sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Домашние хлопоты
anonim_153
Скіфська пектораль• 2 часа назад

Маленька порада для пекельної спеки

В Україні спека тільки починається, а у нас, якщо вірити прогнозу, завтра останній день. Маленький лайфхак як то пережити - морозити сік і гризти, як сорбет. Правда допомагає, коли повертаєшся з вул ці, де +38 додому. Я тут ще проводжу експерименти з винним сорбетом, але поки що невдалі. Але я їх не полишу, бо літо лише почалося
woman_facepalming 19 face_with_tears_of_joy 7 dislike 3 like 1
84 14
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
anonim_140
Лінива, не каюсь• 2 часа назад
1
І що то дає?
like 3

anonim_87
Ро30BbIu_CJIoHuK• 2 часа назад
2
Приватний будинок, наколо дерева, басейн, в будинку прохолода.
Ніякої спеки не відчувається
woman_facepalming 17 like 5 clapping_hands 1
anonim_31
Аноним с кешбеком• 2 часа назад
3
Простая чистая вода прекрасно спасает. Грызть соки - зачем? Это для вас
like 19 woman_facepalming 1
anonim_19
КозацькаДуша• 2 часа назад
4
Та я вмикаю кондецвонер.навіщо щось гризти?)
like 8 face_with_tears_of_joy 2
anonim_153
автор Скіфська пектораль • 2 часа назад
5
Ответ дляЛінива, не каюсь
І що то дає?
Охолоджує за відчуттями. А що має давати? Я просто ніколи раніше такого не робила, а тут, де зараз живу продається таке для заморозки. І просто пакетики куди можна сік налити
woman_facepalming 6
anonim_153
автор Скіфська пектораль • 2 часа назад
6
Ответ дляКозацькаДуша
Та я вмикаю кондецвонер.навіщо щось гризти?)
Та не гризіть ви по вулицю теж з кондиціонером ходите?
face_with_tears_of_joy 5 woman_facepalming 4
anonim_30
220В• 2 часа назад
7
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Приватний будинок, наколо дерева, басейн, в будинку прохолода.
Ніякої спеки не відчувається

Це залежить від температури довкола. Якщо довкола +41, які відчуваються ще сильніше за рахунок вологості, вітер не віє ні вдень, ні вночі, вночі температура не опускається нижче +30, то ніякої прохолоди у вашому будинку не буде, а в затінку відчуття, наче ви духову шкафу відчинили під час випічки - такий самий жар йде.
heart 7 face_with_tears_of_joy 4
anonim_15
Брюнетка в Мармеладе• 2 часа назад
8
Ответ дляСкіфська пектораль
Охолоджує за відчуттями. А що має давати? Я просто ніколи раніше такого не робила, а тут, де зараз живу продається таке для заморозки. І просто пакетики куди можна сік налити
От сладкого ещё больше жажда
like 12
anonim_30
220В• 2 часа назад
9
Ответ дляКозацькаДуша
Та я вмикаю кондецвонер.навіщо щось гризти?)
Без електрики? Чи ви думаєте не буде планових відключень?
woman_facepalming 4 like 3 crying_face 1

anonim_98
Задираю носа• 2 часа назад
10
Лучший лайфхак - не выходить в жару.
like 7
anonim_19
КозацькаДуша• 2 часа назад
11
Ответ дляСкіфська пектораль
Та не гризіть ви по вулицю теж з кондиціонером ходите?
А ви по вулиці ходите і гризите?) Ну ок.
Якщо мені кудись треба то їду на авто. Не ходжу в спеку
woman_facepalming 4 like 2
anonim_87
Ро30BbIu_CJIoHuK• 2 часа назад
12
Ответ для220В

Це залежить від температури довкола. Якщо довкола +41, які відчуваються ще сильніше за рахунок вологості, вітер не віє ні вдень, ні вночі, вночі температура не опускається нижче +30, то ніякої прохолоди у вашому будинку не буде, а в затінку відчуття, наче ви духову шкафу відчинили під час випічки - такий самий жар йде.
Фото спеціально для вас зробила, щойно
В будинку прохолода
attached-photo
face_with_tears_of_joy 6
anonim_19
КозацькаДуша• 2 часа назад
13
Ответ для220В
Без електрики? Чи ви думаєте не буде планових відключень?
Ми підготовлені вже. Це ж 5 рік війни((
like 2 woman_facepalming 1
anonim_87
Ро30BbIu_CJIoHuK• 2 часа назад
14
Ответ для220В
Без електрики? Чи ви думаєте не буде планових відключень?
З сонячними панелями, якщо будуть відключенгя, якраз енергії достатньо
woman_facepalming 5
anonim_26
Пишу з калідору• 2 часа назад
15
В мене в тіні зараз +34, на сонці, напевно, більше 40.
Нормально, п´ю каву, цілий день на балконі релаксуюсь.
Не маю кондиціонера, мені і не потрібен. Як і гризти якийсь заморожений сік.
heart 1
anonim_30
220В• 2 часа назад
16
Автор, ваша порада дійсно цінна. Але вас тут заплюють. Тут завжди кидаються на тих, хто не в Україні. За пару тижнів будуть репетувати ’як пережити цю спеку’, будуть матюкатися на відсутність електрики (відсутність кондиціонеру і часто води). І кудись подінуться і їх будинки з басейнами, і кондиціонери, буде тільки лемент ’ну скока можна жари’.
woman_facepalming 9 like 2 face_with_tears_of_joy 1
anonim_30
220В• 2 часа назад
17
Автор, ваша порада дійсно цінна. Але вас тут заплюють. Тут завжди кидаються на тих, хто не в Україні. За пару тижнів будуть репетувати ’як пережити цю спеку’, будуть матюкатися на відсутність електрики (відсутність кондиціонеру і часто води). І кудись подінуться і їх будинки з басейнами, і кондиціонери, буде тільки лемент ’ну скока можна жари’.
like 5 woman_facepalming 5
anonim_3
Маю сечі• 2 часа назад
18
А ми в пульверизаторі воду на себе бризкаємо.
like 5
anonim_102
Меломанка Маланка• 2 часа назад
19
Автор, уточните какой сок? Сандора или наш сик ? ))
face_with_tears_of_joy 4

