Шкварочка• Изменено 1 час назад
Обережно, сталкер маньяк Вітя в Києві
Дівчата, в кого діти підлітки, обережно! Роками сталкер, психологічний садист Віктор з Києва тероризує юних дівчат, часто неповнолітніх. Знайомиться на Баду та ін. СЗ або в парках та в метро Києва. Часто в шоломі та з велосипедом, може бути одягнутим як курьер Глово.
Бере номер телефону, слідкує де проживає дівчина та тероризує роками. Наразі біля 100 постраждалих дівчат, з них є ті, що зазнали психологічного терору з його боку багато років тому, коли були підлітками. Також серед його жертв є дорослі молоді дівчата 18-20 років, але які виглядають як підлітки. Дівчата, які постраждали від нього, можуть приєднатися до спільноти постраждалих для колективної заяви, під відео є посилання.
Шкварочка
• 1 час назад
Його улюблене місце, куди він заманює дівчат- Зелений театр,він пропонує жертвам спуститися до катакомб
Шкварочка
• 1 час назад
Ответ дляTeonaa
Так що він робить? Що це за психологічний терор?
Слідкує, завалює дзвінками, погрожує, створює відео за допомогою ШІ своїх жертв та виставляє на порносайти та ін. злочини
Шкварочка
• 1 час назад
Місяць тому дівчата в Треадс, які постраждали, створили спільноту протидії цьому злочинцю-сталкеру, наразі там 48 постраждалих, але не всі є в Треадс, тому Орест Мурій залишив контакти для зв’зку
Шкварочка
• 1 час назад
Ось в відео психолога історії самих постраждалих дівчат, будьте обережні, розмовляйте зі своїми дітьми про небезпеку
Оч@ров@Шк@• 1 час назад
И некому было набить хлебало за столько лет?
В моей молодости был один черт на Гидропарке.Пару недель к одиноким и парочками гуляющих девушек приставал.От самого Гидропарке,до Труханова острова.
Пожаловались одноклассникам,и был пойман в первые же выходные.Что с ним сделали,писать не буду.Жив здоров,но морально унижен.Больше его никто не встречал.
західний_діалект• 1 час назад
Ответ дляШкварочка
А вы две недели были в летаргии???опиздали так,везде уже об этом отшумели
Шкварочка
• 1 час назад
Ответ дляОч@ров@Шк@
В Україні, на відміну від цивілизованих країн, на жаль, й досі немає статті за сталкінг, тому роками, з 2012 року цей нахаба користується цією прогалиною в законодавстві, а поліція, зокрема й Кіберполіція тільки відмахувалася від жертв психологічного терору неповнолітніх
Ответ дляОч@ров@Шк@
А якщо цікаво, що з ним зробили?…
Ms. При теле• 49 минут назад
уже ж месяц про него известно, и он не арестован?
кстати, а кто уже выяснил как выглядит местный маньяк с Радужного?
Не кую, не мелю• 47 минут назад
Ответ дляОч@ров@Шк@
Теперь он петушок?
КвартираЧья• 45 минут назад
Ответ дляШкварочка
А чого він досі на свободі?
Шалена невинність• 44 минуты назад
Ответ дляTeonaa
Шукає дівчат, з якими познайомився на вулиці чи в трансопрті, в соцмережах, дізнається і записує дні народження всіх дівчат. після знайомства починає настирливо писати і телефонувати. Дівчата бачать, що людина ’хвора’, блокують його. Він починає писати та телефонувати з десятка нових номерів. Кожен рік в день народження пише вітає, навіть через 5 років. На проханн залишити у спокої - запитує - навіщо тоді знайомилася і давала номер телефону? Знімає дівчат натільною камерою. Коли дівчина просить не турбувати її, надсилає відео, де вона давала свій номер.
Та никада в жизни• 42 минуты назад
Это не он постоянно тут темы создаёт с приглашениями погулять и мороженое предлагает? Хотя то наверное его папаша
КвартираЧья• 40 минут назад
Это ж элементарно, познакомиться с ним на сайте знакомств папам девочек и прийти к нему на ´встречу´
БЦАшка• 30 минут назад
Видела обзор от Ореста Мурия. Вот только если бы этот Витя был один. Таких мужчин к сожалению много.
Шкварочка
• 26 минут назад
Ответ дляТа никада в жизни
Может и он, с учетом того, что Витя промішляет с 2012 года, а тут он вначале искал молодуху до 30 лет и уже потом снизил свою планку до 40)
Шкварочка
• 22 минуты назад
Ответ дляКвартираЧья
А чого він досі на свободі?
Так, бо в Україні немає криміналу за сталкінг, на відміну від ЄС та США, поліція не хоче розбиратися, поки не буде підозр, що він когось вбив або згвалтував, а стаття про ’домашнє насильство’ не підходе, тому що він для жертв-ніхто
Шкварочка
• 20 минут назад
Ответ дляTeonaa
Не знаю
А чого дівчата на це реагують
Ну виставив навіть якщо, хєр забити , заблочити
Ще на таких нерви витрачати
А чого дівчата на це реагують
Ще на таких нерви витрачати
Бо він тероризує їх з інших номерів слідкує, погрожує, психопатична поведінка в нього