Невгамовна сила• 01 июня в 22:39
Треба видалити 18 зубів, 9 з яких -піньки.
Це треба зробити, щоб зробити дві щелепи по системі “all on 4”. Як це робиться? Всі за раз під загальним наркозом? Чи потроху під місцевою анестезією. Боюсь страшно. Мені 36, з зубами повна срака…з 16 років кожні 3 місяці у стоматологів…
6
5
автор
Невгамовна сила
• 01 июня в 22:40
Ответ дляКондуктор троллейбуса
С корнем все за раз? А вы отчаянная
Ну може це щелепно-лицьова хірургія, я хз
Кондуктор троллейбуса• 01 июня в 22:43
Ответ дляНевгамовна сила
Ну може це щелепно-лицьова хірургія, я хз
Мне удаляли две шестерки с корнем с разницей в 2 недели. Тоже хотела 2 за раз, но мне сказали что я просто не смогу жевать. После зуба остается лунка, которая должна зажить, это не быстрый, поэтапный процесс
5
Біток чи ефір?• 01 июня в 22:43
Та епта, Вы кислоту пьёте на завтрак? Ну как так то сразу 18?. Сочувствую, турки все разом удаляют и сразу системы ставят, как наши не знаю, но знаю что это адски больно отходит.
4
4
Чорт і Шо• 01 июня в 22:44
Моей бабушке удаляли за несколько подходов. Если у вас прям беда с зубами с самого начала, то думаю, понимаете, что 18 за раз нереально
Молчавочка• 01 июня в 22:45
Ответ дляAlex_Kri
Индивидуально. Часто одновременно, при хороших условиях
Невже бувають ситуації, коли ось так, без травми, можуть видаляти відразу 18 зубів? Це ж більше половини. Ну невже не можна врятувати частину з них? Чим керується лікар, коли таке пропонує пацієнту ?
3
автор
Невгамовна сила
• 01 июня в 22:46
Ответ дляМолчавочка
Невже бувають ситуації, коли ось так, без травми, можуть видаляти відразу 18 зубів? Це ж більше половини. Ну невже не можна врятувати частину з них? Чим керується лікар, коли таке пропонує пацієнту ?
Це не більше половини, це всі, що лишилися в принципі. 18 зубів, 9 з них під коронками.
автор
Невгамовна сила
• 01 июня в 22:47
Ответ дляБіток чи ефір?
Та епта, Вы кислоту пьёте на завтрак? Ну как так то сразу 18?. Сочувствую, турки все разом удаляют и сразу системы ставят, как наши не знаю, но знаю что это адски больно отходит.
Ні, якби ж то…їх треба видалити, щоб зробити умовно знімні протези на дві щелепи.
Молчавочка• 01 июня в 22:47
Ответ дляНевгамовна сила
Це не більше половини, це всі, що лишилися в принципі. 18 зубів, 9 з них під коронками.
Навіщо їх видаляти?
4
1
автор
Невгамовна сила
• 01 июня в 22:47
Ответ дляAlex_Kri
Индивидуально. Часто одновременно, при хороших условиях
Хороші умови - це які?
автор
Невгамовна сила
• 01 июня в 22:48
Ответ дляМолчавочка
Навіщо їх видаляти?
А як ви собі це уявляєте? Жити з такою кількістю зубів дуже важко. Я і так відтягую момент видалення, як можу.
автор
Невгамовна сила
• 01 июня в 22:49
Ответ дляЧорт і Шо
Моей бабушке удаляли за несколько подходов. Если у вас прям беда с зубами с самого начала, то думаю, понимаете, что 18 за раз нереально
Скільки у вашої бабусі лишалося зубів? Видаляли під місцевою анестезією?
Галя із Дарниці• 01 июня в 22:50
А вылечить никак нельзя хотя бы некоторые ? Не думаю, что прям все в ужасном состоянии
2
1
Молчавочка• 01 июня в 22:51
Ответ дляНевгамовна сила
А як ви собі це уявляєте? Жити з такою кількістю зубів дуже важко. Я і так відтягую момент видалення, як можу.
Я ж не знаю які у вас є, а які видалені. Але ж очевидно, що можна мости поставити і таким чином скомпенсувати хоча б частину зубів. Не знаю чи доступні вам імпланти.
Ви розумієте, що ваші ясна повністю атрофуються? Видалити ви завжди встигнете,спробуйте вилікувати їх.
Ви розумієте, що ваші ясна повністю атрофуються? Видалити ви завжди встигнете,спробуйте вилікувати їх.
1
1
Галя із Дарниці• 01 июня в 22:51
Ответ дляБіток чи ефір?
Та епта, Вы кислоту пьёте на завтрак? Ну как так то сразу 18?. Сочувствую, турки все разом удаляют и сразу системы ставят, как наши не знаю, но знаю что это адски больно отходит.
Бывает к сожалению генетика такая плохая(
2
1
Маргарита и Мастер• 01 июня в 22:51
Ответ дляНевгамовна сила
Ні, якби ж то…їх треба видалити, щоб зробити умовно знімні протези на дві щелепи.
Никогда такого не видела, чтобы нужно было удалить все зубы, чтобы сделать протезы. Что это за протезы такие? Вам оставят одни дёсны? Знаю что протезы делаю на те зубы, которых уже нет
4
2
Ответ дляМолчавочка
Невже бувають ситуації, коли ось так, без травми, можуть видаляти відразу 18 зубів? Це ж більше половини. Ну невже не можна врятувати частину з них? Чим керується лікар, коли таке пропонує пацієнту ?
Обычно состояние зубов плохое. А иногда приходится удалять и некоторые здоровые зубы - без этого невозможно провести протезирование все на 4. А альтернатива будет значительно дороже и травматичнее, а иногда невозможна
3
Жена сантехника• 01 июня в 22:57
Недавно видел в тиктоке попалось по поводу этого all on 4, что нельзя молодым пациентам такое делать, только 70+ потому что там уже меньше нагрузка жевательная. То есть если молодые до 50 лет то надо больше имплантов ставить если есть возможность
Чорт і Шо• 01 июня в 22:58
Ответ дляНевгамовна сила
Скільки у вашої бабусі лишалося зубів? Видаляли під місцевою анестезією?
Да, был обезбол, сколько именно я не помню
Чумачечая Весна• 01 июня в 22:59
Ответ дляНевгамовна сила
Це не більше половини, це всі, що лишилися в принципі. 18 зубів, 9 з них під коронками.
Мають бути інші варіанти. Часткові протези, мости, імпланти і так далі. Невже потрібно так радикально?
Пишу, не читаю• 01 июня в 23:03
Ви у нас питаєте? Як лікар скаже.
Видаляла 4шт мудрих,планувала всі за 1 раз,а видалили тільки 3. Четвертий ,аж через місяць
Я думаю,вам видалять одну сторону,потім другу
Видаляла 4шт мудрих,планувала всі за 1 раз,а видалили тільки 3. Четвертий ,аж через місяць
Я думаю,вам видалять одну сторону,потім другу
Молчавочка• 01 июня в 23:07
Автор,візьміть ще одну консультацію іншого стоматолога, а також парадонтолога, імплантолога і гнатолога. І послухайте точку зору кожного з них. У вас є 18 зубів. Це немало. Щоб не вийшло, що вирвати вам зуби вирвуть, а потім виявиться, що оцей олл он 4 у вашому випадку неможливий. Чи готові ви у 36 залишитися повністю без зубів ?
Язвочка• 01 июня в 23:08
Моїй мамі видалили 26 зубів під загальним наркозом. Зараз пройшло більше півроку, виготовили протези, все норм
1
Колупалочка• 01 июня в 23:10
Автор сочувствую вам, мы не знаем вашей ситуации жизненной что бы осуждать, у меня у самой отвратительные зубы как только повылазили коренные так и мучаюсь
3
2
Відірву та викину• 01 июня в 23:25
Ответ дляAlex_Kri
Индивидуально. Часто одновременно, при хороших условиях
Скажите, а если так сделать, не уйдет костная ткань под этой конструкцией?
Амбасадор щастя• 01 июня в 23:25
Моему мужу удаляли в декабре 19 зубов за раз и сразу имплантировали под все на 4.
Удаляли под местной анастезией. Все удаление заняло минут 20. Потом все зашили. Делали в Хорватии. Было тяжело, но терпимо.
Удаляли под местной анастезией. Все удаление заняло минут 20. Потом все зашили. Делали в Хорватии. Было тяжело, но терпимо.
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу
