СпайдерВумен• 08 июня в 10:35
Туалет для котів: автоматичний чи вчити на людський ходити?
Два кошеня 2 місяці, на простий лоток ходять, є два. Але мене напрягає запах який я чую навіть якщо кожен день просіювати.
В мене варіант заїхати до знайомих в цех столярний і набрати їм на все життя тирси, щоб міняти повність все зразу, зараз мають бентонітовий наповнювач. І поставити три лотки, зараз два.
Навчити ходити в простий туалет, (див. Фото), явно буде не швидко, бо ще малі, і чи зручно користуватися самому при такому підході туалетом не ясно мені, але сумніви маю, хоча ідея економії подобається.
І автоматичний , але дивлюся на китайські з Алі експрес чи тему. Шукаю відгуки реальні, хто має хваліться
В мене варіант заїхати до знайомих в цех столярний і набрати їм на все життя тирси, щоб міняти повність все зразу, зараз мають бентонітовий наповнювач. І поставити три лотки, зараз два.
Навчити ходити в простий туалет, (див. Фото), явно буде не швидко, бо ще малі, і чи зручно користуватися самому при такому підході туалетом не ясно мені, але сумніви маю, хоча ідея економії подобається.
І автоматичний , але дивлюся на китайські з Алі експрес чи тему. Шукаю відгуки реальні, хто має хваліться
Зробіть вибір:
вже голосів:
6
Тирса
Три лотки
Людський туалет
Автоматичний китайський
Тиц, хай в ліс ходять какати
автор
СпайдерВумен
• 08 июня в 10:38
Ответ длябЭйбА
У нас кот был приучен к нашему человеческому унитазу. Это очень удобно
Клас, використовували для навчання такі накладки?
П´яна вишня• 08 июня в 10:39
Ответ длябЭйбА
У нас кот был приучен к нашему человеческому унитазу. Это очень удобно
як???
Физрукая• 08 июня в 10:40
А они будут вдвоем ходить в один туалет, как на втором фото? Запах ’чужого’ кота все равно же внутри остается. Мои наотрез отказались ходить сначала в один лоток, потом в один туалет-домик., пришлось купить каждной по домику.
Видела это чудо на Алике. Были бы лишние деньги, обязательно бы взяла
Видела это чудо на Алике. Были бы лишние деньги, обязательно бы взяла
бЭйбА• 08 июня в 10:40
Ответ дляСпайдерВумен
Клас, використовували для навчання такі накладки?
Неа, тогда ещё такого не было
бЭйбА• 08 июня в 10:42
Ответ дляП´яна вишня
як???
Муж занимался этим вопросом. Ставил лоток на унитаз, как привык, убрали. Ох он и шкрябал но крышке унитаза типа ’загребал’
3
автор
СпайдерВумен
• 08 июня в 10:45
Ответ дляФизрукая
А они будут вдвоем ходить в один туалет, как на втором фото? Запах ’чужого’ кота все равно же внутри остается. Мои наотрез отказались ходить сначала в один лоток, потом в один туалет-домик., пришлось купить каждной по домику.
Видела это чудо на Алике. Были бы лишние деньги, обязательно бы взяла
Видела это чудо на Алике. Были бы лишние деньги, обязательно бы взяла
Зараз вони в нас лише тиждень, і до переїзду не були знайомі)) від вуличних кицьок, але тьфу-тьфу, мимо лотків не ходили ще, стоїть два: в один насипала силікагель, в другий бентонітовий, то двоє краще роботу роблять в бентонітовий
Техпаспорт на медузу• 08 июня в 10:46
Дивлячись, який кіт. Якщо є гроші на автоматичний, то чому б ні?
Я лоток двічі на день прибираю: вранці і ввечері, нам цього достатньо. Помітила, що якщо лоток закритого типу, то з нього більше запах, відкрий менше пахне - сеча швидше провітрюється. + Вентиляцію вмикаю.
Якщо 3 коти і лоток тільки 1 раз на день чистити, то звісно запах буде.
Від тирси деревної багато сміття буде, тож вважайте.
Я лоток двічі на день прибираю: вранці і ввечері, нам цього достатньо. Помітила, що якщо лоток закритого типу, то з нього більше запах, відкрий менше пахне - сеча швидше провітрюється. + Вентиляцію вмикаю.
Якщо 3 коти і лоток тільки 1 раз на день чистити, то звісно запах буде.
Від тирси деревної багато сміття буде, тож вважайте.
1
Я така бойова• 08 июня в 10:48
Купіть нормальний наповнювач і не вигадуйте велосипед. До чого тут столярна тирса вашого друга?? Ви як з лісу.
Давно є пресовані деревні наповнювачі, які чудово поглинають вологу і запах. Просто змінюйте туалети вчасно і не буде воняти.
А мити свій туалет перед кожним своїм походом - це ж треба придумати таке. Чи вам норм сидіти на унітазі після котячих лап, які де тільки не ходили?
Давно є пресовані деревні наповнювачі, які чудово поглинають вологу і запах. Просто змінюйте туалети вчасно і не буде воняти.
А мити свій туалет перед кожним своїм походом - це ж треба придумати таке. Чи вам норм сидіти на унітазі після котячих лап, які де тільки не ходили?
