Дошки оголошень Клумба, Клубок

Вітаю))
Дівчата та хлопці)) Хто може підказати чи живі зараз ці дошки оголошень? І де взагалі ще можно виставити свої речі, окрім ОЛХ, Шафи, Кідстаффу?

Дякую за відповіді)
Грабля 26 апреля в 11:03
Живі
автор Муркошечка 26 апреля в 11:04
Ответ дляГрабля
Живі
О, дякую) бо не хочеться витрачати час, якщо там зовсім глухо
Байрактара 26 апреля в 11:09
Майже вмерли. Я вже перестала там оголошення виставляти. Витрачаю час, а толку 0. Мене теж цікавить, де ще можна продавати. На ОЛХ мала 2 продажі з ОЛХ доставкою, покупці товар не забрали, їде назад. За той час, що товар пролежав на пошті, я б його на іншому сайті продала. На Шкафі ) теж була відправка безпечною оплатою, покупець повернув, а я мусила заплатити 70 грн на НП за повернення. Ш. ті гроші мені ніби повернула на бонусний рахунок, але мені там вони не потрібні. Отака та торгівля.
палка-копалка 26 апреля в 11:10
у меня там пару лет ничего не покупают- сдохло
Бабка-ежика 26 апреля в 11:12
Мені там не зручно, як покупцю. Купую на промі, в фб, інстаграм, розетка