sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Здоровье и Красота - Питание
anonim_184
Леплю из пластилина• 2 часа назад

Сніданок на схудненні 59

Добрий ранок, гарних вихідних!!!
attached-photo
heart 13 woman_facepalming 3 face_with_tears_of_joy 2 pouting_face 1 like 1
20 3
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_154
На привозе• 2 часа назад
1
Вітаю , смачного , у мне сьогодні 61 день і мінус 6,3 кг . Нарешті , ще багато попереду , але це мотивує
heart 8

anonim_184
автор Леплю из пластилина • 2 часа назад
2
Ответ дляНа привозе
Вітаю , смачного , у мне сьогодні 61 день і мінус 6,3 кг . Нарешті , ще багато попереду , але це мотивує
Вітаю Вас з досягненнями, тільки вперед до мети рухаємося!!! Це ви вчора писали, що вага 3 місяці стояла?
heart 4
anonim_104
Анонімус• 2 часа назад
3
👍
Автор, які результати по вазі?
heart 3
anonim_201
Любительница• 2 часа назад
4
Добра всім ❤️

День 176. Завтрак:
- заливное 290-115; 🥕 по-корейски 74-43,6; чука 70-70; 🍚 68-72,7; 🧈 6-43,2; 🥩 74-103,6; 🫜 54-9,7
Вес: 636 гр. Калорийность: 457,8

Вчерашний обед, перекус и ужин.
Обед:
- суп гороховый 450-247,5
Перекус:
- черешня 220-99
Ужин:
лазанья 130-208; 🍆 как 🍄‍🟫 100-100; 🥬 маринов. 80-32; 🥒 68-6,8
Вес: 378 гр. Калорийность: 346,8
attached-photo
attached-photo
attached-photo
attached-photo
heart 3 like 2
anonim_47
ВЫВсеВрете• 2 часа назад
5
то з яєшні сердечко чи мені здається? оптимістичненьке)
heart 2
anonim_184
автор Леплю из пластилина • 2 часа назад
6
Ответ дляАнонімус
👍
Автор, які результати по вазі?
8,2 кг було кілька днів тому
heart 2
anonim_184
автор Леплю из пластилина • 2 часа назад
7
Ответ дляВЫВсеВрете
то з яєшні сердечко чи мені здається? оптимістичненьке)
Так, з омлету, чоловік романтик, нам з донькою навирізав!!!
like 3 heart 2
anonim_184
Зайканалужайке• 2 часа назад
8
Ответ дляНа привозе
Вітаю , смачного , у мне сьогодні 61 день і мінус 6,3 кг . Нарешті , ще багато попереду , але це мотивує
А я с 26.04. сбросила 7,7 кг.
heart 3
anonim_184
автор Леплю из пластилина • 2 часа назад
9
Ответ дляЗайканалужайке
А я с 26.04. сбросила 7,7 кг.
Я стартувала 27.04, у Вас крутий результат.
heart 4

anonim_184
Зайканалужайке• 2 часа назад
10
Ответ дляЛеплю из пластилина
Я стартувала 27.04, у Вас крутий результат.
Это все систематичность, маленькими шажочками
heart 3
anonim_47
ВЫВсеВрете• 2 часа назад
11
Ответ дляЛеплю из пластилина
Так, з омлету, чоловік романтик, нам з донькою навирізав!!!
приємно, коли чоловік такий креативний, ще й з ухилом в романтику)
heart 2
anonim_184
автор Леплю из пластилина • 2 часа назад
12
Ответ дляВЫВсеВрете
приємно, коли чоловік такий креативний, ще й з ухилом в романтику)
Так він такий, іноді в нього бувають такі приступи романтики.
heart 2 like 1
anonim_47
ВЫВсеВрете• 2 часа назад
13
Ответ дляЛеплю из пластилина
Так він такий, іноді в нього бувають такі приступи романтики.
хочеться вірити, що то він надихнувся вашими метаморфозами, і далі ще буде багато шедеврів ❤️
heart 2
anonim_154
На привозе• 1 час назад
14
Ответ дляЛеплю из пластилина
Вітаю Вас з досягненнями, тільки вперед до мети рухаємося!!! Це ви вчора писали, що вага 3 місяці стояла?
ні, я та шо з вами почала , майже однаково з 90 кг , тільки мій зріст 161
heart 2
anonim_184
автор Леплю из пластилина • 1 час назад
15
Ответ дляВЫВсеВрете
хочеться вірити, що то він надихнувся вашими метаморфозами, і далі ще буде багато шедеврів ❤️
Та він такий завжди був, взимку щовихідних мені романтично в ліжко сніданки носив.
heart 3
anonim_47
ВЫВсеВрете• 1 час назад
16
Ответ дляЛеплю из пластилина
Та він такий завжди був, взимку щовихідних мені романтично в ліжко сніданки носив.
рідкісна порода! в мене такий, що знай тільки йому їдло подавай, краще в ліжко і можна без романтики
crying_face 1
anonim_75
ЯсноВидящая• 41 минуту назад
17
Ответ дляЛеплю из пластилина
Так, з омлету, чоловік романтик, нам з донькою навирізав!!!
Коли такий чоловік поряд, то неабиякий стимул, але мабуть і жінка в нього достойна, що він такий є.
heart 1
anonim_211
бифидобактерияЖоржик• 22 минуты назад
18
Ответ дляЛеплю из пластилина
Так, з омлету, чоловік романтик, нам з донькою навирізав!!!
У вас бублики з висівками? В якому магазині ви іх купляєте? Бо у нас десь вони пропали, а це моі улюблені
anonim_184
автор Леплю из пластилина • только что
19
Ответ дляЯсноВидящая
Коли такий чоловік поряд, то неабиякий стимул, але мабуть і жінка в нього достойна, що він такий є.
Мабуть!!!! ))))

anonim_184
автор Леплю из пластилина • только что
20
Ответ длябифидобактерияЖоржик
У вас бублики з висівками? В якому магазині ви іх купляєте? Бо у нас десь вони пропали, а це моі улюблені
Вчора в форі брала, перед цим в атб
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff