17 апреля в 23:56

Поповнення на дачі - дровниця

Тішусь, мушу хвастатись! Дровниця (хоч я називаю "дроварня") - чоловік 2 тижні варив, бідолаха...собівартість 2тис грн
показать весь текст
автор Сарафанное радио 18 апреля в 00:53
Ответ дляPrervana
Почему? Мы фасад делали сразу после стяжки пола и штукатурки. Газоблоку открытому тоже не особо ок стоять несколько сезонов
А у нас лиш стяжка, штукатурка ото буде цього року... Наступного певно утеплення і зовнішні роботи
Prervana 18 апреля в 00:54
Ответ дляСарафанное радио
А у нас лиш стяжка, штукатурка ото буде цього року... Наступного певно утеплення і зовнішні роботи
Отмостку не забудьте) желательно теплую
Я натуралка 18 апреля в 00:55
Ответ дляСарафанное радио
фото
супер, тільки дашок треба було довший зробити, щоб менше дозем забивало. Ну і добре, якщо врахували розу вітрів і поставили не під стіну, котра постійно забивається дозами, інакше є ризик постійно мокрої стіни
автор Сарафанное радио 18 апреля в 01:02
Ответ дляЯ натуралка
супер, тільки дашок треба було довший зробити, щоб менше дозем забивало. Ну і добре, якщо врахували розу вітрів і поставили не під стіну, котра постійно забивається дозами, інакше є ризик постійно мокрої стіни
Любимо вчитись на помилках, будем бачити як воно буде... Але на відриві від стіни, може навпаки буде закривати стіну?
Я натуралка 18 апреля в 01:06
Ответ дляКусюче сонечко
Цікаво, дровниця, дроварня. У бабусі в селі казали дровітня. По темі: дуже гарно
у нас теж кажуть дровітня
автор Сарафанное радио 18 апреля в 01:06
Ответ дляЯ натуралка
у нас теж кажуть дровітня
Я теж вивчу це слово
Тарабарщина 18 апреля в 01:09
Автор, ще до війни надихнулась цією дачною темою.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2607261

А це моя дача, не так давно її купили, ще все в процесі облаштування.
13 1
Prervana 18 апреля в 01:13
Ваша конечно такой крошечный клопик) мы тоже себе делали сами, но у меня твердотоп, поэтому в моего монстра можно кубов 15 впихать... У нас с водостоками, заливкой фундамента, освещением 😆
6 2
Своего не предлагать 18 апреля в 01:15
Ответ дляСама собі лікар
А козырек очень маленький. Все ж дрова будут мокрые ((( смысл в такой дровнице?
Я вот тоже смотрю, любой косой дождь или снег - и дрова будут вечно мокрые.
автор Сарафанное радио 18 апреля в 01:18
Ответ дляPrervana
Ваша конечно такой крошечный клопик) мы тоже себе делали сами, но у меня твердотоп, поэтому в моего монстра можно кубов 15 впихать... У нас с водостоками, заливкой фундамента, освещением 😆
Ага, монстряка така
автор Сарафанное радио 18 апреля в 01:18
Ответ дляСвоего не предлагать
Я вот тоже смотрю, любой косой дождь или снег - и дрова будут вечно мокрые.
Бо Ви мислите як жінка, мокре зовні це не мокре всередині
Своего не предлагать 18 апреля в 01:19
Ответ дляСарафанное радио
Бо Ви мислите як жінка, мокре зовні це не мокре всередині
Ну вот щас на неделю по прогнозу дожди проливные.
И что, всё сухое после них останется?
Рання пташка 18 апреля в 01:21
Красиво!Ещё б эпоксидной смолой залить- красотище будет!
автор Сарафанное радио 18 апреля в 01:31
Ответ дляСвоего не предлагать
Ну вот щас на неделю по прогнозу дожди проливные.
И что, всё сухое после них останется?
Свіжоспилене дерево і після сухої погоди буде погано горіти... Потрібна природна сушка - тобто вистоятись кілька місяців, можна і під дощем... У мене дошки без накриття лежать більше року - заміряли їхню вологість, то сухезні всередині
автор Сарафанное радио 18 апреля в 01:32
Ответ дляРання пташка
Красиво!Ещё б эпоксидной смолой залить- красотище будет!
😂
Своего не предлагать 18 апреля в 01:33
Ответ дляСарафанное радио
Свіжоспилене дерево і після сухої погоди буде погано горіти... Потрібна природна сушка - тобто вистоятись кілька місяців, можна і під дощем... У мене дошки без накриття лежать більше року - заміряли їхню вологість, то сухезні всередині
Я конечно не столяр. Но зачем-то ж деревянные лавки и прочее дерево спец. пропиткой намазывают и лаком покрывают, чтобы не сгнило от влаги. Хотя, по вашим словам, оно под дождём и снегом должно быть и так сухое.
автор Сарафанное радио 18 апреля в 01:39
Ответ дляСвоего не предлагать
Я конечно не столяр. Но зачем-то ж деревянные лавки и прочее дерево спец. пропиткой намазывают и лаком покрывают, чтобы не сгнило от влаги. Хотя, по вашим словам, оно под дождём и снегом должно быть и так сухое.
Як мінімум для краси... Зараз модно деревину нічим не покривати - дозволяють їй сохнути і чорніти!!! Цей чорний колір зараз в моді

