26 июня 2023

Купе-комфорт. Чи варто переплачувати?

Цікавить поїзд Київ-Солотвіно(013)
Є в продажу два види КУПЕ.
550грн і 850 грн
Опис Укрзалізниці дорожчого варіанта-кондиціонер(він точно є,а чи буде працювати/в роб.стані?),нова постіль,сам вагон ....не старший 10 років, якийсь інший туалет.
Питання: чи варто переплачувати 300 грн?
Свята 26 июня 2023
Там есть розетка. Единственный плюс
Майданщица 26 июня 2023
О, на днях задавала тот же вопрос
автор НеКонец-Света 26 июня 2023
Ответ дляСвята
Там есть розетка. Единственный плюс
Я так і подумала.
Але в звичайних купейних вагонах теж є пара розеток в коридорі
автор НеКонец-Света 26 июня 2023
Ответ дляМайданщица
О, на днях задавала тот же вопрос
Не бачила тему,і в пошуку не знайшла.
Що писали Вам на це?
Майданщица 26 июня 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Не бачила тему,і в пошуку не знайшла.
Що писали Вам на це?
Идеальная оптимистка 26 июня 2023
Варто, їздила на днях потягом Запоріжжя-Солотвино в новому купе
Є на кожного розетки з юсб виходами, саме купе нове/гарне, не жарко
Туалет чистий і великий, є пеленальний столик і т.д.
Анчо Ус 26 июня 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Я так і подумала.
Але в звичайних купейних вагонах теж є пара розеток в коридорі
Які не заряджають. Автор, я бы переплатила 300 грн за розетку, кондиционер и нормальный туалет
автор НеКонец-Света 26 июня 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Варто, їздила на днях потягом Запоріжжя-Солотвино в новому купе
Є на кожного розетки з юсб виходами, саме купе нове/гарне, не жарко
Туалет чистий і великий, є пеленальний столик і т.д.
Дякую!
Мейк-ап форева 27 июня 2023
Варто!
Вагони нові, все чисте, постіль гарна, туалет великий. Розетки