Бензопирен• 25 мая в 17:33
Кто все эти люди?
Которые строятся в 2026 году? С этими ценами на стройматериалы?
Я ремонт небольшой выхаркать не могу, а у людей стройки...
Кто они?
Я ремонт небольшой выхаркать не могу, а у людей стройки...
Кто они?
показать весь текст
15
6
4
Контрольница• 25 мая в 17:46
Ответ дляБензопирен
Даже не об этом.
Влезть в стройку сегодня - не понимая сколько стройматериалы будут стоить завтра - нужно иметь оооочень большой запас прочности.
Здесь стандартное смета +30% - вообще не сработает
Влезть в стройку сегодня - не понимая сколько стройматериалы будут стоить завтра - нужно иметь оооочень большой запас прочности.
Здесь стандартное смета +30% - вообще не сработает
30 процентов - это херня, 50 минимум, у нас на 70 больше первоначальной сметы вышло.
1
успокойте_Меня• 25 мая в 17:46
автор, я не знаю з якого ви міста...а ви цікавились вартістю квартири в новобудові та готового будинку ?
1
автор
Бензопирен
• 25 мая в 17:48
Ответ дляуспокойте_Меня
зазвичай той, хто планує будівництво має гроші хоча б на коробку і введення в експлуатацію.
А какой смысл иметь деньги на коробку? В ней при сегодняшних раскладах можно потом за 10 лет ремонт не закончить
3
2
Ответ дляуспокойте_Меня
зазвичай той, хто планує будівництво має гроші хоча б на коробку і введення в експлуатацію.
Не завжди. В малих містах і селах будуються майже всі. Часто починають ще навчаючись в школі. Заробили щось- вклали в будівництво. Будуватись можуть 10 років.
2
Тишком_нишком• 25 мая в 17:47
Ответ дляПасхальний тролік
Предлагаете жить на улице?
А других вариантов нет
1
автор
Бензопирен
• 25 мая в 17:47
Ответ дляТвоя космішна
Сірого налу багато
Ці кошти важко легалізувати десь , тому будуються
Ці кошти важко легалізувати десь , тому будуються
У такого количества людей, что все пригороде киева застраиваются? И не только ведь Киева...
2
1
Міряю від одиниці• 25 мая в 17:48
Ответ дляПасхальний тролік
Мое жилье разрушила ракета, теперь строюсь
В Украине?
1
автор
Бензопирен
• 25 мая в 17:48
Ответ дляКонтрольница
30 процентов - это херня, 50 минимум, у нас на 70 больше первоначальной сметы вышло.
Стандарт при правильном подсчете - это 30%
2
Контрольница• 25 мая в 17:50
Ответ дляБензопирен
Стандарт при правильном подсчете - это 30%
За три года стройки и ремонта много нюансов вылезло. Захотелось в каких-то моментах получше, а это намного дороже
Твоя космішна• 25 мая в 17:50
Ответ дляТишком_нишком
Тем более удивительно. Вам не страшно снова вкладывать деньги?
Саме цікаво що незгораєма карта , бо заначка під подушкою хіба того
успокойте_Меня• 25 мая в 17:51
Ответ дляБензопирен
А какой смысл иметь деньги на коробку? В ней при сегодняшних раскладах можно потом за 10 лет ремонт не закончить
Залежить від того, в який сезон починається будівництво.
Зазвичай будівництво цегляного будинку під ключ триває 1-2 роки.
Коробка, дах, фундамент до півроку, якщо з толком підійти.
Бо зараз можуть наклепати під ключ за півроку.
Поки будуватиметься коробка обовязково мають бути фінанси на проект + введення в експуатацію, підведення комунікацій...це все не так швидко, а внутрішні роботи будуть не так швидко
Зазвичай будівництво цегляного будинку під ключ триває 1-2 роки.
Коробка, дах, фундамент до півроку, якщо з толком підійти.
Бо зараз можуть наклепати під ключ за півроку.
Поки будуватиметься коробка обовязково мають бути фінанси на проект + введення в експуатацію, підведення комунікацій...це все не так швидко, а внутрішні роботи будуть не так швидко
1
Твоя космішна• 25 мая в 17:51
Ответ дляБензопирен
А какой смысл иметь деньги на коробку? В ней при сегодняшних раскладах можно потом за 10 лет ремонт не закончить
Ну довгострой дає можливість гордо всім заявляти Будуюся років 20
А якщо сад планується то довше - нормальна доросла рослинка 2000 євро одна
А якщо сад планується то довше - нормальна доросла рослинка 2000 євро одна
успокойте_Меня• 25 мая в 17:52
Ответ дляSvitlo_
Не завжди. В малих містах і селах будуються майже всі. Часто починають ще навчаючись в школі. Заробили щось- вклали в будівництво. Будуватись можуть 10 років.