anonim_153
автор Скіфська пектораль • 2 часа назад
20
Ответ для220В
Автор, ваша порада дійсно цінна. Але вас тут заплюють. Тут завжди кидаються на тих, хто не в Україні. За пару тижнів будуть репетувати ’як пережити цю спеку’, будуть матюкатися на відсутність електрики (відсутність кондиціонеру і часто води). І кудись подінуться і їх будинки з басейнами, і кондиціонери, буде тільки лемент ’ну скока можна жари’.
Там оно вище тема про вік порадниць. Думаю більшості тут не лише 40-50, а у них ще й клімак. Якісь злобні бабиськи
woman_facepalming 9 face_with_tears_of_joy 1
anonim_87
Ро30BbIu_CJIoHuK• 2 часа назад
21
Ответ для220В
Автор, ваша порада дійсно цінна. Але вас тут заплюють. Тут завжди кидаються на тих, хто не в Україні. За пару тижнів будуть репетувати ’як пережити цю спеку’, будуть матюкатися на відсутність електрики (відсутність кондиціонеру і часто води). І кудись подінуться і їх будинки з басейнами, і кондиціонери, буде тільки лемент ’ну скока можна жари’.
Куди вони мають подітися?
Води в скважині достатньо, сонячні панелі давно стоять.
anonim_73
PORKA• 2 часа назад
22
Какой день? Еще минимум неделя. Самая опа в понедельник, вторник..
like 3
anonim_153
автор Скіфська пектораль • 2 часа назад
23
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Куди вони мають подітися?
Води в скважині достатньо, сонячні панелі давно стоять.
Скажіть, а ви ніколи прям не проходите мимо, якщо бачите тут пораду яка вам не цікава і не потрібна? От прям завжди завжди прийдете і напишете ’а от у мене....’ І десяток коментарів як воно у вас. Вам аж так нудно чи ви думаєте комусь це цікаво?
like 2 woman_facepalming 1 face_with_tears_of_joy 1
anonim_19
КозацькаДуша• 2 часа назад
24
Ответ для220В
Автор, ваша порада дійсно цінна. Але вас тут заплюють. Тут завжди кидаються на тих, хто не в Україні. За пару тижнів будуть репетувати ’як пережити цю спеку’, будуть матюкатися на відсутність електрики (відсутність кондиціонеру і часто води). І кудись подінуться і їх будинки з басейнами, і кондиціонери, буде тільки лемент ’ну скока можна жари’.
А чого за пару тижнів? В нас сьогодні 33, завтра і в понеділок 38. На сонці всі 45 буде
like 2 crying_face 1
anonim_153
автор Скіфська пектораль • 2 часа назад
25
Ответ дляPORKA
Какой день? Еще минимум неделя. Самая опа в понедельник, вторник..
У нас вже 9 день сьогодні. Завтра ще +39, а з понеділка дощі і +23
woman_facepalming 3 heart 2
anonim_87
Ро30BbIu_CJIoHuK• 2 часа назад
26
Ответ дляСкіфська пектораль
Скажіть, а ви ніколи прям не проходите мимо, якщо бачите тут пораду яка вам не цікава і не потрібна? От прям завжди завжди прийдете і напишете ’а от у мене....’ І десяток коментарів як воно у вас. Вам аж так нудно чи ви думаєте комусь це цікаво?
А ви думаєте ваш заморожений сік комусь цікаво?
Вам так само нудно
Люди давно пристосувалися до високих температур
А ви гризіть сік
woman_facepalming 6 like 3
anonim_55
Пишу вірші, дорого• 2 часа назад
27
Ответ дляСкіфська пектораль
Там оно вище тема про вік порадниць. Думаю більшості тут не лише 40-50, а у них ще й клімак. Якісь злобні бабиськи
тобто? вам не буде 40-50? і клімаксу у вас теж не буде??
face_with_tears_of_joy 10
anonim_204
Я Вас не боюся• 2 часа назад
28
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Приватний будинок, наколо дерева, басейн, в будинку прохолода.
Ніякої спеки не відчувається
Ну да, всі ж так і живуть. Хіба буває інше?
like 7
anonim_182
Дюйм оф о4ка• 2 часа назад
29
Ответ дляЛінива, не каюсь
І що то дає?
Ангину)
woman_facepalming 1 like 1
anonim_87
Ро30BbIu_CJIoHuK• 2 часа назад
30
Ответ дляЯ Вас не боюся
Ну да, всі ж так і живуть. Хіба буває інше?
Кожен пише про себе
Хтось лід зризе
woman_facepalming 2
  • 1
  • 2
  • 3
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff