18 марта 2019

незаконне СТО в дворі

як боротись з безсовісним сусідом?! вже не один рік як сусід влаштував у дворі СТО не маючи дозволу на це та не є підприємцем. Я розумію що приватна власність що хочу те роблю, але ж всьому є межа, є певні правила розміщення СТО. Порадьте з чого почати і куди звертатись? Мирний спосіб вирішення не допоможе.
КоролеВешна 18 марта 2019
Частный сектор?
автор На границе 18 марта 2019
Ответ дляКоролеВешна
Частный сектор?
так
Вредняжка 18 марта 2019
письменный запрос в благоустрий, налоговая
КоролеВешна 18 марта 2019
К участковому с этими вопросами
автор На границе 18 марта 2019
Ответ дляКоролеВешна
К участковому с этими вопросами
стоять в дворі і поліцейські машини
Паспортный стол 18 марта 2019
Пишіть в ДАБІ там розберуться
Аноним_1490 18 марта 2019
Ответ дляНа границе
стоять в дворі і поліцейські машини
Ви впевнені,що він не ЧП і нема дозволу?
Він скаже,що допомогає знайомим ремонтувати за спасибі і всмоктування власнім дворі.
Аноним_1490 18 марта 2019
Всмоктування- тобто використовує власний двір
автор На границе 18 марта 2019
Ответ дляАноним_1490
Ви впевнені,що він не ЧП і нема дозволу?
Він скаже,що допомогає знайомим ремонтувати за спасибі і всмоктування власнім дворі.
впевнена. є реєстр фізичних осіб підприємців його там нема. і підйомник поставив на засадах благодійності, і хлопці які за ’дньовку’ працюють є корєшами=))))
Серьезная баба 18 марта 2019
А чем он вам конкретно мешает. Автор - может это просто зависть?
Малявка-козявка 18 марта 2019
Якщо він там не фарбує автомобілі, то йому не треба ніяких дозволів окрім оформлення фоп.
автор На границе 18 марта 2019
Ответ дляСерьезная баба
А чем он вам конкретно мешает. Автор - может это просто зависть?
ви не праві. це не зависть. не треба забувати про людяність, скільки живем то стільки ’ноги і витирає’. мовчали сім років (крутиш той крути собі мовчки), поки не торкнулось питання його вонючого підпису в акті розмежування. почав умови видвигать ’не поставлю поки забор не поставиш’ (у нас на межі забор старенький дерев´яний, який почав вже трухнути).
то я на далі маю терпіти це і поставити забор бізнесмену? машини крутять до 10 вечора. гудіння мотору під вікнами в таку пору задоволення не приносить.
Малявка-козявка 18 марта 2019
Ответ дляНа границе
ви не праві. це не зависть. не треба забувати про людяність, скільки живем то стільки ’ноги і витирає’. мовчали сім років (крутиш той крути собі мовчки), поки не торкнулось питання його вонючого підпису в акті розмежування. почав умови видвигать ’не поставлю поки забор не поставиш’ (у нас на межі забор старенький дерев´яний, який почав вже трухнути).
то я на далі маю терпіти це і поставити забор бізнесмену? машини крутять до 10 вечора. гудіння мотору під вікнами в таку пору задоволення не приносить.
Ну він піде зареєструє фоп і буде крутити далі і ви нічого не зробите
автор На границе 18 марта 2019
Ответ дляМалявка-козявка
Якщо він там не фарбує автомобілі, то йому не треба ніяких дозволів окрім оформлення фоп.
він є фоп
Слухи-руки не распускаю 18 марта 2019
Ответ дляНа границе
впевнена. є реєстр фізичних осіб підприємців його там нема. і підйомник поставив на засадах благодійності, і хлопці які за ’дньовку’ працюють є корєшами=))))
оооо, трудовая инспекция тогда еще
Кашка-маняшка 18 марта 2019
Ответ дляМалявка-козявка
Ну він піде зареєструє фоп і буде крутити далі і ви нічого не зробите
А хто йому дасть дозвіл на підприємницьку діяльність у житловій зоні?
Взагалі сусід неправий, його діяльність спричиняє незручності сусідам, адже це шум, запах... Нормальні люди для цього окремі приміщення мають, а не сусідам сюрпризи роблять.
автор На границе 18 марта 2019
Ответ дляМалявка-козявка
Якщо він там не фарбує автомобілі, то йому не треба ніяких дозволів окрім оформлення фоп.
не є фоп, пропустила частку ’не’
40каградусная 18 марта 2019
Ответ дляМалявка-козявка
Ну він піде зареєструє фоп і буде крутити далі і ви нічого не зробите
Ничего подобного. Целевое назначение у него -жилое помещение. Раньше можно было перевести в нежилой фонд при согласии соседей, а сейчас это приостановили.
Малявка-козявка 18 марта 2019
Ответ дляКашка-маняшка
А хто йому дасть дозвіл на підприємницьку діяльність у житловій зоні?
Взагалі сусід неправий, його діяльність спричиняє незручності сусідам, адже це шум, запах... Нормальні люди для цього окремі приміщення мають, а не сусідам сюрпризи роблять.
А хто і який дозвіл йому повинен давати?
Якщо він не фарбує машини, то ніхто йому дозвіл давати не повинен.
Він у себе в дворі може робити, що хоче.
40каградусная 18 марта 2019
Ответ дляМалявка-козявка
А хто і який дозвіл йому повинен давати?
Якщо він не фарбує машини, то ніхто йому дозвіл давати не повинен.
Він у себе в дворі може робити, що хоче.
Со своей машиной да, может. Но если он ремонтирует другим, то это уже оказание услуг.
Исходя из вашей логики, тогда хозяева частных домов могут открывать на своей территории готели, магазины, бары, парикмахерские, не имея на это разрешения и не платя налоги.
40каградусная 18 марта 2019
Ответ дляМалявка-козявка
Ну він піде зареєструє фоп і буде крутити далі і ви нічого не зробите
Многие интересуются, можно ли в частном доме открыть автомастерскую? К сожалению, такой вариант у вас, скорее всего, не получится, так как, исходя из норм и требований пожарной службы и СЭС, автосервис нельзя располагать не только в жилых помещениях, но и около жилых зданий или водоёмов (минимум в 15 м), а если рядом есть какие-нибудь детские учреждения, то расстояние должно быть еще больше (от 50 м);