07 декабря 2022

Перевізник у Варшаву

Потрібно передати на наступному тижні три коробки як для взуття, легкі. Які варіанти щоб це швидко передати у Варшаву? Казали що потягом як варіант.
Можливо хтось дасть контакти перевізника?
выходные пролетают 07 декабря 2022
Ви в якому місті?
АфродитаПетровна 07 декабря 2022
На олх їх валом. Залежно з якого міста
Шкала Радости 07 декабря 2022
У фейсбуці Русик Бусик Микроавтобус, надійні і не дорого,сама колись користкюувалася їх послугами
После 18 07 декабря 2022
Можно новой поштой отправить. И, думаю, дешевле, чем перевозчиком
Улыбчик 07 декабря 2022
Ответ дляШкала Радости
У фейсбуці Русик Бусик Микроавтобус, надійні і не дорого,сама колись користкюувалася їх послугами
А Вы не в курсе, сейчас ими можно передавать посылки с продуктами в фабричной упаковке (типа конфет)?
автор Сірничок 07 декабря 2022
Ответ длявыходные пролетают
Ви в якому місті?
З Києва
автор Сірничок 07 декабря 2022
Ответ дляПосле 18
Можно новой поштой отправить. И, думаю, дешевле, чем перевозчиком
Не смішіть )))) я передачу в Берлін передаю. 1 євро за кілограм. Нова пошта буде дуже дорого, та річ не в грошах. Я написала, мені терміново.
После 18 07 декабря 2022
Ответ дляСірничок
Не смішіть )))) я передачу в Берлін передаю. 1 євро за кілограм. Нова пошта буде дуже дорого, та річ не в грошах. Я написала, мені терміново.
В мене пересилали НП чемодан великий з одягом та взуттям з Одеси до Варшави за 350 грн. Доїхало за 3-4 дні. І мені ближче до відділення НП дійти ніж до вокзалу, щоб потім когось шукать чи візьме чи ні. Воно ж незрозуміло, звідки і як швидко ви хочете, щоб доїхало.
Я знаю перевізника що бере 200 грн за будь-яку посилку з Польші до мого міста, але чула що в той же Київ такса щонайменше 600 і вище в залежності від посилки. А якщо щось не те з вашим грузом, наприклад, сало передаєте с півкіла,чи баночку варення так ще й встрягнете на штраф.
автор Сірничок 07 декабря 2022
Ответ дляШкала Радости
У фейсбуці Русик Бусик Микроавтобус, надійні і не дорого,сама колись користкюувалася їх послугами
Дякую! Дізнаюся
автор Сірничок 07 декабря 2022
Ответ дляПосле 18
В мене пересилали НП чемодан великий з одягом та взуттям з Одеси до Варшави за 350 грн. Доїхало за 3-4 дні. І мені ближче до відділення НП дійти ніж до вокзалу, щоб потім когось шукать чи візьме чи ні. Воно ж незрозуміло, звідки і як швидко ви хочете, щоб доїхало.
Я знаю перевізника що бере 200 грн за будь-яку посилку з Польші до мого міста, але чула що в той же Київ такса щонайменше 600 і вище в залежності від посилки. А якщо щось не те з вашим грузом, наприклад, сало передаєте с півкіла,чи баночку варення так ще й встрягнете на штраф.
Мождиво, я спробую дізнатися. Дякую. Дізнавалася про кілька країн в Європі то там було і дорого і довго.
Можливо з Польщею якісь спеціальні умови.
Гравицапа 07 декабря 2022
Ответ дляСірничок
З Києва
В открытых отделениях можно отправить и получить посылки по Украине и за границу. Если необходимо переслать личные вещи из Украины в страны Европы, можно воспользоваться услугой «Вещи из дома за границу» и «Посылка из дома в Польшу». Она дает возможность украинцам отправить вещи со скидками от 50 до 80% в 25 стран Европы.
правда от 5 рабочих дней.
Там хорошие расценки, но именно графа вещи из дома.

Перевозчика не знаю, если вам дадут нормального, запишу.
Мы обращались, но он не сказал примерную стоимость.
Сказал, что озвучит по приезду. Нам не подошло.