Блакитне небо• 25 мая в 20:07
Скажіть чесно, без гугла і чату, ви знаєте хто такий Винниченко?
Це і буде відповідь до теми про Петлюру
показать весь текст
Зробіть вибір:
вже голосів:
72
Так
Ні
Щось чула
Радостина• 25 мая в 20:27
Ответ дляБлакитне небо
Взагалі то Винниченко перший голова УНР і в першу чергу він політичний діяч, а не письменник і досить вагома постать в українському державотворенні.
Так а чего они с Петлюрой разошлись во взглядах?
автор
Блакитне небо
• 25 мая в 20:29
Ответ дляРадостина
Так а чего они с Петлюрой разошлись во взглядах?
Класика по украінськи, те що відбувається сьогодні і відбувалось за довго до них- хтось повірив що існують харосіє руськіє і з ними можна домовитись.
4
2
из желе я• 25 мая в 20:30
Ответ дляПаратруперсупер
Або тут люди 40+ які навчались в школі ще при совку. А там такого не вчили.
Тут с возрастной группой вообще все сложно.
В темах про возраст все пишут о себе так, чтобы стало понятно, что тут нет практически никого, старше 35.
Но стоит на Советчице возникнуть теме с ностальгией по совку, как оказывается, что 70% аудитории помнят Брежнева молодым.
В темах про возраст все пишут о себе так, чтобы стало понятно, что тут нет практически никого, старше 35.
Но стоит на Советчице возникнуть теме с ностальгией по совку, как оказывается, что 70% аудитории помнят Брежнева молодым.
2
автор
Блакитне небо
• 25 мая в 20:31
Ответ дляиз желе я
Тут с возрастной группой вообще все сложно.
В темах про возраст все пишут о себе так, чтобы стало понятно, что тут нет практически никого, старше 35.
Но стоит на Советчице возникнуть теме с ностальгией по совку, как оказывается, что 70% аудитории помнят Брежнева молодым.
В темах про возраст все пишут о себе так, чтобы стало понятно, что тут нет практически никого, старше 35.
Но стоит на Советчице возникнуть теме с ностальгией по совку, как оказывается, что 70% аудитории помнят Брежнева молодым.
Ахаха. Да
Марафетчица• 25 мая в 20:36
Ответ дляиз желе я
Не очень удачный срез для опроса.
Тут, в основном, аудитория состоит из женщин, которые не знают, как линейкой измерять длину стельки и почему «радиация не растворяется в воздухе столетиями». Тут ядро аудитории искренне считает биологию, историю и литературу с химией лишними предметами.
Тут, в основном, аудитория состоит из женщин, которые не знают, как линейкой измерять длину стельки и почему «радиация не растворяется в воздухе столетиями». Тут ядро аудитории искренне считает биологию, историю и литературу с химией лишними предметами.
Чому?
Ще математика таким зайва. Нмт то взагалі зло
Ще математика таким зайва. Нмт то взагалі зло
Радостина• 25 мая в 20:38
Ответ дляБлакитне небо
Класика по украінськи, те що відбувається сьогодні і відбувалось за довго до них- хтось повірив що існують харосіє руськіє і з ними можна домовитись.
Так а в чем состоит ответ в теме про Петлюру?
автор
Блакитне небо
• 25 мая в 20:40
Ответ дляРадостина
Так а в чем состоит ответ в теме про Петлюру?
В тому що не знаючи хто такий Винниченко люди не можуть дати обʼєктивну оцінку постаті Петлюри
Радостина• 25 мая в 20:41
Ответ дляБлакитне небо
В тому що не знаючи хто такий Винниченко люди не можуть дати обʼєктивну оцінку постаті Петлюри
А какая объективная оценка? В погромах участия не принимал? За что его и застрелили
автор
Блакитне небо
• 25 мая в 20:42
Ответ дляРадостина
А какая объективная оценка? В погромах участия не принимал? За что его и застрелили
Я не вірю у версію помсти.
1
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 25 мая в 21:06
Недавно якраз проходили Федька. Хто для вас самий негативний герой? У нас всі обговорювали твір, дуже проникливий
младокошкина• 25 мая в 21:13
Ответ дляБлакитне небо
Класика по украінськи, те що відбувається сьогодні і відбувалось за довго до них- хтось повірив що існують харосіє руськіє і з ними можна домовитись.
’по украінськи’? Серйозно?
