Дуняша• 25 мая в 21:37
Таксі і автокрісло
Ситуація наступна: викликала таксі (я з дитиною 4 р), таксист підʼїхав зі словами: « якщо ви платите штраф, то я вас везу»,- штраф через те, що у нього немає автокрісла
Питань у мене декілька: це я мала б автокрісло возити з собою?! -власне це я йому і сказала
Наступне, ок, якщо їхати з дитиною, то вказувати це десь там в нотатках чи де? Це був болт
А якщо я вказую, то він просто не бере замовлення? Бо немає крісла
Цей раз вийшло так, що поки він оце розказував, то час очікування вийшов і наче я скасувала замовлення. Хоч він нажав, що прибув ще до того як підʼїхав
Загалом їжджу на своєму авто, але так як в ремонті, а дитину треба було до лікаря, то викликала таксі. Така ситуація вперше, хочу розібратись, що це було. Бо сам тон його мені не сподобався звісно, але хочу знати на майбутнє, як зараз роблять
Чудо Ф_ф КеДаХ• 25 мая в 21:38
Має бути дитячий тариф, тоді водій має приїхати з кріслом. Але по факту це як чупакабра: по тєлєвізору показували, а вживу ніхто ніколи не бачив( а ви народжуйте ще, любі жінки! Все для вашого комфорту!
Істеріомама• 25 мая в 21:39
Это реалии. К сожалению. На автокресла они тратиться не хотят. Про штраф- берет на понт. Кто-то хоть раз заплатил? Тут не раз девочки писали,что отвечали таксисту, что ’ ок, готова платить штраф’, и он все равно отмораживался
Ручки-Крючки• 25 мая в 21:40
Берут ребёнка и без кресла, но надо заранее предупреждать, что едет ребенок , водитель прав.
Дуняша
• 25 мая в 21:41
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Я теж це розумію. Але я так зрозуміла, що у нього була ситуація зі штрафом через те, що віз таку ж мамочку з дитиною. І не хоче знову
То ж як тут правильно, це постійно вказувати в замовленні десь? Бо якась дискримінація виходить, він оце видав з наїздами і поїхав.. а я викликала заново
Чудо Ф_ф КеДаХ• 25 мая в 21:42
Ответ дляДуняша
В коментарі вказувати, що з дитиною.
Дуняша
• 25 мая в 21:42
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
В коментарі вказувати, що з дитиною.
Зрозуміло
Цікаво, тільки скільки таксистів мають автокрісло 🙈
Ручки-Крючки• 25 мая в 21:44
Ответ дляДуняша
Зрозуміло
Один процент
Дуняша
• 25 мая в 21:44
Ответ дляІстеріомама
Логічно, якщо б в нього така ситуація була і платив штраф і от знову мамочки попадають- чого ж не купити крісло тоді. Звісно, легше відморожуватись
куркулиха• 25 мая в 21:45
В коментарі пишіть, що дитина. У мене двійня і я деякий час була без машини, тож доводилося таксі викликати. З автокріслом навіть одним - без шансів, просто ніхто не їде. Загалом завжди брали з дітьми, але з дуже незадоволеним видом
Дуняша
• 25 мая в 21:46
Ответ дляРучки-Крючки
Один процент
Тоді без власної машини з кріслом ти тільки вдома можеш сидіти ? 🤷🏼♀️
Дискримінація якась мамочок з малими
Чудо Ф_ф КеДаХ• 25 мая в 21:46
Ответ дляДуняша
Зрозуміло
Отож( раніше було пінк таксі або якось так, орієнтоване на жінок та мам з дітьми, але вона наче вже не працюють.
Дуняша
• 25 мая в 21:47
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Оце справді класний сервіс був би, мамочок ж багато наче..
Ручки-Крючки• 25 мая в 21:49
Ответ дляДуняша
Дискримінація якась мамочок з малими
При чем тут мамочки, водитель не хочет тратить деньги на кресло, которое нужно подбирать по возрасту ,заполняет багажник, а требуется редко.
Пластилин_Колец• 25 мая в 21:51
Если звонишь,они спрашивают нужно ли автокресло,пустой багажник и всякие разные вопросы задают.В приложении не знаю,где это искать,если честно