16 марта 2019

Какую травку, растения выращиваете? Вдохновите своими фото.

Что хорошо растет? Я про базилик, петрушку и т.п.
Чтоб можно было на подоконнике вырастить и было бы красиво.
Летчица 16 марта 2019
Марихуану
Тетя из министерства 16 марта 2019
А цветы в горшках??
Люблю пеларгонию цветет часто. Муж вообще сказал разводить цветы только которые цветут:)
Тетя из министерства 16 марта 2019
Или вам травку чтоб ее кушать?
язззззь!!! 16 марта 2019
Ответ дляЛетчица
Марихуану

Ох и советчица!))), там коньяк, тут трава
Летчица 16 марта 2019
Ответ дляязззззь!!!

Ох и советчица!))), там коньяк, тут трава
Где коньяк
язззззь!!! 16 марта 2019
Ответ дляЛетчица
Где коньяк
Ниже была тема))), ну что вы хотите))) выходной у людей))
автор Статус Ква 16 марта 2019
Ответ дляЛетчица
Марихуану
а хорошо растет?
автор Статус Ква 16 марта 2019
Ответ дляТетя из министерства
Или вам травку чтоб ее кушать?
та вроде ж написала, о какой речь)
Летчица 16 марта 2019
Ответ дляСтатус Ква
а хорошо растет?
4 метра
ok1904 16 марта 2019
у нас экспрес растенительность на работе, экспериментировала, но удачно :неделя и в салат. горох.
ok1904 16 марта 2019
будем заменять традесканции и аспрагусы на сьедобный горох. Я серьезно
автор Статус Ква 16 марта 2019
Ответ дляok1904
у нас экспрес растенительность на работе, экспериментировала, но удачно :неделя и в салат. горох.
дайте ссылочку, плиз
Аноним_1447 16 марта 2019
У меня руккола хорошо растет , петрушка, укроп. Базилик трудно дома вырастить. Еще лук зеленый хорошо растет. Если недостаточно света, то ничего не получится.
ok1904 16 марта 2019
Ответ дляСтатус Ква
дайте ссылочку, плиз
гуглить green peas shoots. но ютьюбе достаточно видео. Случайно наткнулась, в салат рекомендую , растет быстро.
должно быть так, как на фото из нета, но пока я была в отпуске неделю , перерос/потянулся , колеги забыли перенести на др.подоконник, но все равно есть смысл.
Green_Cat 16 марта 2019
Для спальні і т.п. добре ананас, алое вера і інші кактуси - у них ’нічний фотосинтез’, тобто буде плюс до свіжості повітря.
На кухні можна вирощувати кімнатні помідори, зелену цибулю і кріп.
amina 16 марта 2019
Ответ дляЛетчица
Марихуану
Эти заросли весь свет из окна закроют. Они же огромные кусты
ok1904 16 марта 2019
Ответ дляGreen_Cat
Для спальні і т.п. добре ананас, алое вера і інші кактуси - у них ’нічний фотосинтез’, тобто буде плюс до свіжості повітря.
На кухні можна вирощувати кімнатні помідори, зелену цибулю і кріп.
нажаль помідори погано ростуть в приміщенні, кріп теж 《любить вулицю》мені більше різні microgreens приваблюють , навіть літом пророщувала люцерну, гірчицю, кресс, а от на роботі маємо паростки гороху-всім сподобалось
Green_Cat 16 марта 2019
Ответ дляok1904
нажаль помідори погано ростуть в приміщенні, кріп теж 《любить вулицю》мені більше різні microgreens приваблюють , навіть літом пророщувала люцерну, гірчицю, кресс, а от на роботі маємо паростки гороху-всім сподобалось
Є спеціально кімнатні - їм тільки ЛЕД-лампу (довгохвильнову) варто додати і цілком нормальний урожай... ну і універсальних добрив та доломітової муки пару ложок для розкислення грунту.
На період росту можна досвічувати і на 6 тис. К - але після першого ж пасинкування перестаємо.

Що от варто врахувати - самі по собі помідори мають специфічний запах, тому ніяких спальних приміщень.
Тут как тут 16 марта 2019
я когда-то купила семена маленьких кустиков помидоров черри, посеяла, росли на балконе. Вымахали кустища как на огороде, весь балкон вонял кустами помидор, из кустов 6 за сезон штук 10 помидор....больше помидоры дома не сею)))
сегодня укроп посеяла в горшки, но как-то он не растет, пробовало уже несколько раз, вылазит хорошо, а потом какието доходные ветки остаются
зеленый лук дом хорошо растет
чернобрывцы иногда сею, цветут
ok1904 17 марта 2019
Ответ дляGreen_Cat
Є спеціально кімнатні - їм тільки ЛЕД-лампу (довгохвильнову) варто додати і цілком нормальний урожай... ну і універсальних добрив та доломітової муки пару ложок для розкислення грунту.
На період росту можна досвічувати і на 6 тис. К - але після першого ж пасинкування перестаємо.

Що от варто врахувати - самі по собі помідори мають специфічний запах, тому ніяких спальних приміщень.
Я досить вдало вирощую \балконні помідори на клумбі разом з квітами, але це не для підвіконня рослина
Green_Cat 17 марта 2019
Ответ дляТут как тут
я когда-то купила семена маленьких кустиков помидоров черри, посеяла, росли на балконе. Вымахали кустища как на огороде, весь балкон вонял кустами помидор, из кустов 6 за сезон штук 10 помидор....больше помидоры дома не сею)))
сегодня укроп посеяла в горшки, но как-то он не растет, пробовало уже несколько раз, вылазит хорошо, а потом какието доходные ветки остаются
зеленый лук дом хорошо растет
чернобрывцы иногда сею, цветут
Ото треба було ’прищипнути’ правильно, щоб не пішло все в ріст.
Ото почитайте що таке пасинкування і чому воно потрібне.
Green_Cat 17 марта 2019
Ответ дляok1904
Я досить вдало вирощую \балконні помідори на клумбі разом з квітами, але це не для підвіконня рослина
Введіть в гугл ’кімнатні помідори’ і побачите, що таки є сорти саме для підвіконня.
Green_Cat 17 марта 2019
Основна проблема плодового вирощування на підвіконнику - це світло.

Якщо для ’зелені’ часто достатньо звичайного білого (6000 К), то для плодів треба ще й низькочастотну компоненту, яка до недавнього часу було тільки натрієвими лампами високого тиску. Тепер є ЛЕД - як готові фітолампи, так і самому зварганити.
ok1904 17 марта 2019
Ответ дляGreen_Cat
Введіть в гугл ’кімнатні помідори’ і побачите, що таки є сорти саме для підвіконня.
кажу, що маю досвід вирощуванея, з досвілу не бачу сенсу 《танців з бубнами 》саме з кімнатними сортами(в мене на роботі досвічуванея достатньо, та як в кабінеті цілодобова робота і вітражні вікна),

навіть гіркий перець краще в агротехніці на підвіконні: тільки на зробила фотку. Одне, що вручну треба опиляти, після приморозків《переселю》в клумбу, хай бджоли допомагають

На ост.фотці сьогодні зробили салат з гороховими паростками, заклали нову порцію, будемо на наст.тижні знову мати《зелень》.
Green_Cat 17 марта 2019
Ответ дляok1904
кажу, що маю досвід вирощуванея, з досвілу не бачу сенсу 《танців з бубнами 》саме з кімнатними сортами(в мене на роботі досвічуванея достатньо, та як в кабінеті цілодобова робота і вітражні вікна),

навіть гіркий перець краще в агротехніці на підвіконні: тільки на зробила фотку. Одне, що вручну треба опиляти, після приморозків《переселю》в клумбу, хай бджоли допомагають

На ост.фотці сьогодні зробили салат з гороховими паростками, заклали нову порцію, будемо на наст.тижні знову мати《зелень》.
Це вже інше питання, зелень на вікні - це все таки більше для настрою чим якись прибуток. При цьому ’досвічувати’ ’червоним’ таки треба, щоб бачити як наливається плід, а не опадає.

Нє ну можна й не помідори, а огірки - там світло неважливо на відміну від регулярності поливу.
ok1904 17 марта 2019
Ответ дляGreen_Cat
Це вже інше питання, зелень на вікні - це все таки більше для настрою чим якись прибуток. При цьому ’досвічувати’ ’червоним’ таки треба, щоб бачити як наливається плід, а не опадає.

Нє ну можна й не помідори, а огірки - там світло неважливо на відміну від регулярності поливу.
ну от.тому і порекомедувала 《новий мій хіт сезону》: паростки зеленого гороху. Реально набагато 《веселіше》вирощувати доя сім´і´(в мене на роботі для обідів до бутербродів та салатів така пожива), не бізнес, але для сім´і´ зелень я не купую всю зиму(хрумтимо пророщене під настрій), ще гірчиця, кресс-салат із нескладного.