Котомафия• Изменено 08 августа 2025

Люди, скажите только честно - готовы вернуться?

Скажу о себе - в гости - с радостью. Насовсем - даже не представляю. А вы?

P.S. Мне даже кошмар такой снился, что я иду по серому Киеву, осень, слякоть. Я плакала во сне.
Результат:
вже голосів: 430
247 (57.44%) Нет
183 (42.56%) Да
куркулиха• 08 августа 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Люди , читайте щось .
Німеччина визнала свою вину ,а Білорусь у 21 столітті стала на сторону зла і погодилася брати участь у цій війні .
Визнала свою провину, бо її перемогли і змусили це зробити. А що там хто думає насправді ви ж не знаєте. Раритетні сумочки із людської шкіри бережуть вдома. Так само росіяни тицьнуть гроші таким начитаним, то заспівають по-іншому, і перші сюди прибіжать.
куркулиха• 08 августа 2025
Ответ дляСоветничаю тут
Тим людям пофіг. Їм абідна просто що це не вони на пособіях
Та не ганьбіться тими подачками. Для адекватних людей життя у приймах як перекотиполе, і повний контроль за 500 євро- це страшний сон.
Кишмишная Мая• 08 августа 2025
Автор, мне сняться сны аналогичные
Для меня это тоже кошмары.К тому же у нас уже тут своя жизнь ( долгое время я ее ставила на паузу и жила мыслями о возвращении).
У детей тут друзья, у старшей дочки успехи в учебе, перспективы, первые влюбленности У меня тоже, после 2х лет отношений , мне сделали предложение. Ждём окончания войны, чтобы вживую познакомиться семьями, он боится ехать в Харьков, да и вообще в Украину, а родители мои уже в возрасте для долгий путешествий.
Кумася• 08 августа 2025
Я з Мико, рік в в ішій країні, коли приїзжаю додому, таааак не хочу їхати звідти. Тому відповідь так, якщо війна закігчиться на тпких умовах, що загрози моєму місту не буде - я би повернулася, побачимо, як бкде
куркулиха• 08 августа 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Цікаво, а де ви живете, в якому такому яскравому місці ?
Що прям Київ такий сірий до жаху?
Автор типова невдаха мирного часу, як і ті, які її піддакують. Це саме для таких -заграничне і гімно величне.
Советничаю тут• 08 августа 2025
Ответ длякуркулиха
Удалено администрацией...
Сирожено_пирожено• 08 августа 2025
Я почти 7 лет провела на съемных квартирах, уехав из оккупации. Когда я вновь обрела дом, я такой кайф словила, что уже 4 года кайфую, не смотря на войну. И уже давно никуда не хочу. Хотя по первой молодости все рвалась куда-то жить по заграницам. Сейчас уже все, для меня дома рай - море, пляж, удобный район, невероятный вид из окна, вкусная еда, своё жилье, ненапряжная удаленная работа. Я отдыхаю душой и телом, даже не смотря на иногда напряженные ночи. Мне, конечно, придется выехать из-за учёбы ребенка, но радости от этого у меня совсем нет. Я наконец-то поняла, что я счастлива дома и даже в этих реалиях счастлива.
Бандитка Сью• 08 августа 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Нет! Даже если в крайнем случае попрут всех из ЕС, поеду в Беларусь по своим корням. Под обстрелы детей не повезу с таким беспределом со стороны власти.
Ой, а чого відразу до коріння не поїхали? Навіщо вам ЄС?
Бандитка Сью• 08 августа 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Дуже «хороші»🤮
Яка ж в українців памʼять коротка .
А вона не українка. Якщо пише, що коріння в Білорусі.
Бандитка Сью• 08 августа 2025
Ответ дляКотомафия
Сиетл тоже серый и мрачный, понимаю. Но США - это не только Сиетл. Я в Калифорнии.
Можете пару фоток краси показати? Своїх, не з інтернету
Рогнеда Карповна• 08 августа 2025
Я переживаю тільки за те, що мої діти вже три роки не вчаться в укр школі. Старший цього року випускник та абітурієнт в Європі. Для мене саме це страшне, що повернуть і діти вже в Україні не зможуть нормальну освіту отримати.
Глаголиця• 08 августа 2025
Ответ дляТа не реву я
Вы не ответили «зачем»? Это простой вопрос, по-моему. Вы хотите закрыть гештальт причастности к войне? Вам стыдно оставаться в стороне? Вы хотите вносить вклад в смерть? Так проявляется ваш патриотизм? И ещё миллион возможных причин. Так для чего? Вам же не 5 лет и вы осознаете наверняка на что именно вы сбрасываете деньги свои
«внасіть вклад в смєрть» можете тільки ви, росіяни, сплачуючи податки в країні, яка є терористом.
Як можна пояснити маніяку, що його зупиняють і садять до вʼязниці тому, що він має перестали вбивати?
І чи хоче він прийняти цей факт?
Думаю що ні. Тоді який сенс пояснювати росіянці, чому українці допомагають своїм рідним втримати свою батьківщину.
Навєрняка зрозуміло вже?
куркулиха• 08 августа 2025
Максимально странная постановка вопроса. Если вы не интегрировались, вам нечего предложить другой стране- вас просто попросят на выход, а не вы будете решать: возвращаться или нет) Люди рассуждающие как вы, не нужны нигде.
Бува і таке• 08 августа 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
так він не скоро зможе виїхати до вас, будете ще довго нити яка Украхна погана
Залиште свої фантазії про моє ниття при собі.
Рогнеда Карповна• 08 августа 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Люди , читайте щось .
Молодець, шо визнала. Вітатися з німцями буду, але жити там ні.
куркулиха• 08 августа 2025
Ответ дляСоветничаю тут
Удалено администрацией...
Пенсіонери отримують різну пенсію, не те треба так примітивно маніпулювати, і натякати, що то не ви такі, а життя таке. Я вже зрозуміла, що у вас альтернативний погляд на очевидні речі. Вивчить хоч би ази економіки, що про щось з вами дискутувати, бо дуже смішно про країну на подачках читати від неуків. Особливо мені це смішно читати як представниці середнього класу яка займається приватним бізнесом і забезпечує робочі місця.
Стервочка• 08 августа 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Прекрасно смогу! Если абстрагироваться от местного бреда, люди там живут спокойно и радостно. Была не раз в Гомеле, Минске, Гродно, красивая страна и хорошие люди.
У них мужики намного симпатичнее наших ,такие мужественные , что-ли .! У нас полно коротышкой ,черных носатых ,там это редкость !
куркулиха• 08 августа 2025
Ответ дляСоветничаю тут
Ви не крутіть хвостом. Відмовляємося на урядовому рівні від німецької допомоги зброєю і грошима? А то ти дивись на них, гроші дають, зброю дають, петріоти ремонтують. Скотиняки! Гнать їх сцяними тряпками, ні євро у них не брати!
Все правильно?
Чи державі можна забути про другу світову в їсти у німців з руки і причмокувати і більше просити, а громадяни продажні
Чи ви Україну і Володимира світ сонечко продажними тільки що назвали?
Дають рівно стільки, щоб продовжувалась війна і це їм вигідно, а ви їм за це дуже вдячні . Краще б зовсім не давали, і це все скінчилося б ще навесні 2022, і стільки людей залишилось живими, а міста і села не розтрощеними, але ж місцева еліта б не потримала б євро в руках і не побувала за кордоном
Тішуся неперетішуся• 08 августа 2025
Не только готова, каждый день жду такой возможности.
Тішуся неперетішуся• 08 августа 2025
Ответ дляСамо_достаточная
А бацька-то ....ух
4 позиции
ссс...ка(
Тішуся неперетішуся• 08 августа 2025
Автор, не кисните, раз вам Киев серый, то Вьетнам всех принимает. А я жду когда из серой скандинавии вернусь в любимый яркий вкусный Харьков.
Мама Чели• 08 августа 2025
Ответ длякуркулиха
Но в большинстве своем пенсионеры получают 3-4 тыс пенсии.
Да есть судьи и прочие у кого хорошие пенсии.
Из-за войны экономика в попе в Украине.
Кров з молоком• 08 августа 2025
Ответ длякуркулиха
А где нормы адекватности? Кто определяет, что адекватно, а что нет? Вы? А вы кто?
Советничаю тут• 08 августа 2025
Ответ длякуркулиха
Та не дуже то й хотілося
пу_пугренчик• 08 августа 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Так чому по українському паспорту сидиш в Європі, шуруй в білорашку
Блиск думки• 08 августа 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Никакого окончания войны, к сожалению, не будет.
Мы сидим не выезжали, дочке 17, будем выезжать.
Не переживайте.
Советничаю тут• 08 августа 2025
Ответ длякуркулиха
Не знаю як там з середнім класом, але ви явно представниця класу переможців логіки і критичного мислення
Рогнеда Карповна• 08 августа 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Тобто пофіг ?
Оці всі смерті невинних людей ,вони повинні бути даремними ?
На жаль, вони і так даремні. Але ж треба хоч повагу до них та до себе мати, і не жити серед терористів, які вважають свої дії правильними. Бо дуже легко можна опинитися на місці загиблих.
Файна_зупка• 08 августа 2025
Надеюсь , мою бывшую подружку попросят из Франции.
Рассказывала мне , что нам всем капец , а она там будет жить прекрасно.
Правда, собиралась жить на субсидиарной защите.
Дикая Роза• 08 августа 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
А в Білорусі зможете жити ?
Забули звідки в перші дні війни 🚀🚀🚀летіли ?
А что, это лично местные беларусы их запускали, да? Или все таки на гос уровне договорные, где выставят установки и разрешение росс с них стрелять.
У нас простые люди сильно что-то решают с теми же гнилыми тцк?