Ноунэйм• вчера в 11:08
Як ви готуєте їжу на роботу, щоб не набридало і не протікало в контейнері?
Паратруперсупер• вчера в 11:10
Сегодня гречка, сосиски, редиска, хумус
Вчера была жареная картошка с ужина
В основном готовлю ужин на два раза сразу и ужин и обед на следующий день. Супы только на выходных
Вчера была жареная картошка с ужина
Україна понад усе!• вчера в 11:16
Збираю те що є вдома, намагаюсь з вечора скласти. Каша, картопля, овочі, м´ясо. Рідке не беру. Якщо щось теоретично може текти, то в пакет з обідом кладу пару паперових серветок. . Це чоловіку, він любить в пластиковому лотку брати їжу. Собі беру в скляній квадратній банці 0,45 з під ніжинських салатів, там закрутка гарна, не протікає ніколи.
пАлАвинкА• вчера в 11:12
100 лет уже как контейнеры с уплотнителем придумали.
У вас интернет только с выходом на советчицу?
Весела бджілка• вчера в 11:13
Не делаю из еды культа.
Купила пачку творога, йогурт, банан - ок
Осталось с ужина , гречка, курица - ок
1,2,3 и компот носить с собой не обязательно
Осталось с ужина , гречка, курица - ок
Пожарник• вчера в 11:18
Не беру жидкое
Не протекает никогда
Кусок мяса, овощи или лаваш с начинкой
Вы что борщ на работу таскаете?
Не протекает никогда
Кусок мяса, овощи или лаваш с начинкой
Вы что борщ на работу таскаете?
Рубаю олівлє• вчера в 11:35
Можна не брати обід. Хіба не можна плотно поснідати, і вже ввечері повечеряти? З голоду не помрете) якщо немає болячок)).
Так бісять оці всі ваші лотки, у нас пів офісу з ними( Зайдеш на кухню каву попити, а там такий шмон от тої їжі, перемішуються всі ці запахи капець, потім пів дня як в столовкє запашок.
ДинамоКит• вчера в 11:39
Ответ дляРубаю олівлє
сходите к психотерапевту, у вас проблемы, на кухне могут быть разные запахи, на то ее и оборудовали, а если вас так сильно раздражают запахи еды, то нужно работать с головой...
Рубаю олівлє• вчера в 11:44
Ответ дляДинамоКит
У мен все норм, не переживайте. Кухню зробили, щоб можна було каву чай попити, візьміть йогурт собі, булку. Ви уявляєте, що відбувається з повітрям, коли 25 людей їдять абсолютно різну їжу, нащо таскати суп, борщ, котлети, гречку і т. д. Вони ж все це гріють у мікрохвильовці, а риба, або капуста тушкована, там шмон по всім коридорам стоїть...
ДинамоКит• вчера в 11:47
Ответ дляРубаю олівлє
вы тревожный человек, и триггер у вас это запахи, я думаю, и не только, нормальному человеку еда не воняет! вы когда дома готовите, вам тоже воняет?
Фима Собак• вчера в 11:49
Ответ дляДинамоКит
Есть умники, которые приносят скумбрию, например. Греют ее в микроволновке. Это ж рыгнуть можно. Нормальный человек соображает, что можно взять, а что нет. Но такие не все.
Україна понад усе!• вчера в 11:49
Ответ дляРубаю олівлє
Обід повинен бути найситнішим і гарячим. Вранці багатьом їсти не хочеться, ввечері наїдатись не корисно. А якщо нормально не поїсти вдень, то ввечері жор, і привіт хвороби.
ДинамоКит• вчера в 12:50
Ответ дляФима Собак
можно подумать все приносят скумбрию каждый день и греют ее..и даже если так, то не может еда у нормального человека вызывать чувство рыгнуть, голову лечить нужно..
Ліньки гуглить• вчера в 13:05
Ответ дляРубаю олівлє
Я вот как раз переучиваю себя к такому, рабочий день 7.5 часов, но проблема в том, что утром в себя не всегда есть такой аппетит как уже в час-два дня, не хочу на работу ничего носить особо, честно, лусше бы на полчаса раньше домой но без обеда этого
Рубаю олівлє• вчера в 13:19
Ответ дляДинамоКит
Звісно, що дома мені не воняє. Ви не рівняйте, дім і місце, де поїли 25 людей і у всіх все різного приготування. Але вам мабуть нічого не докажеш
ЛюбимаЯНЬ• вчера в 13:26
Ответ дляРубаю олівлє
Йогуртом сыт не будешь, а булки свои сами ешьте.
Ушла и Пришла• вчера в 14:15
Ответ дляРубаю олівлє
Мікрохвильовку для чого поставили на кухні, якщо вона була запланована для чаю і йогуртів? Йогурт гріти?
Молода і нерозважлива• вчера в 14:16
Ответ дляУшла и Пришла
Тогда ей и йогурт вонять будет.
кураГАЛЯ• вчера в 17:55
Я постійно беру на роботу супи, борщі, ношу в контейнері ’Мій обід’ з Аврори, ще ні разу нічого не протекло.