Коли самі навчитеся писати рідною мовою, тоді будете соромити всіх, хто не читає українську історію та літературу
Коли самі навчитеся писати рідною мовою, тоді будете соромити всіх, хто не читає українську історію та літературу
автор
Блакитне небо
• 25 мая в 21:22
Ответ длямладокошкина
’по украінськи’? Серйозно?
Коли самі навчитеся писати рідною мовою, тоді будете соромити всіх, хто не читає українську історію та літературу
Коли самі навчитеся писати рідною мовою, тоді будете соромити всіх, хто не читає українську історію та літературу
А я взагалі нікого не соромлю
ПочтальЁнша• 25 мая в 21:43
Не знала. Уже здесь прочитала. В школе училась
но давно. Наверное, забыла.
ПочтальЁнша• 25 мая в 21:44
Ответ дляБлакитне небо
Взагалі то Винниченко перший голова УНР і в першу чергу він політичний діяч, а не письменник і досить вагома постать в українському державотворенні.
Такого я вообще не знаю. Историю Украины не учила толком. Неинтересно было. Поставили трояк по доброте душевной.
ПочтальЁнша• 25 мая в 21:45
Ответ дляБалаболка
Ладно а про Петлюру кто что знает?
Предо мной стоит стена
За стеной стоит она....
За стеной стоит она....
2
Млинці зі смайликом• 25 мая в 22:01
Ответ дляГрайливаКиця
Про Махно тоже не слышали?
Та ну.... освічені керівники держави і недоучка-бандит, порівняли....
Млинці зі смайликом• 25 мая в 22:13
Ответ дляРадостина
Так а чего они с Петлюрой разошлись во взглядах?
Таке питання смішне, чому розійшлися у поглядах соціаліст і націоналіст.
Млинці зі смайликом• 25 мая в 22:14
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Недавно якраз проходили Федька. Хто для вас самий негативний герой? У нас всі обговорювали твір, дуже проникливий
Тато Федька.
Паратруперсупер• 25 мая в 23:15
Ответ дляиз желе я
Тут с возрастной группой вообще все сложно.
В темах про возраст все пишут о себе так, чтобы стало понятно, что тут нет практически никого, старше 35.
Но стоит на Советчице возникнуть теме с ностальгией по совку, как оказывается, что 70% аудитории помнят Брежнева молодым.
В темах про возраст все пишут о себе так, чтобы стало понятно, что тут нет практически никого, старше 35.
Но стоит на Советчице возникнуть теме с ностальгией по совку, как оказывается, что 70% аудитории помнят Брежнева молодым.
Сколько видела опросов о возрасте советчиц, всегда 40+ было больше всего.
Дама с собачкой• 25 мая в 23:15
Перша думка: таак, місцевий пед на його честь)), друга: президент УНР. Про літературу й не згадала одразу, «Федька» читала з сином, ми не проходили. Щось я таки памʼятаю з історії, хоча терпіти її не могла.
ГрайливаКиця• 26 мая в 08:11
Ответ дляЖиттє Бентежне
Не знаю ні першого, ні другого, не цікаво.
А вы в школу точно ходили?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 26 мая в 15:19
Ответ дляМлинці зі смайликом
Тато Федька.
А мені Толя, коли він прийшов за іграшкою мене порвало. Хоча що мама що тато, зрадники
Млинці зі смайликом• 26 мая в 15:24
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
А мені Толя, коли він прийшов за іграшкою мене порвало. Хоча що мама що тато, зрадники
Толіни мотиви цілком ясні і зрозумілі, не хотів бути винним, хотів володіти майном іншого, а тато дер хворого сина щоб догодити чужій людині, від якої залежав, - це мрак.
Млинці зі смайликом• 26 мая в 15:25
Ответ дляДама с собачкой
Перша думка: таак, місцевий пед на його честь)), друга: президент УНР. Про літературу й не згадала одразу, «Федька» читала з сином, ми не проходили. Щось я таки памʼятаю з історії, хоча терпіти її не могла.
Президент Грушевський
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 26 мая в 19:39
Ответ дляМлинці зі смайликом
Толіни мотиви цілком ясні і зрозумілі, не хотів бути винним, хотів володіти майном іншого, а тато дер хворого сина щоб догодити чужій людині, від якої залежав, - це мрак.
Згодна, не захистити свою дитину це щось. Ну і вони дорослі. Так не любити хлопчика, я вразилась
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу