Файна цьоця• Изменено 07 июня в 12:44
Сніданок на схудненні 39 нова версія
Я теж снідаю усі 39 останні днів) 🤣
Сьогодні сало, бекон, 3 яйця трохи овочів.
Хліб ще в тостері.
Худну на 1гр. в міс.
Живіть тепер з цим худающі
Сьогодні сало, бекон, 3 яйця трохи овочів.
Хліб ще в тостері.
Худну на 1гр. в міс.
Живіть тепер з цим худающі
15
10
1
Бачу_майбутнє• 07 июня в 12:45
Ніша зайнята.
Вам тема трохи запізднилась. Живіть тепер з цим
Вам тема трохи запізднилась. Живіть тепер з цим
4
3
1
автор
Файна цьоця
• 07 июня в 12:45
Ответ дляпобольшомусекретику
Бляха! Зупиніться!!!😂😂😂
Бо я вж хз кого тролити😂
Бо я вж хз кого тролити😂
Не можу🤷♀️🤣🤣🤭
побольшомусекретику• 07 июня в 12:45
Ответ дляБачу_майбутнє
Ніша зайнята.
Вам тема трохи запізднилась. Живіть тепер з цим
Вам тема трохи запізднилась. Живіть тепер з цим
Вона завтра пораньше встане😁
1
автор
Файна цьоця
• 07 июня в 12:46
Ответ дляБачу_майбутнє
Ніша зайнята.
Вам тема трохи запізднилась. Живіть тепер з цим
Вам тема трохи запізднилась. Живіть тепер з цим
Не заздріть, ні сніданку ні темі
1
автор
Файна цьоця
• 07 июня в 12:47
Ответ дляпобольшомусекретику
Вона завтра пораньше встане😁
Ні, я снідаю в 12)
В мене інтервальне 12 і 18 їм.
Чекайте тему на вечерю
В мене інтервальне 12 і 18 їм.
Чекайте тему на вечерю
1
Пуки-куки• 07 июня в 12:50
Вы тоже стройная высокая лань, а не низкожопый бутузик? Иначе вам с оригиналом не тягаться))
7
2
побольшомусекретику• 07 июня в 12:50
Ответ дляФайна цьоця
Ні, я снідаю в 12)
В мене інтервальне 12 і 18 їм.
Чекайте тему на вечерю
В мене інтервальне 12 і 18 їм.
Чекайте тему на вечерю
Є така традиція на цьому форумі вечерю в цю ж тему кидати - не дякуйте 😜
побольшомусекретику• 07 июня в 12:50
Ответ дляВилосипедниця
Я хочу фитоняшку
Вам яку? 90 кг і зростом 180?😂
4
1
автор
Файна цьоця
• 07 июня в 12:57
Ответ дляПуки-куки
Вы тоже стройная высокая лань, а не низкожопый бутузик? Иначе вам с оригиналом не тягаться))
Я 172, вес 78
Честно? Толстая😢
Но только на такую диету согласна🤭
Честно? Толстая😢
Но только на такую диету согласна🤭
Невловимий Джо• 07 июня в 12:58
Ответ дляПуки-куки
Вы тоже стройная высокая лань, а не низкожопый бутузик? Иначе вам с оригиналом не тягаться))
А кстати шо делать высоким бутузикам? Мне к кому? 😆
автор
Файна цьоця
• 07 июня в 12:58
Ответ дляпобольшомусекретику
Є така традиція на цьому форумі вечерю в цю ж тему кидати - не дякуйте 😜
Мушу таки подякувати)😘
Але спочатку зʼїм, бо апетит спортять🤣
Але спочатку зʼїм, бо апетит спортять🤣
3
1
побольшомусекретику• 07 июня в 13:07
Ответ дляНевловимий Джо
А кстати шо делать высоким бутузикам? Мне к кому? 😆
Вам до тьоті 90 кг із сніданками)
Пані_Халепа• 07 июня в 13:21
Ответ дляФайна цьоця
Я 172, вес 78
Честно? Толстая😢
Но только на такую диету согласна🤭
Честно? Толстая😢
Но только на такую диету согласна🤭
Ну нічого,скинете.Я під 70 теж була,зараз 59,як гора з плеч.Рік рахую ккал
1
Бачу_майбутнє• 07 июня в 13:29
Ответ дляПані_Халепа
Ну нічого,скинете.Я під 70 теж була,зараз 59,як гора з плеч.Рік рахую ккал
Щойно перестанете рахувати, наберете назад. Тому рахувати вам пожиттєво, а це таки шлях до рпп
автор
Файна цьоця
• 07 июня в 14:12
Ответ дляДякую_аж_підскакую
А решту дня голодні? Давайте про обід
Після такого сніданку не голодна)
А от після вечері десь о 9вечора зʼїла б порося
А от після вечері десь о 9вечора зʼїла б порося
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу
