sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Родственники
anonim_114
ДваДваВісім• 17 августа 2025

Як вважаєте? Звідки в родинах тісні і добрі стосунки між братами сестрами…

їх сім’ями, між рідними і двоюрідними? Є декілька прикладів де родини підтримують стосунки, дружать, на свята разом, навіть ті що закордоном, прям всі гуртом один за одного. Є такі де так, до поки батьки живі, вони як звʼязуючи між своїми сестрами і братами та дітьми. А є як в мене. З дитинства в очі не бачила своїх тіток, дядю, двоюрідних братів сестер, а їх багато, а в них вже свої сім’ї, а могли б дружити і діти наші. Але батьки з обох сторін ініціативи не проявляли, якось всі жили своїм життям. Бабусі дідусі теж цим не переймалися.
33 0
Все фото темыКомментарии автораМои ответы
  • 1
  • 2
anonim_99
Сапай вазони• 17 августа 2025
1
А ви прямо страждаєте без родичів?
like 7 dislike 2

anonim_133
Кумася• 17 августа 2025
2
Заслуга родителей. У меня пример, где младших любят больше и больше им прощали всегда, а на старших взвали обязанности по уходу за младшими, чисто няньками были. Рада, что я одна у родителей, хоть одной проблемой меньше.
woman_facepalming 7 like 3
anonim_114
автор ДваДваВісім • 17 августа 2025
3
Ответ дляСапай вазони
А ви прямо страждаєте без родичів?
Не те щоб страждаю. Я захоплююсь великими родинами
heart 2
anonim_99
Сапай вазони• 17 августа 2025
4
Ответ дляДваДваВісім
Не те щоб страждаю. Я захоплююсь великими родинами
То ви просто не знаєте, як вони всі сваряться)
dislike 1 clapping_hands 8
noavatar
Like-995b• 17 августа 2025
5
У меня прекрасные отношения с родной сестрой, с остальными многочисленными родственниками никакие. У мужа и того хуже
anonim_29
ДлинноНожка• 17 августа 2025
6
Воспитывались в благоприятной среде или, хотя бы, в одинаковых условиях, когда одного ребенка не выделяли.
anonim_4
Забобонний фрукт• 17 августа 2025
7
У мене є двоюрідні з татової сторони, то спілкуємося, бо дитинство проводили разом,на всі свята батьки збиралися з нами. З маминої сторони не спілкуюсь ні с ким. Із сестрою рідною ми близькі, чи будуть наші діти спілкуватися ще не знаю, різниця у віці велика
anonim_191
Кава з адреналіном• 17 августа 2025
8
Ну ми сімейні. Скажемо так, від самих людей залежить. Мені спілкування з родичами не дуже потрібні, тому не буду страждати якщо раз на рік будемо зустрічатись. Брат якраз любить родинні зв´язки, він підтримує спілкування з усіма рідним, двоюрідними і троюрідними братами, сестрами, тітками, дядьками, бабусями і дідусями. Так що особистий характер людини відіграє ключову роль
like 2
anonim_149
Глаза_в_3_карата• 17 августа 2025
9
Автор это всё идёт от родителей.
like 9

anonim_70
Швабристка• 17 августа 2025
10
Такі люди) В нас, що по лінії тата, що по маминій лінії спілкуються з далекими родичами. Тато в принципі не любить, щоб йому голову набивали навіть в телефонних розмовах, мама може дорікнути мені, що в мене немає особливого бажання спілкуватись, але за собою подібного не помічає. Брат в мене любить оці всі родинні посиденьки, цікаво йому хто як. А мені достатньо краєм вуха почути від когось, що там всі живі і здорові.
like 1
anonim_35
Сонячний день• 17 августа 2025
11
Ответ дляДваДваВісім
Не те щоб страждаю. Я захоплююсь великими родинами
Во всех больших семьях полно скелетов в шкафу
clapping_hands 4
anonim_12
Не любовница• 17 августа 2025
12
У меня по папиной линии я никого из родственников не знаю, а по маминой именно такая семья как вы говорите. На самом деле тут будет много составляющих, в основном очень много зависит от родителей и от характера детей, моя бабушка была очень дружна со старшей сестрой, хотя сестра ее нянчила, они выросли в военные годы, было тяжело всем. Потом их дочки дружили и росли вместе. И я теперь дружу с троюродным получается братом, но он у меня вообще один и я его очень люблю.
anonim_1
Полонянка SexShop-а!• 17 августа 2025
13
У меня хорошие отношения с двоюродными братом и сестрой, некоторые думают, что мы родные, хотя разница в возрасте большая 7 и 9 лет. Но думаю, что кроме того, что мы росли вместе, мы ещё подходим друг другу энергетически))
anonim_164
Смайликівна• 17 августа 2025
14
Нас рідних братів/сестер багато,то рідко спілкуємось з двоюрідними..наші діти між собою теж дружать.
anonim_1
Твердая валюта• 17 августа 2025
15
Ответ дляСапай вазони
То ви просто не знаєте, як вони всі сваряться)
Мы не ссоримся 🤷🏻‍♀️
noavatar
lilul990• 17 августа 2025
16
У нас тісні стосунки. Не знаю, бо сім´я це найважливіше. В сім´ї ти завжди свій. Від людей залежить.
anonim_4
Заюшка_хозяюшка• 17 августа 2025
17
В мого колеги по роботі родина зі сторони всі скажуть, що 100 % дружні, але коли він розказує їхні щоденні рутини, та ну його, нема там справжньої ніякої дружби, разом тільки приїзджають до батьків на дні народження і картоплю збирати. Як племіннику двері в місті не відкривали сестри, коли йому не було де переночувати
anonim_80
60 метрів сметани• 17 августа 2025
18
Не спілкуюсь з братами, сестрами, лише на свята вітаємо, або зустрічаємось.
anonim_90
ЗабежАЛОЧКА• 17 августа 2025
19
Ответ дляДлинноНожка
Воспитывались в благоприятной среде или, хотя бы, в одинаковых условиях, когда одного ребенка не выделяли.
Моя старшая сестра старше меня на 7 лет, я у мамы сидела на шее, сестра маме говорила что испортишь её, не балуй .
Я на сестру не злилась , мне всё лучшее всегда было как младшей, сейчас нам 41 и 48, никогда с ней не сорились, всю жизнь она меня тянет
like 1

