Леди Г• 20 мая 2014

Я теж хочу в МастерШеф. Допоможіть будь ласка.

Добрий вечір, дівчата. На Кідстафі я вже 4 роки. Ніколи не просила голосувати за моє фото, то не в моїх правилах. Але дивлюся що інші активно просять. І в правилах конкурсу на СТБ написано що потібно розказати якомога більше друзям, щоб набрати більше голосів. Всі мої рідні переконали мене в тому що я маю написати дорогим кідстаффчанкам. Можливо мені пощастить попасти в сотню кухарів-аматорів 4-го сезону Мастершеф.

Будь ласка, якщо вам сподобались мої пиріжки, натисніть на зірочку внизу сторінки по цій ссилці (це займе всього 5 секунд вашого часу, реєстрація не потрібна):

http://kulinar.stb.ua/2014/05/krivicka-yuliya-vasi...

Якщо вдасться попасти на Мастершеф, обов´язково передам всім привіт. Якщо в когось є якісь питання з приводу готування пиріжків, з радістю поділюся з Вами своїм досвідом і відповім на всі запитання.

Буду дуже вдячна вам. Миру і злагоди вашим родинам від заходу до сходу.
Смешнюча• 20 мая 2014
+

Бабулька• 20 мая 2014
Ответ дляЛеди Г
Оооо, дуже доречні поради. Я напевно не так досконало слідкувала.
ну стоит тогда пересмотреть еще, так как в каждом сезоне готовят какие-то блюда с изюминкой которые были в прошлом сезоне. Победительница 3 сезона, так как она говорила много раз пересмотрела предыдущие сезоны, вот и выиграла.
Чучело-Мяучело• 20 мая 2014
176 від мене :)
автор Леди Г • 20 мая 2014
Ответ дляБабулька
Ну все, тепер ночами не спати, дивитися повтори треба.
Нетутешня• 20 мая 2014
Пусть вам повезёт. Автор, делитесь рецептом пиццы
сладкий_ноябрь• 20 мая 2014
Ловите +1.
Но перечитайте текст, у вас там много ошибок. То букву потеряли, то ее заменили на другую...
Кінчик, а у вас кунчик.
Мамулька• 20 мая 2014
+ 184

Алёнка.Киев• 20 мая 2014
плюсанула, удачи Вам
Брыкалка• 20 мая 2014
Удачи:)
като1406• 20 мая 2014
Юля удачи!Хочу Ваши пирожки!
narnija• 20 мая 2014
І від мене+
Запасная спина• 20 мая 2014
Желаю Вам победы!!!
автор Леди Г • 20 мая 2014
Ответ дляНетутешня
Нічого складного. Взагалі тісто для італьянської піцци наскільки мені відомо робиться прісне. Але я люблю робити пухке, з дріжжами. Тобто тісто роблю так як розказала на відео. Розкатую тонко, змазую томатною пастою чи соусом (беру дитячий в Антошці), потім шарами: смажена цибуля, помідори кільцями, бекон, натертий сир зверху, хто любить можна майонез ще додавати. І хвилин 20 випікати, не більше. А взагалі піцца - це саме те блюдо, коли потрібно щось швидко зробити ’з нічого’, так би мовити що є в холодильнику, все іде в хід (огірки, гриби, ковбаса і т.д.).
Подкустовый выползень• 20 мая 2014
проголосовала
автор Леди Г • 20 мая 2014
Ответ длясладкий_ноябрь
Ловите +1.
Кінчик, а у вас кунчик.
Я сама так сміялась з того ’кунчика’ сьогодні, чесне слово. Але виправити вже не можна. Може комусь настрій підніметься.
поваренок• 20 мая 2014
Ответ дляБабулька
как по мне, то блюда людей, уокторых больше балов эстетически выглядит не очень, особенно первое блюдо
Так за первое блюдо вчера весь КС голосовал:-)
Юля, +1! Удачи! Жду привет для КС.
Мейк-ап форева• 20 мая 2014
Ответ дляЛеди Г
Я знаю, але вже правити не можна. Просто забула перевірити на помилки. Та й українскька у мене на жаль не ідеальна. Дякую за конструктивну критику.
Ничего страшного, по-моему на в Мастер-шефе украинский неидеальный даже приветствуется. Вы же и ругательных словечек подучите, матюшков. А то по вашему тексту видно, что вы человечек добрый, вежливый, вас там быстро заклюют.

Проголосовала, удачи вам.
Бабулька• 20 мая 2014
Ответ дляповаренок
Юля, +1! Удачи! Жду привет для КС.
ну первое блюдо наверняка вкусное, но фотка неудачная и презентация не для 5* ресторна, а для обычного кафе. Я б такое с удовольствием ела, но жюри не думаю что будет в восторге от презентации.
КлараЦеткин• 20 мая 2014
+1, удачи!!!

автор Леди Г • 20 мая 2014
Ответ дляМейк-ап форева

Проголосовала, удачи вам.
Матюшки то точно не моя фішка. Але я дуже швидка по життю, можливо такі енерджайзери там потрібні, та й палець в рот мені не клади, думаю що свою думку зможу відстояти, аби тільки пощастило туди потрапити, хочеться критики експертів.
agata116• 20 мая 2014
Я проголосовала, мне понравилось.
vesna• 20 мая 2014
Юля, я за Вас проголосувала ще кілька годин назад. Навіть чоловікові і синові показала Вашу презентацію. Мені дуже сподобалося!

Я також люблю готувати, а особливо десерти, то мій син весь час каже щоб я йшла на конкурс та в мене немає сміливості.
А Ви смілива і талановита. Бажаю Вам удачі і перемоги!!!
Roksolana_p• 20 мая 2014
Які апетитні пиріжки
Бажаю Вам успіху!
автор Леди Г • 20 мая 2014
Дівчата, дуже дякую вам. Ви мені даєте натхнення та впевненість.
Мейк-ап форева• 20 мая 2014
Ответ дляЛеди Г
Напеку-ка я на днях ваших пирожков, кстати печь буду впервые... эх, не люблю я кухню...
lapushka25• 20 мая 2014
Я и так за всех голосую, кто просит. Мне не жалко. Юля, но ваш постглавный меня так тронул. От ваших слов исходит такая доброта и искренность. Вдвойне приятно помочь хорошему человеку, который к тому же ещё и такую прелесть умеет готовить) Не знаю, как по вкусу, но внешне очень аппетитно выглядит. Удачи Вам от чистого сердца!!!
автор Леди Г • 20 мая 2014
Ответ дляvesna

Я думаю що кожна людина повинна мати шанс. Я Вам скажу що коли я була на кастингу Мастершефа, то там було чоловік 200 і з такими стравами, що я думала: омг, що я там роблю, та де мої речі. Але все ж таки, я вирішила що хоч я і не професійний кухар, але маю велике бажання готувати, і це головне.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 20 мая 2014
Удачи!
Натушка• 20 мая 2014
проголосовала. удачи!
Катастрофа• 20 мая 2014
+201 відкриваєтеся - будемо за вас вболівати
І як там собі хочете, але коли потрапите туди - з вас звіт і рецепти всіх приготованих там блюд(за винятком всілякої гидоти типу тарганів та фобусів, бо я таке не їм)