Блакитне небо• 25 мая в 20:07

Скажіть чесно, без гугла і чату, ви знаєте хто такий Винниченко?

Це і буде відповідь до теми про Петлюру
Зробіть вибір:
вже голосів: 72
Так
Ні
Щось чула
Радостина• 25 мая в 20:27
Ответ дляБлакитне небо
Взагалі то Винниченко перший голова УНР і в першу чергу він політичний діяч, а не письменник і досить вагома постать в українському державотворенні.
Так а чего они с Петлюрой разошлись во взглядах?

автор Блакитне небо • 25 мая в 20:29
Ответ дляРадостина
Класика по украінськи, те що відбувається сьогодні і відбувалось за довго до них- хтось повірив що існують харосіє руськіє і з ними можна домовитись.
из желе я• 25 мая в 20:30
Ответ дляПаратруперсупер
Або тут люди 40+ які навчались в школі ще при совку. А там такого не вчили.
Тут с возрастной группой вообще все сложно.
В темах про возраст все пишут о себе так, чтобы стало понятно, что тут нет практически никого, старше 35.
Но стоит на Советчице возникнуть теме с ностальгией по совку, как оказывается, что 70% аудитории помнят Брежнева молодым.
автор Блакитне небо • 25 мая в 20:31
Ответ дляиз желе я

Ахаха. Да
Марафетчица• 25 мая в 20:36
Ответ дляиз желе я
Не очень удачный срез для опроса.
Тут, в основном, аудитория состоит из женщин, которые не знают, как линейкой измерять длину стельки и почему «радиация не растворяется в воздухе столетиями». Тут ядро аудитории искренне считает биологию, историю и литературу с химией лишними предметами.
Чому?
Ще математика таким зайва. Нмт то взагалі зло
Радостина• 25 мая в 20:38
Ответ дляБлакитне небо
Так а в чем состоит ответ в теме про Петлюру?
автор Блакитне небо • 25 мая в 20:40
Ответ дляРадостина
В тому що не знаючи хто такий Винниченко люди не можуть дати обʼєктивну оцінку постаті Петлюри
Радостина• 25 мая в 20:41
Ответ дляБлакитне небо
А какая объективная оценка? В погромах участия не принимал? За что его и застрелили
автор Блакитне небо • 25 мая в 20:42
Ответ дляРадостина
Я не вірю у версію помсти.

ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 25 мая в 21:06
Недавно якраз проходили Федька. Хто для вас самий негативний герой? У нас всі обговорювали твір, дуже проникливий
младокошкина• 25 мая в 21:13
Ответ дляБлакитне небо
’по украінськи’? Серйозно?
Коли самі навчитеся писати рідною мовою, тоді будете соромити всіх, хто не читає українську історію та літературу
автор Блакитне небо • 25 мая в 21:22
Ответ длямладокошкина
’по украінськи’? Серйозно?
А я взагалі нікого не соромлю
ПочтальЁнша• 25 мая в 21:43
Не знала. Уже здесь прочитала. В школе училась но давно. Наверное, забыла.
ПочтальЁнша• 25 мая в 21:44
Ответ дляБлакитне небо
Такого я вообще не знаю. Историю Украины не учила толком. Неинтересно было. Поставили трояк по доброте душевной.
ПочтальЁнша• 25 мая в 21:45
Ответ дляБалаболка
Ладно а про Петлюру кто что знает?
Предо мной стоит стена
За стеной стоит она....
Млинці зі смайликом• 25 мая в 22:01
Ответ дляГрайливаКиця
Про Махно тоже не слышали?
Та ну.... освічені керівники держави і недоучка-бандит, порівняли....
Млинці зі смайликом• 25 мая в 22:13
Ответ дляРадостина
Таке питання смішне, чому розійшлися у поглядах соціаліст і націоналіст.
Млинці зі смайликом• 25 мая в 22:14
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Тато Федька.
Життє Бентежне• 25 мая в 22:18
Не знаю ні першого, ні другого, не цікаво.

Паратруперсупер• 25 мая в 23:15
Ответ дляиз желе я
Сколько видела опросов о возрасте советчиц, всегда 40+ было больше всего.
Дама с собачкой• 25 мая в 23:15
Перша думка: таак, місцевий пед на його честь)), друга: президент УНР. Про літературу й не згадала одразу, «Федька» читала з сином, ми не проходили. Щось я таки памʼятаю з історії, хоча терпіти її не могла.
ГрайливаКиця• 26 мая в 08:11
Ответ дляЖиттє Бентежне
А вы в школу точно ходили?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 26 мая в 15:19
Ответ дляМлинці зі смайликом
Тато Федька.
А мені Толя, коли він прийшов за іграшкою мене порвало. Хоча що мама що тато, зрадники
Млинці зі смайликом• 26 мая в 15:24
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Толіни мотиви цілком ясні і зрозумілі, не хотів бути винним, хотів володіти майном іншого, а тато дер хворого сина щоб догодити чужій людині, від якої залежав, - це мрак.
Млинці зі смайликом• 26 мая в 15:25
Ответ дляДама с собачкой
Президент Грушевський
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 26 мая в 19:39
Ответ дляМлинці зі смайликом
Згодна, не захистити свою дитину це щось. Ну і вони дорослі. Так не любити хлопчика, я вразилась
Хвильоватиша• 29 мая в 11:00
Знаю, потому что в школе учили