
20 в армии это не 20 в столовой
woman_facepalming 4 heart 1
anonim_162
Дама с собачкой• 1 час назад
6
Как и полагается, главное кроется в додаткових умовах:
Якщо військовослужбовець залучається до виконання бойових завдань, виплати нараховуються за правилами бойового або піхотно-штурмового контракту.
Бухгалтера, деловоди, майстри, кухари, на штурм, становись!
like 3
anonim_24
автор Диверсификация • 1 час назад
7
Ответ дляДама с собачкой
Как и полагается, главное кроется в додаткових умовах:
Якщо військовослужбовець залучається до виконання бойових завдань, виплати нараховуються за правилами бойового або піхотно-штурмового контракту.
Бухгалтера, деловоди, майстри, кухари, на штурм, становись!
Вы хотите деньги на шару получать?
woman_facepalming 1
anonim_162
Дама с собачкой• 56 минут назад
8
Ответ дляДиверсификация
Вы хотите деньги на шару получать?
Бухгалтера получают деньги как бухгалтера без додаткових умов.
И не на шару, за работу, не подписывая при этом контракт, что могут при додаткових умовах попасть на боевое задание или в пехотно-штурмовое подразделение.
like 3
anonim_24
автор Диверсификация • 50 минут назад
9
Ответ дляДама с собачкой
Бухгалтера получают деньги как бухгалтера без додаткових умов.
И не на шару, за работу, не подписывая при этом контракт, что могут при додаткових умовах попасть на боевое задание или в пехотно-штурмовое подразделение.
В армии не только денежное содержание, но еще секретка, выслуга, надбавки, та и пенсия будет раньше и больше чем у гражданских.

anonim_13
Кудлата хмаринка• 21 минуту назад
10
Кому ви це пишете? Якщо тут на форумі у всіх кухарі Мішлен вдома, і ніхто сам не готує
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff