А распространено ли в Украине мужское имя Даниил?

Потринділиця 26 апреля в 16:26
Даніїл повно
Огірок та Помідорчик 26 апреля в 16:27
Так
Подвійна веселка 26 апреля в 16:27
Да, распространено.
ИМХОля 26 апреля в 16:27
Дофига Даниилов 2005-2009 гр. Терпеть не могу это имя
5 4
люблю_тортики 26 апреля в 16:27
Данило.
5 2
бибизяна 26 апреля в 16:29
Даниил или Даніїл нравится , а если Данило то ужасно для меня это другое имя уже
5 3 2 1
автор Алгонавт 26 апреля в 16:31
Плюс в том, что оно интернациональное - Дэниэл, Даниэль и т.д.
Даже за пределами страны звучит плюс-минус одинаково.
Вишнёвая Леди 26 апреля в 16:32
Ответ дляАлгонавт
Плюс в том, что оно интернациональное - Дэниэл, Даниэль и т.д.
Даже за пределами страны звучит плюс-минус одинаково.
Українською Данило
Дуже поширене імʼя
ЛюбимаЯНЬ 26 апреля в 16:37
Ответ длябибизяна
Даниил или Даніїл нравится , а если Данило то ужасно для меня это другое имя уже
Ой, скажіть будь ласка, як нас вивертає від українського! Гривни руки не печуть?
5 1 1
Летала_НаМетле 26 апреля в 16:35
Ответ длябибизяна
Даниил или Даніїл нравится , а если Данило то ужасно для меня это другое имя уже
То для матрьошок та узькоязичних хіба. Дуже гарно звучить Данило. І Кирило.
5 1
Стрибну в гречку 26 апреля в 16:36
Ответ длябибизяна
Даниил или Даніїл нравится , а если Данило то ужасно для меня это другое имя уже
Як в паспорт запишуть, так і буде
бибизяна 26 апреля в 16:38
Ответ дляСтрибну в гречку
Як в паспорт запишуть, так і буде
Да я и записывала сразу Даніїл , а вот меня записали и не спросили когда паспорт выдавали и это ужасно
Вподобайден 26 апреля в 16:38
Ответ длябибизяна
Даниил или Даніїл нравится , а если Данило то ужасно для меня это другое имя уже
Даніїл звучить наче як скули зчепило після щів. Чи як воно там називається у вас.
2 1
Пані з калабані 26 апреля в 16:42
у мене Данило, а не Даніїл , ми ж в Україні
Семенівни сусідка 26 апреля в 16:47
Ответ дляЛетала_НаМетле
То для матрьошок та узькоязичних хіба. Дуже гарно звучить Данило. І Кирило.
Не гарно воно звучить. Данило і Кирило, взяли мило, мили женило
1 1 1
Летала_НаМетле 26 апреля в 16:48
Ответ дляСеменівни сусідка
Не гарно воно звучить. Данило і Кирило, взяли мило, мили женило
То ваші комплекси
2 1 1
ХвилювАллочка 26 апреля в 16:57
Ответ дляЛетала_НаМетле
То для матрьошок та узькоязичних хіба. Дуже гарно звучить Данило. І Кирило.
І Петро і Миколо...
Взагалі, мені дивно- така лагідна і співуча мова, і так грубо і негарно звучать імена.
1 1
Вподобайден 26 апреля в 21:25
Ответ дляХвилювАллочка
І Петро і Миколо...
Взагалі, мені дивно- така лагідна і співуча мова, і так грубо і негарно звучать імена.
Петро - Петрик, Петрусь. От інша справа у узкої щелепи Пьотр - Пєтя так ніжно😻🤢
ХвилювАллочка 26 апреля в 21:59
Ответ дляВподобайден
Петро - Петрик, Петрусь. От інша справа у узкої щелепи Пьотр - Пєтя так ніжно😻🤢
В тому то і справа, що Пєтя ніжно, а Петро ні.
Я кажу про грубе И та Е, а ви про мелодійне Є
Вподобайден 26 апреля в 22:02
Ответ дляХвилювАллочка
В тому то і справа, що Пєтя ніжно, а Петро ні.
Я кажу про грубе И та Е, а ви про мелодійне Є
Щє раз. Відповідник до Петро - Пʼотр це ніжно?
Пєтя це - Петрусь, Петрик - це не ніжно по-вашому?
ХвилювАллочка 26 апреля в 22:03
Ответ дляВподобайден
Щє раз. Відповідник до Петро - Пʼотр це ніжно?
Пєтя це - Петрусь, Петрик - це не ніжно по-вашому?
Я казала як на мій погляд ніжно, якщо не зрозуміло ще раз перечитайте
Вподобайден 26 апреля в 22:04
Ответ дляХвилювАллочка
В тому то і справа, що Пєтя ніжно, а Петро ні.
Я кажу про грубе И та Е, а ви про мелодійне Є
Додам що Пєтя, не ніжно, а щелепозводячно. Пєєєєтя - наче мені гидко і кисло…. десь так я уявляю смак щів.
Вподобайден 26 апреля в 22:07
Ответ дляХвилювАллочка
Я казала як на мій погляд ніжно, якщо не зрозуміло ще раз перечитайте
Ви порівнюєте повну форму в укр. і зменшувано-пестливе в рос. 🤦‍♀️ мʼяке з теплим.
ХвилювАллочка 26 апреля в 23:40
Ответ дляВподобайден
Додам що Пєтя, не ніжно, а щелепозводячно. Пєєєєтя - наче мені гидко і кисло…. десь так я уявляю смак щів.
Надія, Марія,Соломія - теж гидко? Чи вам більше подобається МарИя, НадИя, чи ви геть не розумієте про що я?
Вподобайден 26 апреля в 23:43
Ответ дляХвилювАллочка
Надія, Марія,Соломія - теж гидко? Чи вам більше подобається МарИя, НадИя, чи ви геть не розумієте про що я?
А де ви в цих чудових іменах чуєте гидке «єєєєєє» Пєєєєєєєтя. Ви трошки не можете в фонетику.