5200 грн за 3-кімнатну квартиру в Києві це мало?

Київ. Маю квартиру на м. Мінська. 3 кімнати. Панельний будинок. Там вже більше 10 років живе сім´я квартиратів. Діти заселялися малюками, а вже закінчують школу. Платять 5200 грн. Оскільки там немає ремонту, то мені всі ці роки було норм. Зараз треба евакуювати родичів з Харкова. Сім´я вимагає щоб я попросила з´їхати квартирантів і заселила родичів. Що ми за такі гроші не знайдем для них навіть 1-к. І раціональніше поступити саме таким чином.

Скажіть, будь ласка, скільки реально зараз коштує аренда такої квартири. Я збиралася орендувати. Може дійсно вигідніше заселити в свою? Мені так соромно у війну проганяти людей(((
показать весь текст
Луковая 17 апреля в 20:32
Винница.Сдаю двушку ,смеж ком.,хрущ 45 кв за 8 000 без ремонта и общежитие без ремонта -3500.Очередь.Буду поднимать цену.
5 2
Дивне створіння 17 апреля в 20:33
Ответ дляУси Пуси
Колись ще до війни 2022 року, коли ціни шкалили, я з ними підняла таку розмову. Була відмова. Типу риночна ціна. В той час у мене був такий завал по роботі, що я не стала перепровіряти, боротися і т.д. Подумала, що я більше втрачу на перезаселеннях, якщо кину роботу і почну цю історію.

Тому я розумію, що тут або тримати і далі. Або прощатися.

Мені в них імпонує, що вони завжди все вчасно платять без нагадувань. І самі вирішують свої проблеми.
Автор, это мега дешево. вы за 12000-15000 могли бы ее сдать. Звоните и спрашивайте у риелторов
МУСЯкомарова 17 апреля в 20:34
Ответ дляБлагоуханочка
Якщо ви займаєтеся благодійністю і маєте ще доходи і вам аби не стояла то норм. Моя квартира мене годує.тому я не займаюсь благодійністю. Таких цін нема. 2 кімнатна без ремонту.Лукьянівка 14 тис грн.
Ну ви зрівняли Оболонь і лукянівку
Боневтікла 17 апреля в 20:34
Ответ дляУси Пуси
Ну от це - чисто моя історія. Як починаю думати скільки треба туди вкласти сил і грошей, то розумію, що ну його нафіг. І зараз би краще доплатила родичам на аренду і віддала аренду з цієї. Но чоловік вже каже, що я ідіотка Ми вчора так посралися, що мама дорога. Кричить що вона коштує 15 тисяч. Але я не вірю. Тому і створила цю тему.
Що за родичі? Хто вони Вам?
Eva030330 17 апреля в 20:35
Если квартиранты живут давно, то цена норм.
А родственники ещё непонятно в каком состоянии оставят квартиру после себя.
Мы до войны в Одессе снимали убитую трешку за 6000 грн
5 2
Малая Налегке 17 апреля в 20:36
Вы хотите сказать, что вы 10 лет занимались благотворительностью и ни разу не открыли за это время ни один ресурс с ценами на аренду квартир в Киеве? Меня терзают смутные сомнения...
4 1
ХаДиДиШь 17 апреля в 20:39
здайте свою квартиру за реальну ціну, припустімо 10тис. і знайдіть родичам на цю ж суму пристойну однушку.
автор Уси Пуси 17 апреля в 20:39
Ответ дляБоневтікла
Що за родичі? Хто вони Вам?
Брат покійного батька.
Начальник Анонимов 17 апреля в 20:40
Ответ дляБлагоуханочка
І ще вам порада від тої хто вже 15 років здає квартири-НІКОЛИ НЕ МАЙТЕ СПРАВИ з родичами. Ніколи .посваритеся.зіпсують і підуть. І навіть не відшкодують..бо ви ж родичка.і так пробачите. Не буде ні хати ні родичів. В торгові справи родичів і подруг не кличуть! Ні за гроші.ні безкоштовно. Для моїх родичів мої квартири завжди зайняті. І я для всіх дуже хороша)))а хто пустив - то тепер найзліші вороги
+++++
Миззери 17 апреля в 20:42
Мало , я однушку сдаю за 5500 Борщаговка
Боневтікла 17 апреля в 20:46
Ответ дляТень льва
Це дуже дешево автор! Завідую по хорошомму. У нас в місті Черкаси це треш. Донька тільки но з хлопцем (студенти) винайняли, ледве знайшли двокімнатну, ремонт дуже старий...десь 18-20-25 років тому робили, правда з меблями(диван, кровать, холодильник, кухня) 10 тис. на місяць + комуналка. І дешевше не знайдеш щоб одразу жити можна було, буде взагалі повний треш і на 1 -1,5 тис всього лише дешевше((
Я в Бро здаю дві однушки в відносно нових будинках, зі всією новою технікою, з гарними меблями. Одну за 5000, іншу за 5500. І двушку теж в відносно новому будинку за 8500.
Будинки з конс´єржами, з двома ліфтами.
Але мені шкода людей. В двушці живуть люди вісім років, з Криму. Я почала здавати за 5000 тисяч, то вони самі мені добавляють інколи оплату. (Одну однушку дорожче здавала, але потім війна, знизила ціну, там мама одна з дитиною живе, а ще в однушці жіночка з Бахмуту. Лікар. В мене совість не дозволяє піднімати ціни в такий час.( Нехай живуть люди. Тим паче, що самі були біженцями. І добре, що було куди повернутись .
Але ціни дуже піднялись на оренду.
Миззери 17 апреля в 20:43
Ответ дляАБВГДэшница
Это реальная цена. Даже много. Норм цена на сегодня - 3 тыс грн
Хаха) ну да)
Начальник Анонимов 17 апреля в 20:45
Ответ дляУси Пуси
Колись ще до війни 2022 року, коли ціни шкалили, я з ними підняла таку розмову. Була відмова. Типу риночна ціна. В той час у мене був такий завал по роботі, що я не стала перепровіряти, боротися і т.д. Подумала, що я більше втрачу на перезаселеннях, якщо кину роботу і почну цю історію.

Тому я розумію, що тут або тримати і далі. Або прощатися.

Мені в них імпонує, що вони завжди все вчасно платять без нагадувань. І самі вирішують свої проблеми.
Це замало. Я сдаю бабусін ремонт, метро 15 хв їхати. 30 кв.м 5500. Поговоріть ще раз, це нормально піднімати ціну оренди. Порівняйте ціни на продукти, одяг, комунальні зараз і 3-4 роки тому. Вони це повині зрозуміти
Звездолётчица 17 апреля в 20:43
Ответ дляЛуковая
Винница.Сдаю двушку ,смеж ком.,хрущ 45 кв за 8 000 без ремонта и общежитие без ремонта -3500.Очередь.Буду поднимать цену.
Ну да, беженцев много, зачем ремонт делать, и так сойдет, главное цену поднять
6 2
Миззери 17 апреля в 20:44
Ответ дляХочу барабульки
ціни дуже різняться. Якщо прямо біля метро, то дорожче навіть така без ремонту. Але не набагато. Та людей вам виганяти стидно, то за 5500 вони чудово знову знімуть. А це родичі і їх можна заселити безкоштовно, допомогти.
Трешку не найдут за такую цену
Боневтікла 17 апреля в 20:44
Ответ дляУси Пуси
Брат покійного батька.
Діти є в них?
Начальник Анонимов 17 апреля в 20:45
Ответ дляМиззери
Мало , я однушку сдаю за 5500 Борщаговка
Продавати не будете?
автор Уси Пуси 17 апреля в 20:45
Ответ дляБоневтікла
Діти є в них?
Є велика собака і кіт. Оце ж ще один аргумент чоловіка, що хрін їх хтось пустить.
8 2 2 1
Миззери 17 апреля в 20:46
Ответ дляНачальник Анонимов
Продавати не будете?
Пока нет , может бабушку туда свою переселю если согласится
Миззери 17 апреля в 20:47
Автор за 8000-10000 можете легко сдать
Малая Налегке 17 апреля в 20:47
Есть компромиссный вариант. Если ситуация реальная и действительно существует киевлянка, сдающая трешку на Минской за 5200 и существует семья, которая все 10 лет утверждает, что это и есть рыночная цена. А значит, между первой и вторыми нет договора с прописанной инфляцией и как регулярно можно поднимать аренду.
Значит так.

Ставить квартирантов в известность, что с мая стоимость квартиры будет 10 200. Да, именно столько, потому что я так решила.
Или в одну их трех комнат до конца года заезжают мои родственники. Тогда ваша аренда остается 5200 и коммунальные услуги будут оплачиваться из расчета 4/6 платите вы, а 2/6 я доплачиваю за своих родственников сама.
Если ни тот, ни тот вариант не устраивает, у вас есть срок до 15 мая, чтобы выехать. При этом, за апрель вы платите 5200, а в счет мая я забираю ваш залог.
Ариведерчи!
22 3
Боневтікла 17 апреля в 20:47
Ответ дляУси Пуси
Є велика собака і кіт. Оце ж ще один аргумент чоловіка, що хрін їх хтось пустить.
Ну, так, важко буде знайти пристойну квартиру.(
Звездолётчица 17 апреля в 20:47
Ответ дляУси Пуси
Брат покійного батька.
Это дядя называется
6 1
автор Уси Пуси 17 апреля в 20:49
Ответ дляЗвездолётчица
Это дядя называется
Так. Дядя.
Начальник Анонимов 17 апреля в 20:49
Ответ дляМалая Налегке
Есть компромиссный вариант. Если ситуация реальная и действительно существует киевлянка, сдающая трешку на Минской за 5200 и существует семья, которая все 10 лет утверждает, что это и есть рыночная цена. А значит, между первой и вторыми нет договора с прописанной инфляцией и как регулярно можно поднимать аренду.
Значит так.

Ставить квартирантов в известность, что с мая стоимость квартиры будет 10 200. Да, именно столько, потому что я так решила.
Или в одну их трех комнат до конца года заезжают мои родственники. Тогда ваша аренда остается 5200 и коммунальные услуги будут оплачиваться из расчета 4/6 платите вы, а 2/6 я доплачиваю за своих родственников сама.
Если ни тот, ни тот вариант не устраивает, у вас есть срок до 15 мая, чтобы выехать. При этом, за апрель вы платите 5200, а в счет мая я забираю ваш залог.
Ариведерчи!
Це правильно, але я думаю, що у автора м´який характер, вона так не зможе сказати
фрау Гітта 17 апреля в 20:49
Ответ дляУси Пуси
Родичів виключно безкоштовно. Це люди похилого віку. І вони збираються повернутися назад. Зараз їм потрібне лікування в Києві, яке займе близько року.
Співчуваю
Бо ми посварились так з родичами.
Моя доброта мене згубила.
Але коли посварились, я зрозуміла, що якщо б відмовила з самого початку - мені було б простіше.
А так все одно посварились, а для мене ще й незручності були. Винна я все одно)
5 1
Малая Налегке 17 апреля в 20:49
Ответ дляНачальник Анонимов
Це замало. Я сдаю бабусін ремонт, метро 15 хв їхати. 30 кв.м 5500. Поговоріть ще раз, це нормально піднімати ціну оренди. Порівняйте ціни на продукти, одяг, комунальні зараз і 3-4 роки тому. Вони це повині зрозуміти
Автор, на следующей странице окажется, что ваши квартиранты держат балконе козу?
Розовый сапфир 17 апреля в 20:50
Автор, сниму у вас за 6000 :-)
автор Уси Пуси 17 апреля в 20:50
Ответ дляМалая Налегке
Автор, на следующей странице окажется, что ваши квартиранты держат балконе козу?
Читаючи тему, то розумію, що коза на балконі - це я
Малая Налегке 17 апреля в 20:52
Ответ дляНачальник Анонимов
Це правильно, але я думаю, що у автора м´який характер, вона так не зможе сказати
Мне все еще кажется, что автор выдумывает. Уж слишком волшебная история про 10 лет без мониторинга актуальной стоимости аренды в одном из самых востребованных районов столицы.