Стопясят раз обсуждала• 26 марта 2023
Хто вже худне, як успіхи?
Дівчата, хто нажер кілограми і розпочав худнути, як успіхи?
IQ 80• 27 марта 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Дівчата підтримують рідні чи подруги в процесі?
Зі мною чоловік на правильном харчуванні та бігаємо разом. Він дуже швидко схуд, а я б‘юсь за кожен грам
Стопясят раз обсуждала
• 27 марта 2023
Ответ дляIQ 80
А мій ість в 3 більше за мене і худий капець.
Ворожу на каві• 27 марта 2023
Ответ дляЗвоночек
70 было 😳
За год нажрала 10. И до этого за несколько лет еще 5((
Так что худеть и худеть
А лет сколько? Я тоже сбрасывала 15кг, быстро, месяца за 4 ушло но лицо ужасно поплыло. Сейчас худею и радуюсь малому сбросу.
IQ 80• 27 марта 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Нема в світи справедливості
Звоночек• 27 марта 2023
Ответ дляВорожу на каві
45)
За лицом ухаживаю, но оно у меня худощавое при любом весе.
Ворожу на каві• 27 марта 2023
Ответ дляЗвоночек
45)
У меня тоже худощавое, дохуделась тогда что птоз образовался в 42года. Теперь уже по горькому опыту не тороплюсь быстро худеть.
Пез Году Неделя• 27 марта 2023
Ответ дляOlga076
я 70, но страдаю, потому что помню как весила 55(((
Я 55 весила в 30 летнем возрасте , сейчас мне 41, зачем?))) мне 65 будет хорошо
хутряна володарка• 27 марта 2023
Я от була майже 79 в січні при 164,витягла спіраль і стала за 2 тижні 75,а зараз 73,ковід добив апетит,противна їжа,їм щоб підтримувати організм,планую ще хоч би 6 кг якось позбутись,та саме головне що мені легше стало навіть ходити