Не против• 07 апреля в 13:32
Вітальна пісня імениннику до торту
Дівчата, а є якась на нашій мові пісня, яку співають коли торт виносять. Оце хепі пьоздей тільки всі кричать. Ще пам´ятаю на росмові було про каравай, вот такой ширини, вот такой висоти.
А наше щось є? Нагадайте, може знаю та забула?
Своего не предлагать• 07 апреля в 13:42
Для гулянок найкраще Андрій Данилко, для др вони не дуже доречні
Мушля з Криму• 07 апреля в 13:52
А зачем эта дурь? Да ещё и на импортном... Чем не устраивает обычное поздравление?! Выучите китайский, придумайте стих на нем, и расскажите. Представляете как круто?! Многие ли так смогут, и как Вы выделетись ?!
Не против
• 07 апреля в 14:49
Одні прохвесорши тут. Шукаю не тост і не вірш.
Маю на увазі, коли дитині виносять торта задувати свічки, всі співають хепі пьоздей, а треба щось українське . Чи є так
Не против
• 07 апреля в 18:21
Ответ дляЭлектричка
Многая літа
Типу такого, але ж діти співати це не будуть
Не против
• 07 апреля в 18:21
Ответ дляБутерброд и я
Попросите ИИ сочинить вам что-то похожее на украинском.
Я питала більше про автентичне. Зрозуміло, що співати можна все підряд