можуть, батьки довго будувались. Десь біля 10 років, то гроші, то хвороби, то ще щось...
Якщо є бажання, фінанси та нерви, то будуються)
Якщо є бажання, фінанси та нерви, то будуються)
2
Твоя космішна• 25 мая в 17:53
Ответ дляуспокойте_Меня
Залежить від того, в який сезон починається будівництво.
Зазвичай будівництво цегляного будинку під ключ триває 1-2 роки.
Коробка, дах, фундамент до півроку, якщо з толком підійти.
Бо зараз можуть наклепати під ключ за півроку.
Поки будуватиметься коробка обовязково мають бути фінанси на проект + введення в експуатацію, підведення комунікацій...це все не так швидко, а внутрішні роботи будуть не так швидко
Зазвичай будівництво цегляного будинку під ключ триває 1-2 роки.
Коробка, дах, фундамент до півроку, якщо з толком підійти.
Бо зараз можуть наклепати під ключ за півроку.
Поки будуватиметься коробка обовязково мають бути фінанси на проект + введення в експуатацію, підведення комунікацій...це все не так швидко, а внутрішні роботи будуть не так швидко
Ну так , вилупити за 2 роки 100.000 євро не так то вже і складно
успокойте_Меня• 25 мая в 17:54
Ответ дляТвоя космішна
Ну так , вилупити за 2 роки 100.000 євро не так то вже і складно
за 2 роки якщо вже є ділянка та гроші на все)
я ж писала, що має бути крупна сума на руках, щоб починати це землю. Земля дорога
я ж писала, що має бути крупна сума на руках, щоб починати це землю. Земля дорога
Твоя космішна• 25 мая в 17:54
Ответ дляуспокойте_Меня
за 2 роки якщо вже є ділянка та гроші на все)
я ж писала, що має бути крупна сума на руках, щоб починати це землю. Земля дорога
я ж писала, що має бути крупна сума на руках, щоб починати це землю. Земля дорога
Ну он вище виявляється що будуються всі охочі - головне бажання а виявляється ще і крупна сума
Свекруня• 25 мая в 17:56
Ответ дляКозачка
Ми збудували будинок, в вересні залили фундамент, до Різдва накрили
Якраз встановили вікна і штукатуримо
Якраз встановили вікна і штукатуримо
Кто Вы?😃
успокойте_Меня• 25 мая в 17:56
Ответ дляБензопирен
У такого количества людей, что все пригороде киева застраиваются? И не только ведь Киева...
автор, наведу приклад по Києву. Квартира в ЖК Республіка від забудовника при повній оплаті 80 кв м коштує 145 тис дол.. Голі стіни.
За Республікою Гатне, де можна купити будинок за ці гроші площею 150 кв м. Є ж різниця.
Я б обрала будинок за ці гроші і свій простір) кому як)
За Республікою Гатне, де можна купити будинок за ці гроші площею 150 кв м. Є ж різниця.
Я б обрала будинок за ці гроші і свій простір) кому як)
1
успокойте_Меня• 25 мая в 17:58
Ответ дляТвоя космішна
Ну он вище виявляється що будуються всі охочі - головне бажання а виявляється ще і крупна сума
ага, і міцні нерви))) бо будівництво це завжди якась срачка. Ще знайти толкового прораба ще той квест і щоб не спи*дили половину будматеріалів)
1
Дама-мадама• 25 мая в 17:59
Ответ дляТишком_нишком
Намного интереснее, где они берут уверенность в будущем, а не деньги.
Вот это 100% тут не знаешь проснешься ли утром.
Твоя космішна• 25 мая в 17:59
Ответ дляСвекруня
Кто Вы?😃
Зазвичай чоловік і та що пʼє каву щ корицею
Пасхальний тролік• 25 мая в 18:03
Ответ дляТишком_нишком
А других вариантов нет
У вас -нет, а у меня- есть
Свекруня• 25 мая в 18:03
Ответ дляТвоя космішна
Зазвичай чоловік і та що пʼє каву щ корицею
Знаю только того, кто живёт в пруду 🤭
Пасхальний тролік• 25 мая в 18:04
Ответ дляТишком_нишком
Тем более удивительно. Вам не страшно снова вкладывать деньги?
Какая разница страшно или не страшно? Мне нужно жилье и именно мое жилье
Тишком_нишком• 25 мая в 18:05
Ответ дляПасхальний тролік
У вас -нет, а у меня- есть
Так это вы написали, или строить или жить на улице
1
Пасхальний тролік• 25 мая в 18:05
Ответ дляДама-мадама
Вот это 100% тут не знаешь проснешься ли утром.
Но вы ведь не выбираете не просыпаться?
2
Пасхальний тролік• 25 мая в 18:06
Ответ дляТишком_нишком
Так это вы написали, или строить или жить на улице
Да, именно так. Тратить деньги на съем до конца жизни уж точно не мой вариант
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу