Бутерброд и я• 26 мая в 22:29
Футболка рашгард. Як обрати та де купити?
Дівчатка, ви все знаєте. Син дуже хоче футболку "рашгард" для тренувань. Підкажіть, будь ласка, як правильно вибрати її розмір і де купити по +- адекватній ціні? Подивилась на Розетці, вільні розміри - ХЛ. ХХЛ,Л, інші - дорого. Сина 175 зріст, 72 кг, зазвичай одягає М, Л (прості футболки) і вони більші вільного крою
Свій варік• 26 мая в 22:38
У меня почти все такие футболки из бывшего спортмастера фирмы demix и парочку из Декатлона. Те, что из Декатлона самые дешевые норм, но само качества пошива и материала низкое. И у меня, и у мужа, через несколько стирок начали швы распускаться по низу и по рукаву.
Бутерброд и я
• 26 мая в 22:42
Ответ дляСвій варік
а розмір як обрати? щоб була ж тісненька вона, а не вільна. Якщо син носить звичайні М, то цю брати С?
Свій варік• 26 мая в 22:59
Ответ дляБутерброд и я
Без примерки не рискуйте, я ношу S, но у меня есть и xs. Я могу замерять самую бюджетную Декатлон у мужа, он М вроде покупал. А вот demix не знаю продают ли у нас еще
Бутерброд и я
• 27 мая в 10:45
Ответ дляСвій варік
поміряйте, будь ласка, і можна фото цієї футболки
Ms. Dolly• 27 мая в 12:03
Броніки для Моніки• 27 мая в 12:56
Ответ дляБутерброд и я
В HM тонкие для спорта и скидки там