ПампушОК• 23 ноября в 17:13
Відчуваю заздрість до чоловіка. Чи вийдуть нормальні стосунки в нас?
Не буду тягнути кота за яйця деталями, розкажу по фактам.
Ні з того ні з чого , до мене почав проявляти ініціативу чоловік, і дуже наполегливо, сподобалась я, коротше.
Я до нього теж небайдужа.
Але коли він розповідає щось про себе, я відчуваю чорну заздрість, сама не розуміючи чому. Ось приклади
- ʼя був закордоном, майже всю Європу обʼїхав, був в горах ʼ - мене аж трясе, бо я ніколи там не була
- ʼпрацював у міжнародних компаніях, був там керівником відділуʼ - мене аж сіпає від заздрощів, бо я теж так хочу.
- має свою квартиру в місті, а я приїхала з села.
- хвастався, що за ним жінки бігали часто, і я йому вірю, бо він правда нереально гарний, як Дженсон Еклз, тільки краще, з великими, зеленими мигдалевидними очима… , а я - ну, сіренька мишка.
І найдивніше те, що я не можу зрозуміти, звідки це у мене саме по відношенню до нього, бо я людина абсолютно не заздрісна, за інших тільки радію.
Він не розуміє причини моєї агресії до нього, поки терпить, але мене лякає те, що я сама не розумію, що зі мною. Він не хвастається, просто розповідає про себе, але це викликає в мене цілу бурю.
Хочу бути з ним і закохана, а з іншого боку - це.
Я до нього теж небайдужа.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Нічого не вийде у вас
Можна розібратись
ПампушОК
• 23 ноября в 17:14
Ответ дляЗолота орда
Може то ревнощі, а не заздрість?
Ревнощі до чого? До роботи? До подорожей?
Ms. Искренность• 23 ноября в 17:15
Ответ дляПампушОК
Так, до грошей. Відчуваєте меншовартість.
Борисфенка• 23 ноября в 17:15
Він навмисне наступає вам на мозолі. Таким чином самостверджується.
Нічого не буде, тікайте
Золота орда• 23 ноября в 17:16
Ответ дляПампушОК
До стилю життя, якого ви не мали.
Хоча я не дуже розумію ані заздрощів, ані ревнощів, якщо звісно, то вони. Чому ви не спробуєте подивитися на це як на перспективи?
Домашня Зюзя• 23 ноября в 17:16
Давно ваших тем не было)
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3765183
ПампушОК
• 23 ноября в 17:17
Ответ дляЗолота орда
До стилю життя, якого ви не мали.
Якась маячня, чесно кажучи. Він матеріально не набагато вище за мене, зараз працює на лінійній посаді, а я на керівній.
Коротше, обʼєктивних причин йому заздрити не так і багато
Пополняю_Карму• 23 ноября в 17:19
Він сам розуміє свої плюси,переваги,але все одно навмисно розповідає,роблячи болісно,це просто називається знайшов вільні вуха і самостверджується.Йому скоріш за все хочеться, щоб ним захоплювалися
Золота орда• 23 ноября в 17:18
Ответ дляПампушОК
Вам би в собі розібратися, задавайте собі питання і спробуйте чесно відповідати. Може вдасться зрозуміти що саме вас тригерить
ПампушОК
• 23 ноября в 17:20
Ответ дляПополняю_Карму
Ооо, це точно
Він постійно змушує говорити йому що він найкращий)))
Ну я і кажу, мені ж не важко
Але звідки у ньому таке бажання я не розумію
Ну я і кажу, мені ж не важко
Золота орда• 23 ноября в 17:20
Ответ дляПампушОК
Ооо, це точно
Ну я і кажу, мені ж не важко
Від низької самооцінки
Научительница• 23 ноября в 17:21
Ответ дляПампушОК
Кто вам мешал путешествовать?
Злюка-закусюка• 23 ноября в 17:21
Спитайте у чата gpt))
Ну серйозно, це саме ваші давні комплекси кричать, чоловік тут ні до чого. Ви те саме почували б і до гарної успішної жінки. Заздрість - це внутрішня жадібність і жага присвоїти те, що вам не належить. Працюйте з цим.
Фрикаделька• 23 ноября в 17:21
я вже це читала кілька місяців тому. одне й те саме. зовсім нема фантазії у місцевих аніматорів. то з вуман.сру щось нанесуть, то одні й ті самі теми обсмокнують по четвертому разу.
Злюка-закусюка• 23 ноября в 17:21
Ответ дляПампушОК
Ооо, це точно
Ну я і кажу, мені ж не важко
Як це змушує?)))) Наприклад
Золота орда• 23 ноября в 17:22
Цікаво, що його такого гарного, досвідченого притягло до вас. Не питали в нього? За що конкретно ви йому подобаєтесь?
Акуна_Матата• 23 ноября в 17:23
Сильну заздрість викликає те, що вам би дуже-дуже хотілося б мати в житті, але зараз цього немає. Я не знаю про стосунки з чоловіком, але вам в будь-якому випадку варто дивитися на заздрість як на не щось погане, а як на вказівник чи гайд. От ви б хотіли подорожувати по Європі, що ви можете для цього зробити?
Банка з медом• 23 ноября в 17:23
Чел вам лапши навешал, а вы уже обзавидовались. Самоутверждается он так.
Кто крайний?• 23 ноября в 17:23
Он еще и писать может стоя, этого вам никогда не добиться. В топку его.
Просто болталка• 23 ноября в 17:26
Ответ дляБанка з медом
Вы реально думаете, что если человек рассказывает о своей жизни - это самоутверждение?
Банка з медом• 23 ноября в 17:32
Ответ дляПросто болталка
В таком ключе - да. Для чего рассказывать, как много баб через него прошло? И потом, ’работал в международных компаниях руководителем отдела’ - ну ок, а что потом случилось, что ты оказался тут на обычной должности?
Домашня Зюзя• 23 ноября в 17:34
Ответ дляНаучительница
Кто вам мешал путешествовать?
Родители, которые ей денег не занимают)
Мульйонерша• 23 ноября в 17:37
Девушку его уровня достатка и внешности надо обхаживать. А такие принцы не привыкли, потому, что лимите серой мышке можно просто хвастаться собой и своей жизнью, и она уже в восторге. И в глубине души Вы это знаете, как и то,что он не останется надолго.
Даю справку• 23 ноября в 17:45
Вы просто неуверенная в себе и завистливая по своей природе. Дело не в конкретном мужчине. Разбирайтесь в себе.
Я своим будущим мужем наоборот гордилась. Он тоже объездил пол мира, многого добился.Мне просто было с ним очень интересно плюс он очень меня любил.
ПампушОК
• 23 ноября в 18:00
Ответ дляДаю справку
Ну так він же не єдина успішна людина із мого оточення)
Є і кращі . Але таку заздрість відчуваю лише до нього
Домашня Зюзя• 23 ноября в 19:35
Ответ дляДаю справку
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3785597-12 Тоже тема автора
Домашня Зюзя• 23 ноября в 19:36
Ответ дляПампушОК
Гардероб на зиму обновили уже? В этот раз денег хватило?