Соня-сонятко• 20 апреля в 21:36

Йорк їсть лише мʼясо

Знаю, що тут всі кінологи і ветеринари)
Але питання банальне: не хоче нічого, лише мʼясо. Апетит так собі… пробували все.
Мій покійний йорчик моркву, огірок, яблуко їв іноді. А ця коза нічого не хоче)
Тётя Хрюша• 20 апреля в 21:38
Ну явно ж не коза, якщо не хоче моркву чи яблуко

Штора с кисточкой• 20 апреля в 21:39
Корм пропонували? Там збалансовано.
Чисте м´ясо небажано, але ж багато хто так годує
автор Соня-сонятко • 20 апреля в 21:40
Ответ дляТётя Хрюша
То ж не коза))) але ж кашу можна спробувати, хоч і перемішану з мʼясом?) але ніт!
автор Соня-сонятко • 20 апреля в 21:43
Ответ дляШтора с кисточкой
Корм пропонували? Там збалансовано.
Пробувала, різний купувала- дивиться, як на 🤮🤮
автор Соня-сонятко • 20 апреля в 21:44
Ответ дляШтора с кисточкой
Корм пропонували? Там збалансовано.
Їсть мʼясо, печінку-серце, рибу червону іноді ( запечену)
Prervana• 20 апреля в 21:48
Ответ дляСоня-сонятко
Нафига ей каша? Каша это для экономии. Она ж не алабай, сколько она там съест?.. 15% субпродуктов добавляйте к мясу и норм
Болтушка Му• 20 апреля в 21:48
подивіться про натуральне годування, в природі собаки не їдять кашу. Хай і далі їсть мясо, якщо ви можете так годувати. Просто мішайте все - різне мясо, потроха і т.д. Моркву і щось ще овочеве можна натирати в мясо, буде разом і овочі їсти

Теща дочки• 20 апреля в 21:50
Моя мала казюлька теж погано їсть. Прямо танці з бубном кожен раз. Я розмочую в гарячій воді сухий корм і добавляю трохи «собачих консервів» або перемелене мʼясо курки чи печінку. Якщо геть зовсім не їсть, то посипаю ще зверху fortiflora пробіотик, а це вона любить)
Фото казюльки додаю
Болтушка Му• 20 апреля в 21:50
Ответ дляСоня-сонятко
кучеряво живе ваша собака - рибу червону запечену їсть :) Мій йорк тільки корм і консерви. Але якби була можливість фінансова - то мясом би годувала, бо так правильніше
автор Соня-сонятко • 20 апреля в 21:53
Ответ дляPrervana
Я образно про кашу сказала)
Їсть печінку, серце за бажанням
автор Соня-сонятко • 20 апреля в 21:56
Ответ дляБолтушка Му
Та скільки ж вона того мʼяса зʼїсть? Моя ще й тільки курку варену( і якщо сьогодні свіже поїла, то завтра я вже в мультипічці трохи запечу, щоб було ніби гаряче)
автор Соня-сонятко • 20 апреля в 21:57
Ответ дляБолтушка Му
Рибу червону- хребет запекти можна)
автор Соня-сонятко • 20 апреля в 21:58
Ответ дляТеща дочки
Фото казюльки додаю
Вона геть маленька) скільки їй?
Теща дочки• 20 апреля в 21:58
Ответ дляСоня-сонятко
Вона геть маленька) скільки їй?
Шостий рік
Своего не предлагать• 20 апреля в 22:38
Йорочка їсть корм Фарміна 2 рази на день із задоволенням.
Яблуко та морква смаколики.
Коли чую що собака нічого не їсть…
Ну то мабуть не голодна
Сметчица• 20 апреля в 23:19
Опасно только мясо - монодиета с отстуствием хотя бы кальция
Тану на сонці• 20 апреля в 23:48
Кошка несколько лет ела одну печенку куриную или индюшиную.
Причем в детстве ела сухой корм, а потом подросла и переклинило.
Я протащила ее по всем врачам - все смеялись.) Учили меня мещать с кашей, сначала совсем чуть чуть. Мимо. Ела только без каши.))

Выглядела отлично, все спрашивали чем кормлю.))) Значит на здоровье влияло хорошо.) Животные знают, что им надо!!!

Не помню, как закончилось, может когда котенка взяла......и когда перестала. Умерла в 16 лет, последние 3 года ела только гурме.
Тану на сонці• 20 апреля в 23:50
собакам мясо полезно.
Они хищники. Пусть ест мясо.)
Гопница-Советчица• 21 апреля в 00:31
Там а чем плохо, что собака ест мясо? Составьте ей правильный микс из мяса и субпродуктов, возможно, немного овощей, добавьте кальций. У меня бенгал так ест.

Панна Кота• 21 апреля в 04:00
Попробуйте смешать мясо с тертыми овощами, добавить яйцо и подсолнечное масло.
Тану на сонці• 21 апреля в 16:23
Ответ дляБолтушка Му
знакомые кормили своего ньюфауленда мясом, говядиной.
2 кг говяжих ребрышек молоденьких . Они у них вместо положенных 8 лет жили 12 лет.
Так что мясо собаке полезно.)
Тану на сонці• 21 апреля в 16:24
Ответ дляТеща дочки
Фото казюльки додаю
конкуренции на еду нет.))
Теща дочки• 21 апреля в 16:37
Ответ дляТану на сонці
конкуренции на еду нет.))
Это факт!)))