Читайте про ’природну сушку’
автор Сарафанное радио 18 апреля в 01:41
Ответ дляСвоего не предлагать
Я конечно не столяр. Но зачем-то ж деревянные лавки и прочее дерево спец. пропиткой намазывают и лаком покрывают, чтобы не сгнило от влаги. Хотя, по вашим словам, оно под дождём и снегом должно быть и так сухое.
Отакий чорний колір старої деревини зараз модний...люди спеціально купують старі дошки для декору фасадів
Своего не предлагать 18 апреля в 01:42
Ответ дляСарафанное радио
Отакий чорний колір старої деревини зараз модний...люди спеціально купують старі дошки для декору фасадів
Этот цвет называется трухлявый )))
Возможно, в отдельно взятом селе он конечно и модный
6 1 1
автор Сарафанное радио 18 апреля в 01:43
Ответ дляСвоего не предлагать
Этот цвет называется трухлявый )))
Возможно, в отдельно взятом селе он конечно и модный
Та нє, скоро почуєте про цей тренд... Ще не час...ну суть не в тому
Своего не предлагать 18 апреля в 01:53
Ответ длябибизяна
Дрова надо чтоб были сухие и надёжно спрятаны от даже влаги. Проверено лично. Будут загрязнять стены дома пылью и грибком.
а еще в древесине всякие жучки-червячки заводятся говорят.
автор Сарафанное радио 18 апреля в 01:55
Ответ дляСвоего не предлагать
а еще в древесине всякие жучки-червячки заводятся говорят.
Якщо не провітрюється, якщо волога затримується то там всіляка живність заводиться, бактерії і тд... Так каже теорія, а практики ще немає - життя покаже...але я консультувалась, тому вірю в хеппі енд
Я_не_аноним_100% 18 апреля в 02:59
Класно
Червона калина 18 апреля в 06:33
Плохо что возле окна. В них часто живут мыши и змеи
Небалувана Галя 18 апреля в 06:40
Авторе, дуже гарно і акуратно. Покажіть ще фото дачі)
bibizyana 18 апреля в 07:15
А Як фасад доробляти будете? Знов знімати все?
Пишущаяся 18 апреля в 07:15
Ответ дляСарафанное радио
Якщо не провітрюється, якщо волога затримується то там всіляка живність заводиться, бактерії і тд... Так каже теорія, а практики ще немає - життя покаже...але я консультувалась, тому вірю в хеппі енд
У мого діда така вузька біля стіни була все життя, накриття таке саме. Добре сохло і нічого не гнило.
Пишу, не читаю 18 апреля в 07:20
Круто.
Це отак забив дровима і дивишся. З такої шкода тягати дрова
Ясамаякрасивая) 18 апреля в 07:27
У нас на Житомирщині кажуть кров´яник. Акуратно зроблено, гарно. Але чому до необробленого фасаду поставили? Будинок утеплювати не будете?
Доль Чекомбана 18 апреля в 07:29
Ответ дляСарафанное радио
Отакий чорний колір старої деревини зараз модний...люди спеціально купують старі дошки для декору фасадів
То мабуть в мене модний паркан виходить. )Місцева бабуся, як мене побачить, то все говорить, що було б чудово як би я пофарбувала свій паркан.

Ваш чоловік молодець, чудово зварено.