Леплю из пластилина• 2 часа назад
Сніданок на схудненні 59
Добрий ранок, гарних вихідних!!!
13
3
2
1
1
На привозе• 2 часа назад
Вітаю , смачного , у мне сьогодні 61 день і мінус 6,3 кг . Нарешті , ще багато попереду , але це мотивує
8
автор
Леплю из пластилина
• 2 часа назад
Ответ дляНа привозе
Вітаю , смачного , у мне сьогодні 61 день і мінус 6,3 кг . Нарешті , ще багато попереду , але це мотивує
Вітаю Вас з досягненнями, тільки вперед до мети рухаємося!!! Це ви вчора писали, що вага 3 місяці стояла?
4
Любительница• 2 часа назад
Добра всім ❤️
День 176. Завтрак:
- заливное 290-115; 🥕 по-корейски 74-43,6; чука 70-70; 🍚 68-72,7; 🧈 6-43,2; 🥩 74-103,6; 54-9,7
Вес: 636 гр. Калорийность: 457,8
Вчерашний обед, перекус и ужин.
Обед:
- суп гороховый 450-247,5
Перекус:
- черешня 220-99
Ужин:
лазанья 130-208; 🍆 как 🍄🟫 100-100; 🥬 маринов. 80-32; 🥒 68-6,8
Вес: 378 гр. Калорийность: 346,8
День 176. Завтрак:
- заливное 290-115; 🥕 по-корейски 74-43,6; чука 70-70; 🍚 68-72,7; 🧈 6-43,2; 🥩 74-103,6; 54-9,7
Вес: 636 гр. Калорийность: 457,8
Вчерашний обед, перекус и ужин.
Обед:
- суп гороховый 450-247,5
Перекус:
- черешня 220-99
Ужин:
лазанья 130-208; 🍆 как 🍄🟫 100-100; 🥬 маринов. 80-32; 🥒 68-6,8
Вес: 378 гр. Калорийность: 346,8
3
2
автор
Леплю из пластилина
• 2 часа назад
Ответ дляАнонімус
👍
Автор, які результати по вазі?
Автор, які результати по вазі?
8,2 кг було кілька днів тому
2
автор
Леплю из пластилина
• 2 часа назад
Ответ дляВЫВсеВрете
то з яєшні сердечко чи мені здається? оптимістичненьке)
Так, з омлету, чоловік романтик, нам з донькою навирізав!!!
3
2
Зайканалужайке• 2 часа назад
Ответ дляНа привозе
Вітаю , смачного , у мне сьогодні 61 день і мінус 6,3 кг . Нарешті , ще багато попереду , але це мотивує
А я с 26.04. сбросила 7,7 кг.
3
автор
Леплю из пластилина
• 2 часа назад
Ответ дляЗайканалужайке
А я с 26.04. сбросила 7,7 кг.
Я стартувала 27.04, у Вас крутий результат.
4
Зайканалужайке• 2 часа назад
Ответ дляЛеплю из пластилина
Я стартувала 27.04, у Вас крутий результат.
Это все систематичность, маленькими шажочками
3
ВЫВсеВрете• 2 часа назад
Ответ дляЛеплю из пластилина
Так, з омлету, чоловік романтик, нам з донькою навирізав!!!
приємно, коли чоловік такий креативний, ще й з ухилом в романтику)
2
автор
Леплю из пластилина
• 2 часа назад
Ответ дляВЫВсеВрете
приємно, коли чоловік такий креативний, ще й з ухилом в романтику)
Так він такий, іноді в нього бувають такі приступи романтики.
2
1
ВЫВсеВрете• 2 часа назад
Ответ дляЛеплю из пластилина
Так він такий, іноді в нього бувають такі приступи романтики.
хочеться вірити, що то він надихнувся вашими метаморфозами, і далі ще буде багато шедеврів ❤️
2
На привозе• 1 час назад
Ответ дляЛеплю из пластилина
Вітаю Вас з досягненнями, тільки вперед до мети рухаємося!!! Це ви вчора писали, що вага 3 місяці стояла?
ні, я та шо з вами почала , майже однаково з 90 кг , тільки мій зріст 161
2
автор
Леплю из пластилина
• 1 час назад
Ответ дляВЫВсеВрете
хочеться вірити, що то він надихнувся вашими метаморфозами, і далі ще буде багато шедеврів ❤️
Та він такий завжди був, взимку щовихідних мені романтично в ліжко сніданки носив.
3
ВЫВсеВрете• 1 час назад
Ответ дляЛеплю из пластилина
Та він такий завжди був, взимку щовихідних мені романтично в ліжко сніданки носив.
рідкісна порода! в мене такий, що знай тільки йому їдло подавай, краще в ліжко і можна без романтики
1
ЯсноВидящая• 41 минуту назад
Ответ дляЛеплю из пластилина
Так, з омлету, чоловік романтик, нам з донькою навирізав!!!
Коли такий чоловік поряд, то неабиякий стимул, але мабуть і жінка в нього достойна, що він такий є.
1
бифидобактерияЖоржик• 22 минуты назад
Ответ дляЛеплю из пластилина
Так, з омлету, чоловік романтик, нам з донькою навирізав!!!
У вас бублики з висівками? В якому магазині ви іх купляєте? Бо у нас десь вони пропали, а це моі улюблені
автор
Леплю из пластилина
• только что
Ответ дляЯсноВидящая
Коли такий чоловік поряд, то неабиякий стимул, але мабуть і жінка в нього достойна, що він такий є.
Мабуть!!!! ))))
автор
Леплю из пластилина
• только что
Ответ длябифидобактерияЖоржик
У вас бублики з висівками? В якому магазині ви іх купляєте? Бо у нас десь вони пропали, а це моі улюблені
Вчора в форі брала, перед цим в атб
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу