Мерзкое чувство после родов

У кого-то такое было? Прошло уже почти 9 месяцев после родов, но меня периодически накрывает, когда я вспоминаю этот процесс. Ощущение беспомощности, лежу голая, потная, красная, а у меня между ног 4 человека стоит, смотрят. К персоналу вопросов нет, они молодцы и понятное дело, что меня уже никто там и не вспомнит, но сама я загоняюсь. От себя мерзко, что это всё со мной было. Оно когда-то забывается?
Хотела кесарево, жалею, что не настояла. Думаю, что психологически было бы легче это пережить.
показать весь текст
Не зацілована 17 апреля в 15:25
Ответ длябЭйбА
Нф, це не є нормально
Нормально и естественно
3 1 1
Виниловая пластинка 17 апреля в 15:25
Ответ длябЭйбА
Багато кого не відпускає, що укакались під час родів.
Вче таки не добре, що клізми стали не обов´язковими. Я б не хотіла такої родості, тому обидва рази криком кричала робіть клізму, зарання купила оту глубінну, щоб аж по горло вимило. Не дуже приємно, але більш не приємно, коли з тебе лізе і всі вимушені потім то нюхати і санітарочкам виносить гімно з під тебе
Теж буду собі сама робити клізьму. Бо після пологів перший час боляче в туалет ходити )
Ніколи не збрешу 17 апреля в 15:26
Ответ дляБабайко
так)) З малесееенькю голкою
Жарт)
Пацієнти завжди без одягу (сорочка-то дуже умовне поняття), щоб в операційнйі й в разі форс-мажору був швидкий доступ до всіх органів, адже часто час йде на секунди і від цього залежить життя пацієнта.
А взагалі, життя лікаря в стаціонарі-суцільна романтика: ти буваєш у чужому блювотинні, сечі, крові - це звично для нас))
Це як лікарі - терапевти - вони уже як одне ціле з вірусами всіх штамів 😃
Не зацілована 17 апреля в 15:27
Ответ длябЭйбА
Багато кого не відпускає, що укакались під час родів.
Вче таки не добре, що клізми стали не обов´язковими. Я б не хотіла такої родості, тому обидва рази криком кричала робіть клізму, зарання купила оту глубінну, щоб аж по горло вимило. Не дуже приємно, але більш не приємно, коли з тебе лізе і всі вимушені потім то нюхати і санітарочкам виносить гімно з під тебе
Слушайте это роды! На родах всякое бывает !
Виниловая пластинка 17 апреля в 15:27
Ответ дляНіколи не збрешу
У мене були перейми з 6 ранку і до операції в 10 ранку. Тобто, 4 години
Не правильно написала , скільки часу від повного розкриття до народження (коли ви тужилися) ?
Море_море_я_скучаю 17 апреля в 15:29
Мій трудовий шлях починався у ресторані, наша бармен розказувала історію своїх родів, я тоді ще молода, зелена так перейнялася нею, що коли шла народжувати через 10 років, як почула сильно хвилювалась щоб не так як у неї. Каже відійшли води, ми приїхали у пологовий, видали мені тапки два лівих 40 розмір і наволочку з діркою, виявилось нічнушка, розріз від грудей до піські, питають брита- ні, каже як почали станком радянським шкребти, порізали там все, як після Афгану, потім клізма, каже налили холодної води з під крану, фігачнули, вона каже я тільки на унітаз, ще не примостилась, вони там кричать, що ти, ти довго, бо глибока ніч, всі хочуть спати, ну вона там дрисьнула трохи, давай її піднімати у родзал, на третій поверх і тут між поверхами приспічило, не вниз бігти, ні у верх, а це ж після клізми, воно рве береги моментально, каже підгорнули нічнушку тут, я її повну і навальохала, по ногам тіче, приводять її у родзал, обісрано, два лівих тапка, побрита- порізана, вони як глянули там чуть не попадали. Каже, що її запам´ятали надовго. То я вже сиділа на гнізді до останнього, щоб не сконфузитись як моя знайома.
автор Кашпо 17 апреля в 15:28
Ответ дляНа паровозе
В смысле держали, зачем их держали?
Честно, не было желания тогда уточнять их присутствие. Помогали подтягивать к себе, воду мне приносили и тд.
Каяспер 17 апреля в 15:28
Ответ дляБокс-орун
Я в процессе родов подкакнула, и санитарка меня за это отчитала
Та меня можно сказать так же. Только скривила лицо , говорит Я клизму не додержала, а глав врач говорит ’ ничего страшного, уберем’
Доставала плаценту так тоже, лицо такое сделала, прям будто такая мерзость
Короче отношение ужасное
Ніколи не збрешу 17 апреля в 15:28
Ответ дляВиниловая пластинка
Не правильно написала , скільки часу від повного розкриття до народження (коли ви тужилися) ?
