Море Щастя• 30 марта в 10:20
Хто робив лазерне видалення судин на обличчі
і як виглядає шкіра потім?
Пищалка• 30 марта в 10:24
Они там и остались. На время помогало и возвращалось. Но может слабый аппарат был, не знаю.
Мира всем• 30 марта в 10:45
Я робила , вивели з першого разу . Попереджали , що будуть опіки які без проблем загояться , так і було. Минуло 5 років , судини назад не повернулись .
Головне не йдіть робити це до косметологів . Будете довго і безрезультатно цим займатись
Таракашечка• 30 марта в 10:52
Ответ дляПищалка
Мне с носа убрал за раз , но это исключительное везение
Мавка• 30 марта в 10:53
Ответ дляМира всем
А до кого треба звертатися з такою проблемою?
Таракашечка• 30 марта в 10:53
Кожа может выглядеть слегка покрасневший ( розовой)и даже сразу сосуд исчезнет , иногда сосуд выглядит запекшимся , но ничего критичного
Галябалована• 30 марта в 11:00
Ответ дляМира всем
А где у вас? У меня на носу прям на кости , переживаю и боюсь
Не цілуюсь з бодуна• 30 марта в 11:17
Ответ дляМира всем
А где вы делали?
Котогосподиня• 30 марта в 11:23
Ответ дляМира всем
Я в Виртус пошла так все и осталось, может в Одессе лучше специалисты есть?
Галя-краля• 30 марта в 11:27
Ответ дляМира всем
А до кого йти робити?
Мира всем• 30 марта в 12:15
Ответ дляМавка
Я зверталась в лазер хаус , там просто викачували гроші , судини навіть мене не ставали .
Потім прочитала , що в моєму місті є апарат для видалення судин в приватній хірургії , там все з першого разу і видалили . І сміялись коли я сказала , що я вже разів 5 пробувала це вивести
Мира всем• 30 марта в 12:16
Ответ дляГалябалована
І на кістці самій і на крилах , по щоках були , під очима
Мира всем• 30 марта в 12:24
Ответ дляГаля-краля
А до кого йти робити?
в хірургії , де є апарат для видалення судин .
Галя-краля• 30 марта в 14:25
Ответ дляМира всем
Дякую!
Пищалка• 30 марта в 18:16
Ответ дляМира всем
О и мне в лазер хаус не помогло
Галябалована• 30 марта в 19:17
Ответ дляМира всем
А В КАКОМ ГОРОДЕ4
Спішу - перекидаюсь• вчера в 03:47
Перший раз робила в лазер хаус за два підходи і багато грошей. Через 5-7 років знову зʼявились цяточки різні, в мене така шкіра. Зробила в клініці лазерної хірургії, де людям вени на ногах чинять. За один підхід, дешево, 5 маленьких місць на обличчі. Але одна так і не пройшла під оком, напевно вони побоялись дуже там глибоко робити. Задоволена все рівно. Хірург радив приходити як тільки, не чекати пару років, бо потім глибше, гірше видаляти.