5200 грн за 3-кімнатну квартиру в Києві це мало?

Київ. Маю квартиру на м. Мінська. 3 кімнати. Панельний будинок. Там вже більше 10 років живе сім´я квартиратів. Діти заселялися малюками, а вже закінчують школу. Платять 5200 грн. Оскільки там немає ремонту, то мені всі ці роки було норм. Зараз треба евакуювати родичів з Харкова. Сім´я вимагає щоб я попросила з´їхати квартирантів і заселила родичів. Що ми за такі гроші не знайдем для них навіть 1-к. І раціональніше поступити саме таким чином.

Скажіть, будь ласка, скільки реально зараз коштує аренда такої квартири. Я збиралася орендувати. Може дійсно вигідніше заселити в свою? Мені так соромно у війну проганяти людей(((
показать весь текст
inna5577 17 апреля в 20:09
Ответ дляУси Пуси
Колись ще до війни 2022 року, коли ціни шкалили, я з ними підняла таку розмову. Була відмова. Типу риночна ціна. В той час у мене був такий завал по роботі, що я не стала перепровіряти, боротися і т.д. Подумала, що я більше втрачу на перезаселеннях, якщо кину роботу і почну цю історію.

Тому я розумію, що тут або тримати і далі. Або прощатися.

Мені в них імпонує, що вони завжди все вчасно платять без нагадувань. І самі вирішують свої проблеми.
Вы хоть олх откройте, там трешки в вашем районе от 12000 стартуют, что ж вы такая беспомощная, конечно, вовремя платят, где они такую как вы еще найдут
17 1
автор Уси Пуси 17 апреля в 20:10
Ответ дляУдачная
Вы можете зайти на лун и увидеть что в Киеве нет ни одной 3-комнатной квартиры дешевле 8 тысяч, на форум вый как-то зашли, а на сайт не смогли
Я не знайшла такої квартири як у себе. Там усе - нові будинки. Тому я і не розумію. Чи це дуже ходовий товар чи ж навпаки.
Чарівна патика 17 апреля в 20:10
Ответ дляУси Пуси
Родичів виключно безкоштовно. Це люди похилого віку. І вони збираються повернутися назад. Зараз їм потрібне лікування в Києві, яке займе близько року.
Я бы не селила родню в свою квартиру, если не хотите с ними рассориться. Тем более, что у вас много лет живут одни и те же. И будут продолжать снимать. Вы их попросите на вызод, через год будете искать новых квартирантов. Не факт, что повезет.
Комуналку вы тоже будете сами платить за родственников?
Удачная 17 апреля в 20:10
Ответ дляУси Пуси
Я не знайшла такої квартири як у себе. Там усе - нові будинки. Тому я і не розумію. Чи це дуже ходовий товар чи ж навпаки.
там есть все что угодно, просто вы ничего не сдаете, а просто тема поговорить
ЗаведУющая 17 апреля в 20:11
Ответ дляУдачная
это чушь, мы сами снимаем квартиру и знаем что если хороший вариант по минимуму рынка, там на просмотр по 10 человек на день и забирает 1-2 кто приедет.
Это да. Я здесь советовалась про цену, когда впервые сдавала квартиру, мне тут 5-6-7 назвали, а одна девочка написаоа ставьте 10 а там разберетесь. Так и сделала сдала с мервого просмотра сторговались на 9500 грн. И то потому что поленилась, еще 3 человпка были в очереди на просмотр
5 1
автор Уси Пуси 17 апреля в 20:12
Ответ дляЧарівна патика
Я бы не селила родню в свою квартиру, если не хотите с ними рассориться. Тем более, что у вас много лет живут одни и те же. И будут продолжать снимать. Вы их попросите на вызод, через год будете искать новых квартирантов. Не факт, что повезет.
Комуналку вы тоже будете сами платить за родственников?
Так, все будемо оплачувати ми. За лікування інші родичі.
Шпондєр 17 апреля в 20:12
Ответ дляАБВГДэшница
Это реальная цена. Даже много. Норм цена на сегодня - 3 тыс грн
Яка ви юмористка!
Хочу барабульки 17 апреля в 20:12
Ответ дляУси Пуси
Колись ще до війни 2022 року, коли ціни шкалили, я з ними підняла таку розмову. Була відмова. Типу риночна ціна. В той час у мене був такий завал по роботі, що я не стала перепровіряти, боротися і т.д. Подумала, що я більше втрачу на перезаселеннях, якщо кину роботу і почну цю історію.

Тому я розумію, що тут або тримати і далі. Або прощатися.

Мені в них імпонує, що вони завжди все вчасно платять без нагадувань. І самі вирішують свої проблеми.
Ви маєте ту ж ситуацію, як моя подруга. На Мінській (біля Макдональса через 2 будинки) знімають у неї квартиру за 6000 вже 8 років. Тільки вона починає казати хоч на 500 грн дорожче, то така ж відповідь. І вона жаліє їх та вони нахабно ще відповідають. Я кажу їй, щоб вже змінила їх, а вона не може, бо каже звикла)))
5 2
Чемна панночка 17 апреля в 20:16
Дврз, сняла за 8т двушку. + можно было с животным.
Не супер стайл, но и не забитая хрущевка.
Своих денег стоит (м.б даже за 7500)
Дороже 8 ничего бы не смотрела.
Но я и хотела эту местность
Дороже 8000т признаю только если это 2-ка с видом на Днепр, всеми удобствами и возможностью проживать с животным
Прошлую кв вообще снимала за 6500 (тоже 2-ка была, и со всеми удобствами). Но там была по знакомству кв, ясно же что немного ниже рыночной цены

Лично мониторила всякие флуны луны и т.д по неск.раз в день. Иногда реально люди могут выкинуть хорошее предложение
Но 5200 - черезчур мало, согласна.
Хотя, всё индивидуально, кто как договорится. Подруга с семьей уже 10 лет снимает. С начала войны хозяйка сказала что б платили только коммуналку, и всё.
Шпондєр 17 апреля в 20:14
Ответ дляАБВГДэшница
Зачем бесплатно? Просто по рыночной. 1 тыс грн за комнату вполне норм
І де такі ціни?
автор Уси Пуси 17 апреля в 20:15
Ответ дляХочу барабульки
Ви маєте ту ж ситуацію, як моя подруга. На Мінській (біля Макдональса через 2 будинки) знімають у неї квартиру за 6000 вже 8 років. Тільки вона починає казати хоч на 500 грн дорожче, то така ж відповідь. І вона жаліє їх та вони нахабно ще відповідають. Я кажу їй, щоб вже змінила їх, а вона не може, бо каже звикла)))
Ну от це - чисто моя історія. Як починаю думати скільки треба туди вкласти сил і грошей, то розумію, що ну його нафіг. І зараз би краще доплатила родичам на аренду і віддала аренду з цієї. Но чоловік вже каже, що я ідіотка Ми вчора так посралися, що мама дорога. Кричить що вона коштує 15 тисяч. Але я не вірю. Тому і створила цю тему.
Цибулька зла 17 апреля в 20:16
Ответ дляХочу барабульки
отвечу вам так, как мне вчера ответила наша риелтор: в интернете цены, которые хотят хозяева, а здают чаще - намного дешевле) У моей подруги шикарная однушка с холлом телепалать долго за 9500. Сдали за 8000
Де знайти таку квартиру? Ось знайома буде виселятись, бо за однокімнатну хазяйка вже хоче 15. До цього була 13
4 1
Like-995b 17 апреля в 20:16
Ответ дляАБВГДэшница
Это реальная цена. Даже много. Норм цена на сегодня - 3 тыс грн
Где сдаете? А то знакомые ищут как раз
СкрипяСердцем 17 апреля в 20:17
Ответ дляИграйМойГормон
5000 это цена однушки
Нет таких цен
ИграйМойГормон 17 апреля в 20:17
Ответ дляСкрипяСердцем
Нет таких цен
А за треку есть
Цибулька зла 17 апреля в 20:18
Ответ дляУси Пуси
Ну от це - чисто моя історія. Як починаю думати скільки треба туди вкласти сил і грошей, то розумію, що ну його нафіг. І зараз би краще доплатила родичам на аренду і віддала аренду з цієї. Но чоловік вже каже, що я ідіотка Ми вчора так посралися, що мама дорога. Кричить що вона коштує 15 тисяч. Але я не вірю. Тому і створила цю тему.
Який район?
автор Уси Пуси 17 апреля в 20:19
Дівчата, скажіть, де мені дивитися реальні ціни на панельки без крутих ремонтів? На яких сайтах?
СкрипяСердцем 17 апреля в 20:20
Ответ дляУси Пуси
Дівчата, скажіть, де мені дивитися реальні ціни на панельки без крутих ремонтів? На яких сайтах?
Три тысячи стоит комната. Мы сдаём на Виноградаре. + Коммунальные услуги. Ремонт ещё 25 летней давности
Запароленое одеяло 17 апреля в 20:21
10-12 тис
ТАЗератти 17 апреля в 20:23
Голосіївський, донька з подругою знімають 2-к не супер пупер за 10, з червня піднімають до 11.Вашу квартиру ви задарма здаєте.
Оченьценная 17 апреля в 20:23
Ответ дляБлагоуханочка
Нєє бесплатно отлать))
Самой доплатить!
Тень льва 17 апреля в 20:26
Це дуже дешево автор! Завідую по хорошомму. У нас в місті Черкаси це треш. Донька тільки но з хлопцем (студенти) винайняли, ледве знайшли двокімнатну, ремонт дуже старий...десь 18-20-25 років тому робили, правда з меблями(диван, кровать, холодильник, кухня) 10 тис. на місяць + комуналка. І дешевше не знайдеш щоб одразу жити можна було, буде взагалі повний треш і на 1 -1,5 тис всього лише дешевше((
Бабо-лебідка 17 апреля в 20:24
Ответ дляУси Пуси
Родичів виключно безкоштовно. Це люди похилого віку. І вони збираються повернутися назад. Зараз їм потрібне лікування в Києві, яке займе близько року.
Ну тоді вам не підходить варіант виганяти квартирантів. Це люди перевірені не одним роком. А через рік вам прийдеться нових шукати, невідомо які будуть. Ну і ще залежить від того, наскільки близькі родичі, бо квартира ж приносила дохід як не як, а тепер не буде. Але якщо родичі дуже близькі, наприклад батьки, то тут варіантів нема
Продаю витрішки 17 апреля в 20:30
Что бы узнать рыночную цену аренды:
Прикиньте сколько стоит ваша квартира на рынке , разделите на 12 или на 15 и ещё раз на 12.
Получите цену за аренду в месяц при которой цена квартиры окупается за 12-15 лет.

Ну и по хорошему зафиксировать вашим арендаторам цену в долларе. Потому что до войны это было 200$, а теперь 130$. Просто бесплатно считай у вас люди живут.
1 1
Оченьценная 17 апреля в 20:26
Ответ дляБлагоуханочка
І ще вам порада від тої хто вже 15 років здає квартири-НІКОЛИ НЕ МАЙТЕ СПРАВИ з родичами. Ніколи .посваритеся.зіпсують і підуть. І навіть не відшкодують..бо ви ж родичка.і так пробачите. Не буде ні хати ні родичів. В торгові справи родичів і подруг не кличуть! Ні за гроші.ні безкоштовно. Для моїх родичів мої квартири завжди зайняті. І я для всіх дуже хороша)))а хто пустив - то тепер найзліші вороги
Плюсану.
Пустили дальних родственников с ребенком на год, платили по низу рынка.

Итог: порисованы стены, сорван карниз, унитаз шатается на креплениях.

Когда спросили у них по повреждениям, скривили лицо и предложили 2000 грн
Морковку дай 17 апреля в 20:28
Ответ дляУси Пуси
Дівчата, скажіть, де мені дивитися реальні ціни на панельки без крутих ремонтів? На яких сайтах?
На ОЛХ смотрите. Это очень дешево вы сдаете.
Дивне створіння 17 апреля в 20:30
автор, неужели вы не можете погуглить аренду в Киеве самостоятельно??
автор Уси Пуси 17 апреля в 20:32
Ответ дляДивне створіння
автор, неужели вы не можете погуглить аренду в Киеве самостоятельно??
Я коли здавала цю квартиру ще молодою дівчиною, то те що в гуглі і насправді дуже різнилося. Тому і питаю реальні відгуки. Іноді божевільні алкаші виставляють за 15 000 халупу з тарганами. Я ж не можу орієнтуватися на їх фантазії. Тому і питаю як воно є насправді. Бо те за скільки виставляють ще значить, що за стільки здають.
МУСЯкомарова 17 апреля в 20:32
Ответ длянеДоЖиру
Это даром
Без ремонту?)
Дивне створіння 17 апреля в 20:32
Ответ дляУси Пуси
Я коли здавала цю квартиру ще молодою дівчиною, то те що в гуглі і насправді дуже різнилося. Тому і питаю реальні відгуки. Іноді божевільні алкаші виставляють за 15 000 халупу з тарганами. Я ж не можу орієнтуватися на їх фантазії. Тому і питаю як воно є насправді. Бо те за скільки виставляють ще значить, що за стільки здають.
звоните риелторам в Киеве и сразу узнаете цену. Просто получите у них консультацию.