anonim_90
ЗабежАЛОЧКА• 17 августа 2025
20
Ответ дляНе любовница
У меня по папиной линии я никого из родственников не знаю, а по маминой именно такая семья как вы говорите. На самом деле тут будет много составляющих, в основном очень много зависит от родителей и от характера детей, моя бабушка была очень дружна со старшей сестрой, хотя сестра ее нянчила, они выросли в военные годы, было тяжело всем. Потом их дочки дружили и росли вместе. И я теперь дружу с троюродным получается братом, но он у меня вообще один и я его очень люблю.
Мы тоже по папиной линии ни с кем не общались, смотрю это у многих так
noavatar
сладкий_ноябрь• 17 августа 2025
21
Це все залежить від сили родинних звʼязків.
Вони або є, або їх не має,
anonim_39
Пузата Хата• 17 августа 2025
22
Все зависит только от родителей и их финансового благосостояния. Сколько в окружении примеров все как под копирку: если родители нищета, дети независимо от своего благосостояния чаще всего между собой не общаются и дружественных отношений там нет, особенно когда речь заходит за досмотром стариков. Если же родители всегда жили в достатке, детей не делили и не выделяли, то как правило и дети между собой дружны, готовы делиться успехом и помогать друг другу и родителям. А в остальном, в каждой отдельной семье свои скелеты и свои правила. Во взрослом возрасте сепарированные люди не нуждаются в постоянных контактах с родственниками.
like 2
anonim_37
СамавиховуюКота• 17 августа 2025
23
Это все до поры до времени. Мы тоже с сестрой были дружны, опорой и поддержкой друг другу. Но в один момент она так предала меня, что я ее послала накуй и вычеркнула из жизни. Родственники иногда вставляют такой ножище в спину, что ты и от чужих такого не ожидаешь
heart 2
anonim_57
Марафетчица• 17 августа 2025
24
Мабуть від батьків іде. В мене у мами і її сестри добрі стосунки. В мене з двоюрідною сестрою теж, але святкувати і часто зустрічатись часу немає ні в мене ні в неї.
anonim_58
Контрольница• 17 августа 2025
25
Я росла в близьких стосунках з дворюрідними братами, з одним у нас взагалі різниця в пів року і ми практично росли разом, кожне літо проводили у бабусі з дідусем, часто лишалися там на вихідних, всі свята теж в дружному родинному колі, все вдома у бабусі та дідуся. А після їх смерті не стало приводів збиратися. Ми з цим двоюрідним братом-погодкою живемо в 2 кварталах один від одного, а бачилися останній раз на похоронах бабусі, в 2014 році. Якщо побачимося - то звичайно поспілкуємося по-родинному, але у кожного своє життя, а того що нас поєднувало - більше немає. Тому відповіді на ваше запитання немає, у нас була дружня родина, але в доросле життя ця дружба не перейшла.
А рідний братик з родиною взагалі на іншому кінці світа.
crying_face 1
anonim_29
ДлинноНожка• 17 августа 2025
26
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Моя старшая сестра старше меня на 7 лет, я у мамы сидела на шее, сестра маме говорила что испортишь её, не балуй .
Я на сестру не злилась , мне всё лучшее всегда было как младшей, сейчас нам 41 и 48, никогда с ней не сорились, всю жизнь она меня тянет
Чего вам злиться, если все лучше была вам и вас всю жизнь тянут?
anonim_131
Крижана бурулька• 17 августа 2025
27
Семейная идиллия с множеством родственников это утопия
Лучше уже хорошо со всеми общаться на похоронах и свадьбах
anonim_169
Голубец• 17 августа 2025
28
Моя мама дуже близька зі своїми сестрами. Не дивлячись на те, що їх батьків (бабусі з дідусем) вже немає 29 років, вони між собою спілкуються постійно. З середньою сестрою можуть і по декілька разів в день зідзвонюватися. До війни ще і їздили один до одного. З їх дітьми, моїми двоюрідними братами/сестрою я перестала спілкуватися після початку повномасштабної війни.
Тато мав 2 сестри, але не дуже проявляв бажання спілкуватися. Моя мама була ’зв´язковим’. По татовій лінії в мене залишилась 1 двоюрідна сестра, живе в іншому місці. Зв´язок підтримуємо, але, звісно, не кращі друзі.
З рідним братиком в мене були найкращі стосунки. Ми до останнього були близькі. Дружили сім´ями. Мінімум раз в тиждень зідзвон, раз в місяць - зустріч. Всі свята разом.
Вже третій місяць як його не стало. Поки діра... болюча
crying_face 1
anonim_108
Мальовнича даль• 17 августа 2025
29
Дружат дети там где дружат взрослые, на праздники собираются, на море или речку, лес выезжают. Не обязательно родственники. Где родители с детьми разбирают их ссоры, разговаривают, обьясняют. Все от настроя.
anonim_80
Ананомчикус• 17 августа 2025
30
З братом чудові відносини, нас так виховали, в нас більше нікого немає, тож тримаємось купки.
  • 1
  • 2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff