Сусідка знизу• 28 мая в 10:43
Как живут бедные украинцы ?
Расскажите если не секрет, чем вы питаетесь, можете ли себе позволить вещи, сходить к врачу, поездки/путешествия ?
Тема без унижений , просто интересно как люди живут на 10-12 тыс семьей.
Тема без унижений , просто интересно как люди живут на 10-12 тыс семьей.
показать весь текст
40
3
3
1
1
Ненька наша• 28 мая в 13:13
Ответ дляКуда ж без меня
Зачем бабульке именно сейчас кабачок?
От розкажіть, що їсти з діабетом, який у половини людей за 60. Картоплю, хліб, макарони дешеві не можна. Саму капусту їсти не будеш. Можна білок і овочі, але ж вони дорогі.
2
2
Куда ж без меня• 28 мая в 13:13
Ответ дляНенька наша
От розкажіть, що їсти з діабетом, який у половини людей за 60. Картоплю, хліб, макарони дешеві не можна. Саму капусту їсти не будеш. Можна білок і овочі, але ж вони дорогі.
Ну, расскажите вы!
1
Ненька наша• 28 мая в 13:14
Ответ дляКуда ж без меня
Вот и я об этом, а там приравняли покупку кабачка к дыхания - жизненно необходим
Комусь і життєво. Якщо не можна дешеві вуглеводи через здоров´я.
3
2
МинерАлочка• 28 мая в 13:14
Ответ дляНенька наша
Мабуть захотілось, чи може діабет і не можна ні картоплю, ні макарони.
Капусту можна.
Альфред Шнитке• 28 мая в 13:14
Ответ дляНе против
потому что ’она не создана для работы’. что- то ковыряет в инете тысяч на 5 гривен в месяц максимум. Работа? нет, помилуйте. как можно? у меня же дети( 8-10-20 лет, ага. все грудные)
Я тоже хочу хочь 2-5 тис заробить в Інтернеті. Що вона робить
МинерАлочка• 28 мая в 13:15
Ответ дляНенька наша
От розкажіть, що їсти з діабетом, який у половини людей за 60. Картоплю, хліб, макарони дешеві не можна. Саму капусту їсти не будеш. Можна білок і овочі, але ж вони дорогі.
Ви як вчорашня. Всі живуть якось без кабачків до літа і не вмирають.
2
Ненька наша• 28 мая в 13:15
Ответ дляКуда ж без меня
И что же она ест всю зиму? Кабачки?
Що Ви порадите їсти людям з невеличкими доходами, кому не можна вуглеводів. Саму гречку? Так вона теж дуже подорожчала.
2
Куда ж без меня• 28 мая в 13:15
Ответ дляНенька наша
Комусь і життєво. Якщо не можна дешеві вуглеводи через здоров´я.
Печень говяжья сейчас дешевле кабачков, раз уж вам нравится версия диабета, а зимой она в 3 раза дешевле
2
МинерАлочка• 28 мая в 13:16
Ответ дляНенька наша
Що Ви порадите їсти людям з невеличкими доходами, кому не можна вуглеводів. Саму гречку? Так вона теж дуже подорожчала.
Чому гречку? Печену картоплю можна діабетикам.
1
МинерАлочка• 28 мая в 13:16
Ответ дляКуда ж без меня
Печень говяжья сейчас дешевле кабачков, раз уж вам нравится версия диабета, а зимой она в 3 раза дешевле
А курячу я сьогодні по акції по 60 грн бачила.
1
Куда ж без меня• 28 мая в 13:16
Ответ дляНенька наша
Що Ви порадите їсти людям з невеличкими доходами, кому не можна вуглеводів. Саму гречку? Так вона теж дуже подорожчала.
Конечно, нитратные водянистые дорогие кабачки, что же еще
Ненька наша• 28 мая в 13:17
Ответ дляКуда ж без меня
Ну, расскажите вы!
Я не знаю, я працюю, але зарплатня невеличка, теж постійно ця проблема, бо все що можна їсти дуже дороге. Багато звичайної капусти шлунок не витримує. Броколі, цвітна, кабачок, все дороге. Буряк, моркву, картоплю не можна.
Куда ж без меня• 28 мая в 13:18
Ответ дляМинерАлочка
А курячу я сьогодні по акції по 60 грн бачила.
Телячья по 90, кабачки 120, так это конец мая, зимой они по 300, а печень так и 90
Ненька наша• 28 мая в 13:19
Ответ дляКуда ж без меня
Печень говяжья сейчас дешевле кабачков, раз уж вам нравится версия диабета, а зимой она в 3 раза дешевле
Печінка яловича від 130 магазинна, на ринку 180.
А кабачки по 80 грн за кіло.
А кабачки по 80 грн за кіло.
1
Ненька наша• 28 мая в 13:20
Ответ дляМинерАлочка
А курячу я сьогодні по акції по 60 грн бачила.
Куряча від 130 грн, бачила вже й по 160-170. В якому маркеті по 60? Таких цін вже років 5 нема.
1
Ненька наша• 28 мая в 13:22
Ответ дляКуда ж без меня
Телячья по 90, кабачки 120, так это конец мая, зимой они по 300, а печень так и 90
Де це теляча по 90. Значно дорожча. Кабачки по 80. Я вчора як раз перший раз в цьому сезоні кабачок купила.
МинерАлочка• 28 мая в 13:24
Ответ дляНенька наша
Куряча від 130 грн, бачила вже й по 160-170. В якому маркеті по 60? Таких цін вже років 5 нема.
