В данный момент с мужчиной зарабатываем на двоих 40 тысяч и мне кажется этого мало чтобы думать о детях. Своего жилья нет, машины тоже нет. Мне кажется ещё рано. А сколько зарабатывали Вы чтобы задуматься о детях?
Natalia505• 1 час назад
Чоловік отримував зарплату шкарпетками і цукром. Я чашками і тарілками. Кінець 90х. На двох, кімната в гуртожитку і вєлік. Коли моя мати мене народжувала, в неї було 110 рублів в батька 75.
ВасильевнаЯ• 1 час назад
такого дохода и без детей мало, тем более если нет своего жилья,а если вы уйдете в декрет, то и столько не будет денег, зачем плодить нищету
Natalia505• 59 минут назад
Ответ дляВасильевнаЯ
Мабуть для того щоб ви зараз сиділи і писали це на порадниці. Ваші пращури також колись плодили ніщету. Якщо ви не королівської крові звичайно. Може й кріпаки були, хто знає?
Ответ дляВасильевнаЯ
В таком случае как вариант - копить на декрет. Пару лет откладывать чтоб в декрете тратить заначку когда вместо двух зарплат будет одна
K.Yurchenko• 41 минуту назад
До 100000 грн. на місяць на двох. Але вирішальний факт для нас не стільки сам дохід, скільки своє житло нарешті! Зараз плануємо вагітність.
Ніночка все буде• 33 минуты назад
В нас було 40-50 на двох, але майже половину з´їдало лікування протягом 3 років. Житло і авто своє.