sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Здоровье и Красота - Детское здоровье
anonim_169
В моїй хаті моя правда• 10 июня в 12:29

Диабет 1 типа

Кто в Украине или за границей какая есть помощь для детей с диабетом 1 типа.
Какие расходники можно получить со скидкой или бесплатно.
Если у ребенка поставили помпу и сенсор что то покрывается государством?
Какую группу можно оформить ребенку и какие выплаты ?
18 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_34
Ластовиння• 10 июня в 12:54
1
У вас дуже багато загальних питань. По всіх країнах світу вам ніхто не скаже. В Україні також залежить від того, де зареєстрована дитина. Для дітей немає групи, є лише ’дитина з інвалідністю’. Підгрупу А майже не дають.

anonim_169
автор В моїй хаті моя правда • 10 июня в 13:04
2
Ответ дляЛастовиння
У вас дуже багато загальних питань. По всіх країнах світу вам ніхто не скаже. В Україні також залежить від того, де зареєстрована дитина. Для дітей немає групи, є лише ’дитина з інвалідністю’. Підгрупу А майже не дають.
Є виплати дитині в Україні в яка допомога?
Питаю загально бо людей багато може хтось щось знає
anonim_34
Ластовиння• 10 июня в 13:12
3
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Є виплати дитині в Україні в яка допомога?
Питаю загально бо людей багато може хтось щось знає
Є виплата від держави для дитини з інвалідністю, оформлюється на одного з батьків. Щодо отримання безкоштовно помпи та розходників, я вам вище відповіла, що залежить від місця реєстрації дитини. Є лише місцеві програми. Сенсори не видають безкоштовно ніде.
anonim_34
Ластовиння• 10 июня в 13:13
4
Хочете конкретних відповідей, давайте більш конкретну інформацію.
like 1
anonim_169
автор В моїй хаті моя правда • 10 июня в 13:22
5
Ответ дляЛастовиння
Є виплата від держави для дитини з інвалідністю, оформлюється на одного з батьків. Щодо отримання безкоштовно помпи та розходників, я вам вище відповіла, що залежить від місця реєстрації дитини. Є лише місцеві програми. Сенсори не видають безкоштовно ніде.
Реєстрація у Харкові, батьки розійшлися дитина з мамою 10 років. Скільки виплата від держави тисяч 2?
anonim_180
Вакцениро Вона• 10 июня в 13:20
6
Ответ дляЛастовиння
У вас дуже багато загальних питань. По всіх країнах світу вам ніхто не скаже. В Україні також залежить від того, де зареєстрована дитина. Для дітей немає групи, є лише ’дитина з інвалідністю’. Підгрупу А майже не дають.
Підгрупу А дають без проблем, якщо є підстави. Це, звісно, не діабет.
anonim_169
автор В моїй хаті моя правда • 10 июня в 13:23
7
Ответ дляВакцениро Вона
Підгрупу А дають без проблем, якщо є підстави. Це, звісно, не діабет.
Що це означає ?
anonim_180
Вакцениро Вона• 10 июня в 13:24
8
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Що це означає ?
Це означає підгрупа А призначається дітям з тяжкою інвалідністю. Діабет 1 типу просто ’інвалід дитинства’, оформлюйте вже, які не які, а виплати. Інсулін виписують.
anonim_34
Ластовиння• 10 июня в 13:25
9
Ответ дляВакцениро Вона
Підгрупу А дають без проблем, якщо є підстави. Це, звісно, не діабет.
З діабетом майже не дають, за рідкісним винятком

anonim_180
Вакцениро Вона• 10 июня в 13:26
10
Ответ дляЛастовиння
З діабетом майже не дають, за рідкісним винятком
Я ж так і написала.
anonim_34
Ластовиння• 10 июня в 13:26
11
Ответ дляВакцениро Вона
Я ж так і написала.
То до чого була така відповідь, якщо питання по діабету?
anonim_180
Вакцениро Вона• 10 июня в 13:28
12
Ответ дляЛастовиння
То до чого була така відповідь, якщо питання по діабету?
Я одразу не зрозуміла, що Ви писали про підгрупу саме стосовно діабету, думала, в принципі. Вибачте, на роботі не сконцентруюся як слід.
anonim_169
автор В моїй хаті моя правда • 10 июня в 13:29
13
Ответ дляВакцениро Вона
Це означає підгрупа А призначається дітям з тяжкою інвалідністю. Діабет 1 типу просто ’інвалід дитинства’, оформлюйте вже, які не які, а виплати. Інсулін виписують.
Тобто тільки інвалід дитинства, я зрозуміла, а які виплати? 2 тис?
anonim_34
Ластовиння• 10 июня в 13:29
14
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Реєстрація у Харкові, батьки розійшлися дитина з мамою 10 років. Скільки виплата від держави тисяч 2?
Дізнавайтесь у Харкові, чи є місцеві програми, за якими щось видають безкоштовно. Виплата від держав так, близько двох тисяч, бувають ще місцеві доплати, але це вам по місцю треба дізнаватись. Єндокринолог виписує рецепт на інсуліни (безкоштовно), тест-смужки з доплатою.
like 1
anonim_34
Ластовиння• 10 июня в 13:30
15
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Тобто тільки інвалід дитинства, я зрозуміла, а які виплати? 2 тис?
Не інвалід дитинства, а дитина-інвалід.
like 1
anonim_60
Прокачую сідниці• 10 июня в 13:32
16
Я знаю что в Польше есть хорошие программы, но сначала нужно оформить там инвалидность, и нужно работать, чтоб получать мед услуги. Знакомые уже почти год пытаются оформить инвалидность по диабету, и все никак.
crying_face 1
anonim_169
автор В моїй хаті моя правда • 10 июня в 13:44
17
Ответ дляПрокачую сідниці
Я знаю что в Польше есть хорошие программы, но сначала нужно оформить там инвалидность, и нужно работать, чтоб получать мед услуги. Знакомые уже почти год пытаются оформить инвалидность по диабету, и все никак.
Печально
anonim_34
Ластовиння• 10 июня в 13:55
18
В багатьох країнах Європи дітям з діабетом безкоштовно видають все від сенсорів до помпи, але треба мати страховку і легальний статус.
like 1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff