14 октября 2023

Накидайте, пожалуйста, сериалов/ фильмов, которые держат в интриге.

Или вообще фильмов, на которые стоит потратить время
Мороженная курица 14 октября 2023
З останнього сподобався фільм Плазуни
Полтавська галушка 14 октября 2023
Мне понравился сериал «Без тебя», может и Вам зайдет)
1 1
emerald_88 14 октября 2023
Удалено администрацией...
автор Принцепесочка 14 октября 2023
Только что увидела на нетфликсе фильм про беременную в море , ужас , посмотрела бы , но очень страшный жуткий
Така бойова Я 14 октября 2023
Ответ дляemerald_88
Удалено администрацией...
Російський?
Така бойова Я 14 октября 2023
Сериал Змей, Не дыши
СвітланкаОК 14 октября 2023
Не дихай, 2 частини - прикольно.
СвітланкаОК 14 октября 2023
Ответ дляemerald_88
Удалено администрацией...
Кацапське лайно рекламуєте?
13 3 3
Забобонний фрукт 14 октября 2023
’Падение дома Ашеров’ очень даже ничего сериал, вчера пять серий подяд проглотила прямо, погравился))
1 2
неДоЖиру 14 октября 2023
Ответ дляemerald_88
Удалено администрацией...
Ачьотакова жи
1 1 4
Ms. При теле 14 октября 2023
Перевал вчора додивилась. По мотивам серіалу Мост, доречі також сподобався.
Зашла на 5минут 14 октября 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Кацапське лайно рекламуєте?
Так казахстан написан? Хотя у актёра морда вроде не казахская конечно...
Люблю порядок 14 октября 2023
Сліпа
неДодекаэдр 14 октября 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Так казахстан написан? Хотя у актёра морда вроде не казахская конечно...
Ну якщо в совітському союзі всіх незадоволених зсилали в казахстан, то недивно.
Але для мене це майже = раша, не дивлюся.
4 5
Зашла на 5минут 14 октября 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Ну якщо в совітському союзі всіх незадоволених зсилали в казахстан, то недивно.
Але для мене це майже = раша, не дивлюся.
Не ну в советском союзе и мы были когда-то, то тоже получается раша? Хотя, кстати, до войны заграницей многие так и считали. Мы для них все были одинаковые
7 1
неДодекаэдр 14 октября 2023
Ответ дляMs. При теле
Перевал вчора додивилась. По мотивам серіалу Мост, доречі також сподобався.
Обожнюю Міст і взагалі європейський детектив.

Французський The Disappearance 2015 року рекомендую.
неДодекаэдр 14 октября 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Не ну в советском союзе и мы были когда-то, то тоже получается раша? Хотя, кстати, до войны заграницей многие так и считали. Мы для них все были одинаковые
Не тому, що було колись, а тому, що зараз. У них така сама диктатура, як в раші
Зашла на 5минут 14 октября 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Не тому, що було колись, а тому, що зараз. У них така сама диктатура, як в раші
Аа, поняла. Так они вроде и дружат же тесно? Актёр мне кажется русский точно? Я просто их и раньше не смотрела, но вот лицо знакомое.
Мне кажется они сейчас специально пишут что ’казахстан’ чтоб на всякие там конкурсы подаваться, ведь рашистким запрет везде?
Советничаю тут 14 октября 2023
В одну сторону 2022
Чумацький Шлях 14 октября 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Так казахстан написан? Хотя у актёра морда вроде не казахская конечно...
Актер наверное Мерзликин, это русский
Балаболка 14 октября 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Обожнюю Міст і взагалі європейський детектив.

Французський The Disappearance 2015 року рекомендую.
The Disappearance 2015 - мені цей дуже сподобався. Може ще щось порекомендуєте схоже?
неДодекаэдр 14 октября 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Аа, поняла. Так они вроде и дружат же тесно? Актёр мне кажется русский точно? Я просто их и раньше не смотрела, но вот лицо знакомое.
Мне кажется они сейчас специально пишут что ’казахстан’ чтоб на всякие там конкурсы подаваться, ведь рашистким запрет везде?
Є таке. Пів року жила в Німеччині, в дуже маломі місті. Коли перший тиждень приїхали і рашисти почувши українську в громадських місцях мали нахабство ще щось коментувати і лізти з розмовами. А потім наїхало українців більше, аніж їх, і ті самі люди почали представлятися новоприбулим, що вони з Казахстану :)
#Пойду_кгадалке 14 октября 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Ну якщо в совітському союзі всіх незадоволених зсилали в казахстан, то недивно.
Але для мене це майже = раша, не дивлюся.
Не знаю що з фільмом, але про Казахстан ви даремно. Вони сильно на, підтримають, щоправда морал но, не зброєю, та й прогнозують наступний напад рашиків на Казахстан, бо раш ки вже запустили ,,рекламну кампанію,, про північний Казахстан
Зашла на 5минут 14 октября 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Є таке. Пів року жила в Німеччині, в дуже маломі місті. Коли перший тиждень приїхали і рашисти почувши українську в громадських місцях мали нахабство ще щось коментувати і лізти з розмовами. А потім наїхало українців більше, аніж їх, і ті самі люди почали представлятися новоприбулим, що вони з Казахстану :)
Ахаха, а глаза при этом пальцами не растягивали ?
1 6
неДодекаэдр 14 октября 2023
Ответ дляБалаболка
The Disappearance 2015 - мені цей дуже сподобався. Може ще щось порекомендуєте схоже?
Мабуть, ви теж багато дивилися. ’Вбивство’ скандинавське .
Пуки-куки 14 октября 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Кацапське лайно рекламуєте?
начинается...... НЕ разгоняйте
а существует крутое украинское?
6 1 1
#Пойду_кгадалке 14 октября 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Аа, поняла. Так они вроде и дружат же тесно? Актёр мне кажется русский точно? Я просто их и раньше не смотрела, но вот лицо знакомое.
Мне кажется они сейчас специально пишут что ’казахстан’ чтоб на всякие там конкурсы подаваться, ведь рашистким запрет везде?
Актор рос точно, в якихось солдатах знімався
неДодекаэдр 14 октября 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Ахаха, а глаза при этом пальцами не растягивали ?
Ну, всі розуміють, що Казахстан - місце зсилки, очі не потрібні :) навіть відмазка, як постраждали від радянської депортації.
Ms. При теле 14 октября 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Обожнюю Міст і взагалі європейський детектив.

Французський The Disappearance 2015 року рекомендую.
Я до Моста і всього цього жанру прийшла , коли подивилась містичний серіал Пітьма. Так він мені зайшов, що стала шукати інші серіали цих авторів. А потім схожі серіали на Міст.
неДодекаэдр 14 октября 2023
Ответ дляПуки-куки
начинается...... НЕ разгоняйте
а существует крутое украинское?
Будь-яке кіно підійде, не лише українське, аби не кацапське