У мене було планове кесарево) просто до призначеної дати я не дотягнула
Бешене сарі 17 апреля в 15:28
Ответ дляКолгоспниця
Удалено администрацией...
ИМХОля 17 апреля в 15:28
13 лет прошло после моих родов. Да, вспоминать мерзко и сейчас этот ужас. Хотя мои роды с медицинской точки зрения считаются удачными - 5 часов всего и без швов. Гадкий процесс, не понимаю зачем так мучать женщин, КС намного гуманнее. Из-за этого на 2го ребенка так и не решилась.
4 3 2 1
Капитанша 17 апреля в 15:28
Ответ дляНа паровозе
В смысле держали, зачем их держали?
Когда ребенок не может вылезти, роженица зажимается инстинктивно, ей ноги насильно расставляют, чтоб дать выход
На паровозе 17 апреля в 15:28
Ответ дляКапитанша
Это потому что у вас легкие роды были, как минимум с медицинской точки зрения легкие. У меня человек 12 было на первых родах ( правда муж говорит, что 14). По сигналам о проблемах бежали все: 3 акушерки, все гинекологи смены, интерн, реаниматолог...это те, кого я конкретно запомнила
Да, легкие. Я и не поняла особо, как ребенок на руках оказался. Я в 11 почувствовала, что немного тянет поясницу. В 2 приехала в роддом, чтобы врач просто посмотрела (я даже не думала, что у меня схватки), а оказалось, что раскрытие уже 8 см. Муж поехал за вещами своими. В 3 мы поднялись в родзал, а в 15-55 родила.
Никакой эпидуралки, криков, очень болезненных схваток у меня не было.
Родила пацана 3750, 52 см - без разрывов внешних. Внутри пару швов наложили (и вот это было самое болезненное из всех моих родов).
Бешене сарі 17 апреля в 15:29
Ответ дляКашпо
Врач, акушерка, двое ноги мне держали. Рубашку до ушей подтянули, так что по сути голая.
Ну иничего страшного. Спасибо этим людям, они выполняют важную работу и помогают нам.
Ніколи не збрешу 17 апреля в 15:30
Ответ дляИМХОля
13 лет прошло после моих родов. Да, вспоминать мерзко и сейчас этот ужас. Хотя мои роды с медицинской точки зрения считаются удачными - 5 часов всего и без швов. Гадкий процесс, не понимаю зачем так мучать женщин, КС намного гуманнее. Из-за этого на 2го ребенка так и не решилась.
Так треба було другу дитину кесарево народжувати. За гроші можна все.
Виниловая пластинка 17 апреля в 15:30
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Мій трудовий шлях починався у ресторані, наша бармен розказувала історію своїх родів, я тоді ще молода, зелена так перейнялася нею, що коли шла народжувати через 10 років, як почула сильно хвилювалась щоб не так як у неї. Каже відійшли води, ми приїхали у пологовий, видали мені тапки два лівих 40 розмір і наволочку з діркою, виявилось нічнушка, розріз від грудей до піські, питають брита- ні, каже як почали станком радянським шкребти, порізали там все, як після Афгану, потім клізма, каже налили холодної води з під крану, фігачнули, вона каже я тільки на унітаз, ще не примостилась, вони там кричать, що ти, ти довго, бо глибока ніч, всі хочуть спати, ну вона там дрисьнула трохи, давай її піднімати у родзал, на третій поверх і тут між поверхами приспічило, не вниз бігти, ні у верх, а це ж після клізми, воно рве береги моментально, каже підгорнули нічнушку тут, я її повну і навальохала, по ногам тіче, приводять її у родзал, обісрано, два лівих тапка, побрита- порізана, вони як глянули там чуть не попадали. Каже, що її запам´ятали надовго. То я вже сиділа на гнізді до останнього, щоб не сконфузитись як моя знайома.
Я аж від сміху заплакала )))
Леди_в_ночи 17 апреля в 15:30
Ответ дляНе обижаюсь
Тю, я взагалі обісралась.
Але ж я ділом займалась. Людину народжувала
І я обісралась, ще й акушерка моя сусідка, тепер ще й кума, інколи думаю як їй з цими спогадами живеться, але ж то її проблеми))))
Море_море_я_скучаю 17 апреля в 15:30
Ответ дляИМХОля
13 лет прошло после моих родов. Да, вспоминать мерзко и сейчас этот ужас. Хотя мои роды с медицинской точки зрения считаются удачными - 5 часов всего и без швов. Гадкий процесс, не понимаю зачем так мучать женщин, КС намного гуманнее. Из-за этого на 2го ребенка так и не решилась.
У мене пологи були годину, мені визивали, але на друге я не погодилась, я нічого не забула, це дикий страх.