Це в місцевій мережі у нас в місті. І стегна курячі по 69 за кіло, так само акція. Бабусі як правило стежать за акціями. Я і сама давно акціонер. Яйця були по 3.40 я два лотки купила. Овочі свіжі поки ще не брала, вчора відкрили останню банку солоних помідорів, а далі вже певно буду купувати капусту, редиску, огірки теж дешевшають вже, цибуля у мене зелена своя з підвіконня.
Куда ж без меня• 28 мая в 13:26
Ответ дляНенька наша
Комусь і життєво. Якщо не можна дешеві вуглеводи через здоров´я.
А кабачки - это дорогие углеводы? А в августе их уже нельзя, потому что они становятся дешевыми?
1
1
Куда ж без меня• 28 мая в 13:28
Ответ дляНенька наша
Куряча від 130 грн, бачила вже й по 160-170. В якому маркеті по 60? Таких цін вже років 5 нема.
Ищите ещё, может, и по 250 повезёт найти
1
Куда ж без меня• 28 мая в 13:29
Ответ дляНенька наша
Де це теляча по 90. Значно дорожча. Кабачки по 80. Я вчора як раз перший раз в цьому сезоні кабачок купила.
Вы тоже на пенсию 3500 живёте?
Альфред Шнитке• 28 мая в 13:29
Ответ дляКуда ж без меня
Это уже забаганки. Вы можете получать бесплатно, но не получаете
Людина ходяча, не тримання після катетера. Ви не розумієте ситуацію. В памперсах не ходять, а лежать.
Я питала у сімейної, вона сказала ні. Мені памперси не потрібно. А труси урологічні і ліки, вже п´є їх меньше. Дивно мати забаганку таку, труси урологічні. Що тільки не прочитаєшь тут
Я питала у сімейної, вона сказала ні. Мені памперси не потрібно. А труси урологічні і ліки, вже п´є їх меньше. Дивно мати забаганку таку, труси урологічні. Що тільки не прочитаєшь тут
Куда ж без меня• 28 мая в 13:30
Ответ дляАльфред Шнитке
Людина ходяча, не тримання після катетера. Ви не розумієте ситуацію. В памперсах не ходять, а лежать.
Я питала у сімейної, вона сказала ні. Мені памперси не потрібно. А труси урологічні і ліки, вже п´є їх меньше. Дивно мати забаганку таку, труси урологічні. Що тільки не прочитаєшь тут
Я питала у сімейної, вона сказала ні. Мені памперси не потрібно. А труси урологічні і ліки, вже п´є їх меньше. Дивно мати забаганку таку, труси урологічні. Що тільки не прочитаєшь тут
Выписывают и урологические прокладки. Но вам не надо, я так поняла
1
Альфред Шнитке• 28 мая в 13:31
Ответ дляНенька наша
Взимку з опаленням? Якось дуже мало, який метраж? Опалення від тисячі грн за однушку ж. Плюс навіть 70 кВт електрики це вже 300 грн, та й вода ж дорога, послуги жека, газ, вивіз мусора? Чи це в Києві, писали тут , що в Києві найдешевша комуналка по Україні. Невже правда ?
Не Києв.
Десь 1900 взимку + субсідія 500.
Давали 1000 на людину, тратила на опалення.
33 кв квартира
Десь 1900 взимку + субсідія 500.
Давали 1000 на людину, тратила на опалення.
33 кв квартира
Ответ дляПродавчиня кіз
Если тарелочница, то уже не миллионерша) Миллионерши не экономят.
Строго кажучи, не всі ’порадниці’ - мільйонерші (((
Зате усі чоловіки/коханці порадниць - мільйонери
А у порадниць - усі його банківські картки та інші доходи)))
Ну і ’його’ нерухомість, звісно, записана на порадниць !!
Зате усі чоловіки/коханці порадниць - мільйонери
А у порадниць - усі його банківські картки та інші доходи)))
Ну і ’його’ нерухомість, звісно, записана на порадниць !!
Продавчиня кіз• 28 мая в 13:38
Ответ дляviter33
Строго кажучи, не всі ’порадниці’ - мільйонерші (((
Зате усі чоловіки/коханці порадниць - мільйонери
А у порадниць - усі його банківські картки та інші доходи)))
Ну і ’його’ нерухомість, звісно, записана на порадниць !!
Зате усі чоловіки/коханці порадниць - мільйонери
А у порадниць - усі його банківські картки та інші доходи)))
Ну і ’його’ нерухомість, звісно, записана на порадниць !!
Очень точно подмечено! Не в бровь, а в глаз)
Бабульція• 28 мая в 13:48
Ответ дляПроработник
Без кружков и в школу ничего не сдавать
в смысле ничего не сдавать? если ребёнок на продлёнке, то он обедает, у нас пока-что только завтраки бесплатные, если ходит в садик, то это тоже питание +- 2000 в месяц
МинерАлочка• 28 мая в 13:54
Ответ дляБабульція
в смысле ничего не сдавать? если ребёнок на продлёнке, то он обедает, у нас пока-что только завтраки бесплатные, если ходит в садик, то это тоже питание +- 2000 в месяц
Так в садочку дитина їсть весь день, Ви вдома б ці гроші і так потратили на їжу для дитини.
1
Ненька наша• 28 мая в 13:54
Ответ дляКуда ж без меня
А кабачки - это дорогие углеводы? А в августе их уже нельзя, потому что они становятся дешевыми?
Здорова людина поїсть вареного бурячку і моркви,та картоплі вдосталь, й буде не голодна, тому може обійтись без свіжих овочів. А коли всього цього не можна, то якісь же овочі треба в тарілку класти, не саму ж кашу.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу