Скіфська пектораль• 2 часа назад
Маленька порада для пекельної спеки
В Україні спека тільки починається, а у нас, якщо вірити прогнозу, завтра останній день. Маленький лайфхак як то пережити - морозити сік і гризти, як сорбет. Правда допомагає, коли повертаєшся з вул ці, де +38 додому. Я тут ще проводжу експерименти з винним сорбетом, але поки що невдалі. Але я їх не полишу, бо літо лише почалося
19
7
3
1
Ро30BbIu_CJIoHuK• 2 часа назад
Приватний будинок, наколо дерева, басейн, в будинку прохолода.
Ніякої спеки не відчувається
Ніякої спеки не відчувається
17
5
1
Аноним с кешбеком• 2 часа назад
Простая чистая вода прекрасно спасает. Грызть соки - зачем? Это для вас
19
1
автор
Скіфська пектораль
• 2 часа назад
Ответ дляЛінива, не каюсь
І що то дає?
Охолоджує за відчуттями. А що має давати? Я просто ніколи раніше такого не робила, а тут, де зараз живу продається таке для заморозки. І просто пакетики куди можна сік налити
6
автор
Скіфська пектораль
• 2 часа назад
Ответ дляКозацькаДуша
Та я вмикаю кондецвонер.навіщо щось гризти?)
Та не гризіть
ви по вулицю теж з кондиціонером ходите?
5
4
220В• 2 часа назад
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Приватний будинок, наколо дерева, басейн, в будинку прохолода.
Ніякої спеки не відчувається
Ніякої спеки не відчувається
Це залежить від температури довкола. Якщо довкола +41, які відчуваються ще сильніше за рахунок вологості, вітер не віє ні вдень, ні вночі, вночі температура не опускається нижче +30, то ніякої прохолоди у вашому будинку не буде, а в затінку відчуття, наче ви духову шкафу відчинили під час випічки - такий самий жар йде.
7
4
Брюнетка в Мармеладе• 2 часа назад
Ответ дляСкіфська пектораль
Охолоджує за відчуттями. А що має давати? Я просто ніколи раніше такого не робила, а тут, де зараз живу продається таке для заморозки. І просто пакетики куди можна сік налити
От сладкого ещё больше жажда
12
220В• 2 часа назад
Ответ дляКозацькаДуша
Та я вмикаю кондецвонер.навіщо щось гризти?)
Без електрики? Чи ви думаєте не буде планових відключень?
4
3
1
КозацькаДуша• 2 часа назад
Ответ дляСкіфська пектораль
Та не гризіть
ви по вулицю теж з кондиціонером ходите?
А ви по вулиці ходите і гризите?) Ну ок.
Якщо мені кудись треба то їду на авто. Не ходжу в спеку
Якщо мені кудись треба то їду на авто. Не ходжу в спеку
4
2
Ро30BbIu_CJIoHuK• 2 часа назад
Ответ для220В
Це залежить від температури довкола. Якщо довкола +41, які відчуваються ще сильніше за рахунок вологості, вітер не віє ні вдень, ні вночі, вночі температура не опускається нижче +30, то ніякої прохолоди у вашому будинку не буде, а в затінку відчуття, наче ви духову шкафу відчинили під час випічки - такий самий жар йде.
Фото спеціально для вас зробила, щойно
В будинку прохолода
В будинку прохолода
6
КозацькаДуша• 2 часа назад
Ответ для220В
Без електрики? Чи ви думаєте не буде планових відключень?
Ми підготовлені вже. Це ж 5 рік війни((
2
1
Ро30BbIu_CJIoHuK• 2 часа назад
Ответ для220В
Без електрики? Чи ви думаєте не буде планових відключень?
З сонячними панелями, якщо будуть відключенгя, якраз енергії достатньо
5
Пишу з калідору• 2 часа назад
В мене в тіні зараз +34, на сонці, напевно, більше 40.
Нормально, п´ю каву, цілий день на балконі релаксуюсь.
Не маю кондиціонера, мені і не потрібен. Як і гризти якийсь заморожений сік.
Нормально, п´ю каву, цілий день на балконі релаксуюсь.
Не маю кондиціонера, мені і не потрібен. Як і гризти якийсь заморожений сік.
1
220В• 2 часа назад
Автор, ваша порада дійсно цінна. Але вас тут заплюють. Тут завжди кидаються на тих, хто не в Україні. За пару тижнів будуть репетувати ’як пережити цю спеку’, будуть матюкатися на відсутність електрики (відсутність кондиціонеру і часто води). І кудись подінуться і їх будинки з басейнами, і кондиціонери, буде тільки лемент ’ну скока можна жари’.
9
2
1
220В• 2 часа назад
Автор, ваша порада дійсно цінна. Але вас тут заплюють. Тут завжди кидаються на тих, хто не в Україні. За пару тижнів будуть репетувати ’як пережити цю спеку’, будуть матюкатися на відсутність електрики (відсутність кондиціонеру і часто води). І кудись подінуться і їх будинки з басейнами, і кондиціонери, буде тільки лемент ’ну скока можна жари’.
5
5
автор
Скіфська пектораль
• 2 часа назад
Ответ для220В
Автор, ваша порада дійсно цінна. Але вас тут заплюють. Тут завжди кидаються на тих, хто не в Україні. За пару тижнів будуть репетувати ’як пережити цю спеку’, будуть матюкатися на відсутність електрики (відсутність кондиціонеру і часто води). І кудись подінуться і їх будинки з басейнами, і кондиціонери, буде тільки лемент ’ну скока можна жари’.
Там оно вище тема про вік порадниць. Думаю більшості тут не лише 40-50, а у них ще й клімак. Якісь злобні бабиськи
9
1
Ро30BbIu_CJIoHuK• 2 часа назад
Ответ для220В
Автор, ваша порада дійсно цінна. Але вас тут заплюють. Тут завжди кидаються на тих, хто не в Україні. За пару тижнів будуть репетувати ’як пережити цю спеку’, будуть матюкатися на відсутність електрики (відсутність кондиціонеру і часто води). І кудись подінуться і їх будинки з басейнами, і кондиціонери, буде тільки лемент ’ну скока можна жари’.
Куди вони мають подітися?
Води в скважині достатньо, сонячні панелі давно стоять.
Води в скважині достатньо, сонячні панелі давно стоять.
автор
Скіфська пектораль
• 2 часа назад
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Куди вони мають подітися?
Води в скважині достатньо, сонячні панелі давно стоять.
Води в скважині достатньо, сонячні панелі давно стоять.
Скажіть, а ви ніколи прям не проходите мимо, якщо бачите тут пораду яка вам не цікава і не потрібна? От прям завжди завжди прийдете і напишете ’а от у мене....’ І десяток коментарів як воно у вас. Вам аж так нудно чи ви думаєте комусь це цікаво?
2
1
1
КозацькаДуша• 2 часа назад
Ответ для220В
Автор, ваша порада дійсно цінна. Але вас тут заплюють. Тут завжди кидаються на тих, хто не в Україні. За пару тижнів будуть репетувати ’як пережити цю спеку’, будуть матюкатися на відсутність електрики (відсутність кондиціонеру і часто води). І кудись подінуться і їх будинки з басейнами, і кондиціонери, буде тільки лемент ’ну скока можна жари’.
А чого за пару тижнів? В нас сьогодні 33, завтра і в понеділок 38. На сонці всі 45 буде
2
1
автор
Скіфська пектораль
• 2 часа назад
Ответ дляPORKA
Какой день? Еще минимум неделя. Самая опа в понедельник, вторник..
У нас вже 9 день сьогодні. Завтра ще +39, а з понеділка дощі і +23
3
2
Ро30BbIu_CJIoHuK• 2 часа назад
Ответ дляСкіфська пектораль
Скажіть, а ви ніколи прям не проходите мимо, якщо бачите тут пораду яка вам не цікава і не потрібна? От прям завжди завжди прийдете і напишете ’а от у мене....’ І десяток коментарів як воно у вас. Вам аж так нудно чи ви думаєте комусь це цікаво?
А ви думаєте ваш заморожений сік комусь цікаво?
Вам так само нудно
Люди давно пристосувалися до високих температур
А ви гризіть сік
Вам так само нудно
Люди давно пристосувалися до високих температур
А ви гризіть сік
6
3
Пишу вірші, дорого• 2 часа назад
Ответ дляСкіфська пектораль
Там оно вище тема про вік порадниць. Думаю більшості тут не лише 40-50, а у них ще й клімак. Якісь злобні бабиськи
тобто? вам не буде 40-50? і клімаксу у вас теж не буде??
10
Я Вас не боюся• 2 часа назад
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Приватний будинок, наколо дерева, басейн, в будинку прохолода.
Ніякої спеки не відчувається
Ніякої спеки не відчувається
Ну да, всі ж так і живуть. Хіба буває інше?
7
Ро30BbIu_CJIoHuK• 2 часа назад
Ответ дляЯ Вас не боюся
Ну да, всі ж так і живуть. Хіба буває інше?
Кожен пише про себе
Хтось лід зризе
Хтось лід зризе
2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу