Манікюрний магазин: тільки для професіоналів? Ні і для аматорів теж
Для досягнення успішного результату в проведенні манікюру важливо правильно вибрати матеріали та аксесуари. Незалежно від того, чи ви нейл-майстер чи просто аматор, якісні інструменти дозволять вам працювати з точністю та ефективністю. Саме використання якісного обладнання гарантує професійний та тривалий результат, будь то нарощування, нейл-арт чи простий догляд за нігтями.

Придбати необхідне обладнання можна в різних маркетах, але краще обрати манікюрний магазин з відповідною репутацією саме в колах професіоналів індустрії краси. В такому випадку ви будете впевнені, що не просто купуєте все необхідне для манікюру, а обираєте якісні товари для професійного використання. Адже навіть в домашніх умовах проводити догляд за нігтями треба з використанням професійного якісного оснащення. Тоді і результат буде, і питання безпеки вирішиться автоматично. А магазин з різними девайсами, розхідними матеріалами і гелями для нарощування нігтів https://touchnails.com.ua/catalog/geli з надійною репутацією і перевіреною якістю знайти не важно, бо це Touchnails.
Необхідне обладнання для манікюру – список та опис
Ось стандартний список необхідних інструментів та аксесуарів:
- Пилки та полірувальні блоки: ідеально підходять для формування нігтів та підготовки поверхні до нанесення гелю чи лаку;
- Пензлики: різні розміри та форми для нанесення гелів, фарб (створення унікального нейл-арту);
- Пластикові та дерев’яні палички для кутикули: для дбайливого відсунення кутикули та підготовки нігтя;
- Кусачки та ножиці: для обрізання кутикули, коригування форми або роботи з нарощеними нігтями.
До цього списку класичного інструментарію додається сучасний арсенал електрообладнання:
- УФ-лампа: необхідна для роботи з гелевими/акриловими розхідними матеріалами та для затвердіння лаків і висихання фінішного покриття;
- Фрезери та насадки для них: для корекції довжини, форми і створення нарощених нігтів;
- Дезінфікуючі девайси, завдання яких забезпечити очистку інструменту але при цьому замінити величезні та несуразні сухожарові шафи, які використовували майстри в минулому.
Окрім інструментів майстри використовують різні декоративні елементи та розхідні матеріали такі як : Стрази та блискітки; Наклейки та трафарети; Хромовані пудри; Фарби та чорнила.

Інтернет магазин Touchnails пропонує не просто великий асортимент, а пропонує продукцію виготовлену відомими брендами, які користуються респектом саме серед професіоналів нейл індустрії. І саме цей широкий асортимент якісної професійної продукції має задовольнити всі ваші потреби, незалежно від того, чи ви відомий майстер, чи новачок в сфері індустрії краси, чи взагалі аматор, який самостійно доглядає за нігтями на руках та ногах в домашніх умовах і не відвідує салони краси.