Мама Карло• 24 апреля в 11:21

Як думаєте, чи приймуть законопроект 13193?

Студенти, які поступили після 25 років у коледжі і технікуми, будуть без відстрочки
Результат:
вже голосів: 275
219 (79.64%) Приймуть
42 (15.27%) Результат
14 (5.09%) Не приймуть
Анютины ласки• 24 апреля в 17:10
Ответ дляПишу з калідору
Як завжди , найбільше кричать про мобілізацію ті, хто давно виїхав до Польщі і ще й чоловіка незаконно вивіз. Чи не так ?
Просто ті хто залишились на фоні стресу і пропаганди вже не можуть зрозуміти всі масштаби того що робиться. ’Мого забрали і твого нехай заберуть’. Це є єдине що залишилося
Анютины ласки• 24 апреля в 17:12
Ответ дляКрию матом страшно
точно, у моїх сусідів така переселенка бесплатно давила жопою западний диван, все чекала, коли її халупу хтось інший відвоює і що мужичок з окупаціє виїде через кацапію. Тепер давлять у німців двоє вже німецький диван, поки мій сусід воює
А в чому вона винна? Треба було і далі сидіти чи йти відвойовувати?
Анютины ласки• 24 апреля в 17:13
Ответ дляКрию матом страшно
на трампа надіялись ті, хто в 2019 році з радісним виском нісся за обіцяним кінцем епохи бідності і з надією, що ’апять с расієй будєм дружить’
На трампа сподівалися ті хто за зелю голосував. У них так і не з´явилося критичне мислення
Та легко!• 24 апреля в 17:40
Ответ дляСало не люблю
Приймуть звісно. Ну очевидно ж, що людина, яка вступила в коледж чи технікум після 25 років, не за покликом душі це зробила.
То звісно ж.
Але на війну у 59 прям бачу як біжать з відкритою душею :трактористи,електрики,сантехніки, касири та інша з ними братія.😳
Та легко!• 24 апреля в 17:41
Ответ дляЛепешечка
это значит что его вынесут на рассмотрение и подпишут. Понятно что все возрастные студенты это ухилянты, закроют эту лазейку.
Весь список ухылянтов можно?
Ну там мусора,тцкуны,детишки депутатов?Не?
Та легко!• 24 апреля в 17:43
Ответ дляСало не люблю
Оце читаю і дивуюсь... 25+річні птушники... бідненькі, така у них жага до знань відкрилась після 2022 року, а тут таке...
Ваш на нулі?
Чи у нього троє діточок?🤣
Не за Будка• 24 апреля в 19:14
Ответ длякурасаны
Та прям, а раньше никто не поступал после 25?
А після 25 тільки вмерти в окопі залишається? Вибору у чоловіків немає.
Не за Будка• 24 апреля в 19:16
Ответ дляСало не люблю
От як ваш підстаркуватий бурсак піде в окоп, так може і я тоді піду...
Сраку свою в Польщі рятувати будете, а не в окоп підете. Такі тільки чужими життями розпоряджатись можуть.
Не за Будка• 24 апреля в 19:21
Ответ дляСало не люблю
Мій, дякувати Богу, в пту взагалі не вчився, в нього мізків і на аспірантуру свого часу вистачило. Всьому свій час. Пту після 25 років, це реально сумно...
А, ну зрозуміло, свій в теплі/добрі, а чужих на фронт відправляєте, патріоти. От коли ваші чоловіки, сини і ви особисто будете воювати, тоді може хоч якесь право рота відкривати про життя чужих для вас людей.
Країна мрій• 24 апреля в 19:50
Ответ длябуреЛОМКА
Причем этот закон, как и собственно все остальные, сочиняют самые главные ухылянты страны

Хохма. Мин Освиты вместо того, чтоб заниматься образованием, ищет ухылянтов среди студентов.
Бедолага)) все найти не может. Мой б/у стал студентом в 50 лет )) самый любимый Черниговский ВУЗ киевлян, правда и денег около 100 тыс за вступление...а до 50 )) он был молодым 120 кг инвалидом на наших налогах...т.е.вопоос в наличии денег и связей родителей. Жаль только молодых и бедных. Это война бедных. Увы.
Диверсификация• 24 апреля в 22:30
Ответ дляАнютины ласки
Писец, какое извращенное мышление. Хорошо, что уже кто хотел в Европу тот выехал. Остальные будут ’деньги зарабатывать’ в нищей Украине. Если не выловят
Что ,,писец,, то ,,писец,,
О чем ваше сочинение ? И зачем вы мне его написали?
Анютины ласки• 25 апреля в 00:48
Ответ дляДиверсификация
Что ,,писец,, то ,,писец,,
Ну вот, а вы ещё рассуждает зачем аспирантура. Как минимум, чтобы понимать прочитанное
Диверсификация• 25 апреля в 10:26
Ответ дляАнютины ласки
Вы мните из себя того, кем не являетесь.
Прежде чем влезть в чужой диалог, попытайтесь понять о чем он. Но, судя по всему, вам и наличие аспирантуры не помогло в этом.
Анютины ласки• 25 апреля в 11:15
Ответ дляДиверсификация
Ну естественно, для вас это какое чудесное подтверждение, что образование- это лишнее)
Диверсификация• 25 апреля в 12:17
Ответ дляАнютины ласки
Очередной бессмысленный набор слов. Женщина, найдите себе другого собеседника, пожалуйста. Спасибо 😉
Анютины ласки• 25 апреля в 13:30
Ответ дляДиверсификация
Спасибо, что потрудились ответить. Это действительно героизм с вашей стороны: напрячься, облечь мысли в слова. Ценю)
Корсет_на_шурупах• 26 апреля в 09:56
Ответ длябуреЛОМКА
А вас не цікавить, чому сидять у тилу ті військові, які обирали цю професію та все життя зарплатню отримували, нє?
Від кого вони нас захищають у Закарпатті, Чернівцях та Тернополі?
Чому гонять на фронт звичайних людей, коли у тилу сотні тисяч кадрових військових? Чому військових пенсів 45+ не мобілізують, а звичайних роботяг 50 плюс гонять воювати

Тобто приймати закони, щоб звичайні люди відстрочки втратили то вони можуть. А прийняти закон за яким з пенсів майорів та полковників окрему бойову бригаду утворити і на фронт, то ні...

Міністрів чоловіків можуть замінити жінки. А тих на фронт і так далі. Але ж ні! Міністр освіти плагіатом сидить та видумує як йому ухилянтів знайти. Цінний спеціаліст освіти
Йой, як сАвецкім сАюзом понесло... ’гАсударством может управлять каждая домохозяйка’. Військовий пенсіонер, вже давно захищає свою родину й Батьківщину. Й зАодно й дупу вашого ухилянта, який купив собі бронь або інвалідність.
буреЛОМКА• 26 апреля в 10:08
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Удалено администрацией...
Корсет_на_шурупах• 26 апреля в 10:54
Ответ длябуреЛОМКА
Удалено администрацией...
Рівень
буреЛОМКА• 26 апреля в 11:26
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Рівень
Какой привет, такой и ответ! )