автор
СпайдерВумен
• 08 июня в 10:51
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Дивлячись, який кіт. Якщо є гроші на автоматичний, то чому б ні?
Я лоток двічі на день прибираю: вранці і ввечері, нам цього достатньо. Помітила, що якщо лоток закритого типу, то з нього більше запах, відкрий менше пахне - сеча швидше провітрюється. + Вентиляцію вмикаю.
Якщо 3 коти і лоток тільки 1 раз на день чистити, то звісно запах буде.
Від тирси деревної багато сміття буде, тож вважайте.
Я лоток двічі на день прибираю: вранці і ввечері, нам цього достатньо. Помітила, що якщо лоток закритого типу, то з нього більше запах, відкрий менше пахне - сеча швидше провітрюється. + Вентиляцію вмикаю.
Якщо 3 коти і лоток тільки 1 раз на день чистити, то звісно запах буде.
Від тирси деревної багато сміття буде, тож вважайте.
Ну попробую, додати + 1прибирання, звучить логічно
,
Але автоматичний і ту накладку тоже куплю, хай вчаться
Але автоматичний і ту накладку тоже куплю, хай вчаться
Техпаспорт на медузу• 08 июня в 10:52
Ответ дляЯ така бойова
Купіть нормальний наповнювач і не вигадуйте велосипед. До чого тут столярна тирса вашого друга?? Ви як з лісу.
Давно є пресовані деревні наповнювачі, які чудово поглинають вологу і запах. Просто змінюйте туалети вчасно і не буде воняти.
А мити свій туалет перед кожним своїм походом - це ж треба придумати таке. Чи вам норм сидіти на унітазі після котячих лап, які де тільки не ходили?
Давно є пресовані деревні наповнювачі, які чудово поглинають вологу і запах. Просто змінюйте туалети вчасно і не буде воняти.
А мити свій туалет перед кожним своїм походом - це ж треба придумати таке. Чи вам норм сидіти на унітазі після котячих лап, які де тільки не ходили?
Я згадала тему, де жінка питала, як відучити кішку пісяти на біде, во в неї діти там руки миють
3
автор
СпайдерВумен
• 08 июня в 10:55
Ответ дляЯ така бойова
Купіть нормальний наповнювач і не вигадуйте велосипед. До чого тут столярна тирса вашого друга?? Ви як з лісу.
Давно є пресовані деревні наповнювачі, які чудово поглинають вологу і запах. Просто змінюйте туалети вчасно і не буде воняти.
А мити свій туалет перед кожним своїм походом - це ж треба придумати таке. Чи вам норм сидіти на унітазі після котячих лап, які де тільки не ходили?
Давно є пресовані деревні наповнювачі, які чудово поглинають вологу і запах. Просто змінюйте туалети вчасно і не буде воняти.
А мити свій туалет перед кожним своїм походом - це ж треба придумати таке. Чи вам норм сидіти на унітазі після котячих лап, які де тільки не ходили?
Тирса і в Африці тирса, ну пресована ніби краще виглядає, але я це до того що так вони раз піснуть і можу з такою халявною все викинути і нову засипати, а не просіювати бо з тим просіюванням , як на мене всерівно запах є.
Так мені ок буде пшикнути дезенфектором і протерти сидіння
Так мені ок буде пшикнути дезенфектором і протерти сидіння
Анонім Завгосп• 08 июня в 10:58
З людським туалетом дуже погана ідея. Тому що коти легко вчаться туди ходити, а от зливати за собою ви їх не навчите. А смердить воно сильніше, ніж не замінений наповнювач.
автор
СпайдерВумен
• 08 июня в 10:59
Ответ дляАнонім Завгосп
З людським туалетом дуже погана ідея. Тому що коти легко вчаться туди ходити, а от зливати за собою ви їх не навчите. А смердить воно сильніше, ніж не замінений наповнювач.
Та, то точно
про цей момент не подумала.
Техпаспорт на медузу• 08 июня в 11:00
Ой, колись історію читала, що кіт ходив на унітаз замість лотка, і його кришкою унітаза накрило... Після того завжди завжди сідав мордою до кришки, щоб бачити її, а ’справи’ падали на підлогу...
Тож можуть бути нюанси.
Тож можуть бути нюанси.
3
Чай не пью, только кофе• 08 июня в 11:11
Тирса точно ні - буде розноситись на лапах по всій хаті. Для наладки на туалет ще дуже малі. Можна починати пізніше.
Поставте ще лоток де просто сітка пластикова. Зручно мити якщо є гігієнічний душ в туалеті.
Поставте ще лоток де просто сітка пластикова. Зручно мити якщо є гігієнічний душ в туалеті.
Физрукая• 08 июня в 11:51
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Тирса точно ні - буде розноситись на лапах по всій хаті. Для наладки на туалет ще дуже малі. Можна починати пізніше.
Поставте ще лоток де просто сітка пластикова. Зручно мити якщо є гігієнічний душ в туалеті.
Поставте ще лоток де просто сітка пластикова. Зручно мити якщо є гігієнічний душ в туалеті.
Для тирси есть коврики, ставлю перед выходом из туалета, кошки выходят на него и вытрушивают все в коврик. Потом высыпаю из коврика в мусор и все.
Жертва интернета• 08 июня в 12:41
Древесный наполнитель, сверху сетка, запаха нет, если убирать своевременно
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу
