Щастя-здоровля• 05 апреля в 19:45
Як правильно розрахувати суму витрат...
...для закупівлі продуктів на тиждень на трьох дорослих. Так, щоб корисні продукти і не дорого? Хочу навести лад у своїх доходах/витратах, щоб нормальна їжа постійно дома була, і зайвого увечері після роботи спонтанно не купувати. Бо зарплатня йде куди попало(( Вірніше, непомітно кудись дівається.
Готувати вмію, люблю, мікрохвильовка і духовка є, тож наготувати у суботу на тиждень - не проблема буде.
Советничаю тут• 05 апреля в 19:48
Спробуйте 100 грн в день на людину.Ну це дуже базове і маловато і чи вийде.Акціі,все просте.
Готова до другої• 05 апреля в 19:49
Меню, список, закупка раз в неделю. Но я бы не готовила прям на неделю. Полуфабрикаты наморозить - да. Котлеты, блинчики с начинкой, голубцы, лазанья
ПесиКот• 05 апреля в 19:50
Я би визначила суму на продукти, поділила б на тижні і робила б закупку раз на тиждень. Або зробити закупку по меню кілька разів і будете розуміти бюджет.
Щастя-здоровля
• 05 апреля в 19:50
Ответ дляГотова до другої
Так я і мала на увазі напівфабрикати
Глаголиця• 05 апреля в 19:56
Складаєте меню на тиждень, потім розписуєте продукти на це меню і порівнюєте з тим, що є вдома. Все інше купуєте і протягом тижня дотримуєтесь того меню, по якому закупили продукти
Глаголиця• 05 апреля в 19:56
Ответ дляСоветничаю тут
100 грн? Це жарт такий? Навіть 100 грн на один прийом їжі це мало
котопёс• 05 апреля в 20:02
Ответ дляЩастя-здоровля
Так я і мала на увазі напівфабрикати
Ви спочатку запишіть що звичайно ви їсте.
Бо я наприклад люблю сердце печінку в чоловік лише телятину тому якщо я спланує на 100 грн на людину то нічого не вийде.
котопёс• 05 апреля в 20:03
Ответ дляГлаголиця
Якщо мені, то добре, а якщо чоловіку то ні.
Глаголиця• 05 апреля в 20:04
Ответ длякотопёс
Будь-кому недобре. Якісні продукти мʼясо, риба та овочі-фрукти коштують набагато дорожче
Хлопаю ресницами• 05 апреля в 20:05
а у меня такой вопрос, сколько близкому родственнику на юбилей подарить?, в связи с потужной обстановкой никаких фуршетов застольев на 300 человек не будет, просто поздравление по вайберу и есть возможность с одной валютной карты перекинуть на другую валютную карту типа пей-пел, 200$ нормально?
Метровий сантиметр• 05 апреля в 20:06
Ответ дляПесиКот
Так і робимо - закупка рах на тиждень, іноді рідше. От сьогодні купили - сир сулугуні - 1 кг - 340 грн, ребра смокер - 300 грн, курага на паску - 55 грн, апельсини 3 кг - 180 грн, Манго 1 шт. - 59 грн. Ще яйця на тижні треба буде докупити ( їсти, на випічку і на фарбування), це ще 180 грн. От і всі закупи, але я білка.
Просто каралева• 05 апреля в 20:07
Ответ дляГлаголиця
почему ? 200 грм сырв это.. и т д
Метровий сантиметр• 05 апреля в 20:07
Ответ дляГлаголиця
Достатньо, ви просто не рахували так.
Метровий сантиметр• 05 апреля в 20:08
Ответ дляГлаголиця
Немає якісних продуктів, це міф, а так всі вони однакові +/-
Я вся ваша• 05 апреля в 20:10
Ответ дляСоветничаю тут
Сейчас окажется, что автор уже тратит 50)
Глаголиця• 05 апреля в 20:11
Ответ дляМетровий сантиметр
Тобто сир та сирний продукт однакові? Ковбаса та цільне мʼясо це одна та сама якість мʼясної страви? Та годі, різниця є і добре харчування вартує добрих грошей
Я вся ваша• 05 апреля в 20:11
Ответ дляМетровий сантиметр
Не скажите
Социальные макароны, майонез, булки всевозможные, кофе 3-в-1, сладости всякие бюджетные. Это мусор
ПесиКот• 05 апреля в 20:15
Ответ дляМетровий сантиметр
Якщо ви ці закупи вважаєте білячими, то я тоді взагалі хом’як
Бо у мене і риба, і овочів купа, і молочка. Вже давно раз на тиждень замовляю доставку, нереально зручно і економія часу.
Глаголиця• 05 апреля в 20:17
Ответ дляМетровий сантиметр
Достатньо, ви просто не рахували так.
100*7=700 грн/тиждень
Кілограм мʼяса це вже мінімум 200 грн. Що можна на тиждень купити на 500 грн?
Метровий сантиметр• 05 апреля в 20:24
Ответ дляПесиКот
Я не можу замовити доставку, бо все купується в різних абсолютно місцях. Я маю на увазі, що в мене все є вдома, тому і закупи малі, бо лише купую те, що скінчилося і не запасешся надовго. А так морозилки, холодильник, кладова забиті на місяці -роки запас.
Метровий сантиметр• 05 апреля в 20:24
Ответ дляГлаголиця
100*7=700 грн/тиждень
Це при умові, що в людини вдома пусто скрізь, але я таких не бачила.
Метровий сантиметр• 05 апреля в 20:26
Ответ дляЯ вся ваша
Не скажите
Я це і не вважаю продуктами і не купую ніколи, а все інше така собі якість сумнівна.
Щастя-здоровля
• 05 апреля в 20:39
Ответ дляГлаголиця
100 грн - це 9 тисяч на місяць на трьох. До фіга
А купити на них мало, що можна((
Щастя-здоровля
• 05 апреля в 20:39
Ответ дляГлаголиця
Ну, не красти ж іти
Щастя-здоровля
• 05 апреля в 20:41
Ответ дляХлопаю ресницами
Мені б було приємно отримати таку суму, але у мене немає заможних родичів з непорожнім пейпалом
Глаголиця• 05 апреля в 20:41
Ответ дляМетровий сантиметр
Це «не пусто» теж треба докуповувати в межах тих 100 грн/день. То гречка закінчилась, то вершкове масло, а потім і борошно з картоплею. І так постійно
Божа кульбабка• 05 апреля в 20:44
Ответ дляГлаголиця
Завжди купую по акції із запасом все, що має тривалий термін зберігання. Те ж масло в морозилці теж добре зберігається.
Щастя-здоровля
• 05 апреля в 20:44
Ответ дляМетровий сантиметр
Чому немає? Огірки й помідори з власного городу, наприклад.
Щастя-здоровля
• 05 апреля в 20:47
Ответ дляЯ вся ваша
Не скажите
Сейчас и конфеты за 700 грн/кг стали не съедобными, к сожалению. Уже шоколад заменили на какую-то непонятную субстанцию((
Я не Тролль• 05 апреля в 20:48
Ответ дляХлопаю ресницами
Так, нормальний подарунок.