Залатавая• 02 апреля 2012
Шукаю костюми офісного стилю
Багато тут передивилась оголошень, але так і не відшукала оптимальні по якості ділові костюми (не брючні). Можливо в когось є досвід купівлі тут якісних костюмів??
посмотрите здесь. Качество супер! Садятся отлично и приходите ко мне с заказом :)
http://www.victoriassecret.com/clothing/suiting
allyska-smile• 02 апреля 2012
Здраствуйте! Могу предложить костюмы ТМ Леся, можете глянуть у меня в обьявлениях, качество очень хорошее, размерный ряд и выбор большой.
Залатавая
• 02 апреля 2012
Ответ дляsheva7
Смотрели ТМ Виллена? Не плохие костюмы. Заказала сейчас себе брючки этой тм.
Ще не отримали?
Залатавая
• 02 апреля 2012
Ответ дляLacky1983
Здравствуйте! Могу предложить офисную одежду торговой марки ОДДИ. Заходите в мои обьявления! Сама ношу эту одежду и очень довольна!
Дякую, загляну.
Залатавая
• 02 апреля 2012
Ответ дляМарина П
Дякую, загляну.
Залатавая
• 02 апреля 2012
Ответ дляallyska-smile
Дякую, загляну.
посмотрите https://www.kidstaff.com.ua/tema-2777856.html" target="_blank" >https://www.kidstaff.com.ua/tema-2777856.html
Залатавая
• 03 апреля 2012
Ответ дляchopardsport
у меня шикарный костюм на лето правда брючный
лён... цвет шампань

Дякую.. потрібно з платтям чи спідницею!
Залатавая
• 03 апреля 2012
Ответ дляsheva7
Ще ні. Наприкінці тижня повинна отримати. Потім поділюсь враженнями, якщо Вам буде цікаво.

Добре.. цікаво, бо дивилась колись речі цієї фірми, замовити не ризикнула.
Нарешті отримала штанці! Мені сподобались, дуже гарно сіли по фігурі! Не знаю як описати тканину. Така костюмна тканина, важкувата. На етикетці написано 5% еластан, 95% віскоза. На дотик такі приємні. У продавця, в якого я купувала, є можливість обміну і моделі, і розміру. Та -20% від вартості сайту.
Залатавая
• 17 апреля 2012
Ответ дляsheva7
Дякую... спробую вже визначитись!
Сейчас читают!
Благотворительность!