Виниловая пластинка 17 апреля в 15:35
Ответ дляНіколи не збрешу
У мене було планове кесарево) просто до призначеної дати я не дотягнула
Так це ж добре, що дитина сама обрала день для народження ! Значить вона готова. Це ідеально. Краще, ніж спить собі дитинка спокійно в животику, знаючи, що народиться через 2 тижні, а тут бац, розрізали, дістали із тепла . Це для неї стрес був би.
1 1
Света С Приветом 17 апреля в 15:33
Ответ дляВиниловая пластинка
Теж буду собі сама робити клізьму. Бо після пологів перший час боляче в туалет ходити )
я після ЕКС боялась кашлянути дня 3, так боляче було, а про каканіє взагалі страшно навіть думати було ))
Залізна тьотя 17 апреля в 15:33
Ответ дляУма Палата
У меня было пищевое отравление, я рвала сутки и меня кесарили незапланированно и у меня ни писька не побритая была ни ноги, я не помню успела ли я покупаться, все началось очень внезапно! И не 4 человека было, а человек 10 точно)) Но мне было так пох тогда, а сейчас еще 100 раз больше поххх)))
что вы ели ?
ЯблокоРаздора 17 апреля в 15:35
Я колись відео навчальне подивилася, оте без цензури, де все детально показується і розказується, що, як і звідки відбувається. Мені було противно. І я розумію, що природа так задумала і т.д., і я сама так народилася, але факт залишається фактом, гарного там мало і спокійно на таке дивитися можуть тільки лікарі, бо в них психіка інакше працює.
6 1
Бокс-орун 17 апреля в 15:35
Ответ дляНіколи не збрешу
От за пі%ьку небриту і мені було соромно. Була назначена дата планового, я уже собі на розслабоні потихеньку готувалась, і тут за 1.5 тижні різко відійшли води, почало сильно тягнути внизу, я дуже злякалась і чекала швидку як є
У меня интимная зона и ноги тоже были небритыми. В то время я их вообще не брила. Интимную зону мне побрила санитарка (а перед этим отчитала)
Ніколи не збрешу 17 апреля в 15:35
Ответ дляСвета С Приветом
я після ЕКС боялась кашлянути дня 3, так боляче було, а про каканіє взагалі страшно навіть думати було ))
Ну от у кожного по різному, я і в туалет сходила нормально на другий день після ОП, і ходила помаленьку. Що напрягало - не могла прес напрягти, щоб з ліжка піднятись. Просто скочувалась.
Леди_в_ночи 17 апреля в 15:36
Ответ дляБокс-орун
Я в процессе родов подкакнула, и санитарка меня за это отчитала
Дура санітарка
Ніколи не збрешу 17 апреля в 15:37
Ответ дляБокс-орун
Я в процессе родов подкакнула, и санитарка меня за это отчитала
Я так бачу, санітарки кругом свої 5 копійок вставлять. Не побрився, буцик метнув, водами наляпав - все їх бісить
5 1
Света С Приветом 17 апреля в 15:38
Ответ дляНіколи не збрешу
Ну от у кожного по різному, я і в туалет сходила нормально на другий день після ОП, і ходила помаленьку. Що напрягало - не могла прес напрягти, щоб з ліжка піднятись. Просто скочувалась.
я з ліжка вставала десь тижня 2 так: спочатку на бік, потім дуже повільно вставала, часто згадую як я разом з іншими дівчатами після КС ходила в столову, скручившись як бабулі, тримаючись за стіну ледь ноги пересували ))
Бокс-орун 17 апреля в 15:39
Ответ дляНіколи не збрешу
Я так бачу, санітарки кругом свої 5 копійок вставлять. Не побрився, буцик метнув, водами наляпав - все їх бісить
Для них чем меньше работы, тем лучше
автор Кашпо 17 апреля в 15:41
Ответ дляЯблокоРаздора
Я колись відео навчальне подивилася, оте без цензури, де все детально показується і розказується, що, як і звідки відбувається. Мені було противно. І я розумію, що природа так задумала і т.д., і я сама так народилася, але факт залишається фактом, гарного там мало і спокійно на таке дивитися можуть тільки лікарі, бо в них психіка інакше працює.
Беременной видела на манекенах, и то, плакала, рожать не хотела.
2 1
Гореотума 17 апреля в 15:49
Ответ дляНа паровозе
В смысле держали, зачем их держали?
Есть специальные позы, в том числе с приподнятыми ногами, чтобы дать выйти ребенку. Мне санитарки помогали по команде врача поднять колени высоко, потому что ребенок застрял и нужно было принять определенное положение, чтоб вытолкнуть его. Я после 12 часов сильнейших схваток сама не могла достаточно высоко поднять, потому помогали.