Історія ось така. Вночі я вийшла винести сміття і біля смітника побачила кішку, схожу на британку. Вона виглядала доглянутою, одразу пішла на контакт, а потім просто пішла за мною додому.
Зараз я тимчасово живу в Києві, і в мене вже є троє котів, тому залишити її собі не можу. Але пройти повз теж не змогла, тому що кішка на 100% домашня.
Вона зовсім не боїться людей, одразу зайшла до квартири, дуже швидко адаптувалася до нового місця. Я поставила їй лоток, і вона відразу сама його знайшла та почала ним користуватися. Вночі навіть прийшла спати до мене в ліжко, хоча я намагалася цього уникнути, бо вона все ж була з вулиці, трохи в пилюці, та ще й довелося зняти з неї кілька кліщів.
Кішка виглядає здоровою і доглянутою: чисті очі, гарна шерсть, хороша вага. Видно, що вона жила вдома і до людей звикла. Саме тому я зовсім не розумію, як вона опинилася на вулиці.
На шиї немає нашийника, чіп на дотик не прощупується. Я вже розклеїла оголошення по району та моніторила місцеві групи й сайти загублених тварин, але поки що ніхто не відгукнувся.
Можливо, хтось упізнає цю кішку або знає її власників? Якщо знайти господарів не вдасться, я також готова розглянути варіант прилаштування в дуже хороші руки.
Чесно кажучи, мені навіть важко повірити, що її могли просто викинути. Вона чудово поводиться вдома: ходить тільки в лоток, не дере меблі, дуже лагідна й контактна. Тому причин, через які від неї могли відмовитися, я просто не бачу.
Буду вдячна за будь-яку допомогу або поради.
Зараз я тимчасово живу в Києві, і в мене вже є троє котів, тому залишити її собі не можу. Але пройти повз теж не змогла, тому що кішка на 100% домашня.
Вона зовсім не боїться людей, одразу зайшла до квартири, дуже швидко адаптувалася до нового місця. Я поставила їй лоток, і вона відразу сама його знайшла та почала ним користуватися. Вночі навіть прийшла спати до мене в ліжко, хоча я намагалася цього уникнути, бо вона все ж була з вулиці, трохи в пилюці, та ще й довелося зняти з неї кілька кліщів.
Кішка виглядає здоровою і доглянутою: чисті очі, гарна шерсть, хороша вага. Видно, що вона жила вдома і до людей звикла. Саме тому я зовсім не розумію, як вона опинилася на вулиці.
На шиї немає нашийника, чіп на дотик не прощупується. Я вже розклеїла оголошення по району та моніторила місцеві групи й сайти загублених тварин, але поки що ніхто не відгукнувся.
Можливо, хтось упізнає цю кішку або знає її власників? Якщо знайти господарів не вдасться, я також готова розглянути варіант прилаштування в дуже хороші руки.
Чесно кажучи, мені навіть важко повірити, що її могли просто викинути. Вона чудово поводиться вдома: ходить тільки в лоток, не дере меблі, дуже лагідна й контактна. Тому причин, через які від неї могли відмовитися, я просто не бачу.
Буду вдячна за будь-яку допомогу або поради.
15
3
2
Знаю бакси• 31 мая в 12:45
Это обычная кошка, только толстая. Ищите по месту, наклейте объявления на столбах
3
успокойте_Меня• 31 мая в 12:45
Хороша киця. Якщо за 3-4 дня ніхто не відгукнеться на ваші оголошення - шукати та прилаштовувати. Спробуйте цей самий пост розмістити в Тредс, якщо він піймає багато охоплень може там відразу вдасться її прилаштувати
5
Ответ дляPrervana
Это не британка, а обычная ЕКШ, скорее всего кошка какой-то бабки-соседки. Либо на самовыгуле, либо наследнички бабкиной квартиры выкинули во двор. Покормите и выпустите, если она будет проявлять интерес выйти
а що таке ЕКШ? цікавість до того щоб вийти — не було
ГрайливаКиця• 31 мая в 12:52
Кошка няшная, но в каком месте она британка? В 47 поколении кто-то лежал рядом с британцем?
5
Кондуктор маршрутки• 31 мая в 12:56
Ну и какая это британка? Обычная кошка. Объявления у подъездов и магазинов в вашем районе разместите. Может бабули какой-то кошка.
2
Ответ дляуспокойте_Меня
Хороша киця. Якщо за 3-4 дня ніхто не відгукнеться на ваші оголошення - шукати та прилаштовувати. Спробуйте цей самий пост розмістити в Тредс, якщо він піймає багато охоплень може там відразу вдасться її прилаштувати
дякую, киця дійсно дуже хороша.
Тредсу на жаль немає, пошукаю в кого зі знайомих є, бо вже тиждень пройшов
Тредсу на жаль немає, пошукаю в кого зі знайомих є, бо вже тиждень пройшов
1
Ответ дляГрайливаКиця
Кошка няшная, но в каком месте она британка? В 47 поколении кто-то лежал рядом с британцем?
здається дійсно не британка, коли намагалася сама зʼясувати, здалася схожою, але після посту тут, ще спитала у GPT, він згоден з порадницями -- максимум метис
1
1
ГрайливаКиця• 31 мая в 13:01
Ответ дляRara_le
дякую, киця дійсно дуже хороша.
Тредсу на жаль немає, пошукаю в кого зі знайомих є, бо вже тиждень пройшов
Тредсу на жаль немає, пошукаю в кого зі знайомих є, бо вже тиждень пройшов
Судя по кошке, вам не тредс нужен, а побольше объявлений по району. Такие упитанные кошечки живут у пожилых людей, которые интернетом не пользуются. Ну и шансов, что ее ищут, через неделю очень мало. Похоже, у вас уже не 3, а 4 кошки
8
2
Ответ дляГрайливаКиця
Судя по кошке, вам не тредс нужен, а побольше объявлений по району. Такие упитанные кошечки живут у пожилых людей, которые интернетом не пользуются. Ну и шансов, что ее ищут, через неделю очень мало. Похоже, у вас уже не 3, а 4 кошки
4-ту, точно не зможу, я для себе й 3 ще житло ніяк не знайду.
дякую за пораду
дякую за пораду
3
Мусик Пусик• 31 мая в 14:02
Треба фото постити в групах міста.Це дворова,не британка і приблизно.Але може її шукають.
1
Мусик Пусик• 31 мая в 14:03
Ответ дляRara_le
4-ту, точно не зможу, я для себе й 3 ще житло ніяк не знайду.
дякую за пораду
дякую за пораду
Ну а де подінеш.То ж не викинете,тим паче дуже срокійна
2
Ответ дляМусик Пусик
Треба фото постити в групах міста.Це дворова,не британка і приблизно.Але може її шукають.
Що не британка — вже зрозуміла, я цією породою ніколи не цікавилася (і тварин для себе брала виключно з вулиці), тому по очам, носу, та ’кольє’на шиї вирішила що британка, чи метис.
Попощу фото, дякую
Попощу фото, дякую
Я б такое не носила, но продаю• 31 мая в 14:26
Отнесите и проверьте в ветеринарке, нет ли чипа.
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу

