Яичница с беконом• 25 июня в 14:25
В шоке с мам сыновей, предлагающих девушке стать матерью одиночкой
Абы сына выгородить. Вы ж сами женщины с ребенком
Желаю каждой такой женщине случайно залетететь, а потом чтобы мужчина ей сказал что она шлюха и беременна не факт что от него и он свалил в закат, а она пусть сама делает аборты или рожает и растит сама.
Яичница с беконом
• 26 июня в 18:20
Ответ дляразмахер
Я достатньо незалежна як фінансово так і в плані власного житла, маю гарний вигляд і фігуру, маю освіту і не маю потреби чіплятися за будь-яку сотню, щоб мені кусок хліба купили, на відміну від вас) Це не мене накриває через відсутність аліментів, а вас...)
да хватит врать, от вам непромытостью и тем что вы со всеми подряд раздвигаете ноги несет за весту. это у вас семейное, всем давать
Не боюся осуду• 26 июня в 18:31
Ответ дляЯичница с беконом
нет, мудила это тот кто бросает своего ребенка
Нет, мудилы оба безголовых участника процесса
размахер• 26 июня в 18:48
Ответ дляЯичница с беконом
Не шановна, в мене вища освіта, я за життя спромоглася побудувати кар´єру, купити без допомоги чоловіків власну квартиру, розумію, що для маргиналів це з категорії недосяжності, тут можу тільки поспівчувати, бо з ваших відношенням до людей і життя в цілому не дивно, що ви знаходитеся на нижній сходинці цього життя і подаєте до чоловіків з претензіями, бо самі ні на що негодні