Фляшунька• 30 мая в 20:03
Думала, буде їм вечеря, обійдуться.
З´їм сама
6
5
3
2
Маю рацію• 30 мая в 20:03
Ответ дляФляшунька
Що у вас?
Як справи? Як день суботній? Що на вечерю?
Як справи? Як день суботній? Що на вечерю?
7
1
Крижана бурулька• 30 мая в 20:04
Ответ дляФляшунька
Що у вас?
Як справи? Як день суботній? Що на вечерю?
Як справи? Як день суботній? Що на вечерю?
А можно описание блюда вашего ?
1
автор
Фляшунька
• 30 мая в 20:05
9
3
2
1
Крижана бурулька• 30 мая в 20:06
Ответ дляФляшунька
А як же звичайно
Та((( я думала вы сами приготовили (((такое и я могу приготовить
8
75В• 30 мая в 20:07
Вечеря типу салат: огірок, помідор, зелень, кіноа, оливкова олія , спеції, відварена індичка, тертий пармезан. Десерт: полуниця+банан. А субота через погоду лінива, зранку горло боліло, побачимо що буде завтра.
Крижана бурулька• 30 мая в 20:07
Ответ дляВельшановна
А кому им?
Я печенье пеку.
Я печенье пеку.
Покажите и какое?
автор
Фляшунька
• 30 мая в 20:07
Ответ дляКрижана бурулька
Та((( я думала вы сами приготовили (((такое и я могу приготовить
Нема коли, тісто в морозилці.
4
Запасная спина• 30 мая в 20:08
Ответ дляФляшунька
Що у вас?
Як справи? Як день суботній? Що на вечерю?
Як справи? Як день суботній? Що на вечерю?
Справи не погано)на вечерю була запічена картопля з оселедцем та салат,зараз чай з цукерками,порадниця,пізніже будуть фільми та чіпси)
автор
Фляшунька
• 30 мая в 20:08
Ответ для75В
Вечеря типу салат: огірок, помідор, зелень, кіноа, оливкова олія , спеції, відварена індичка, тертий пармезан. Десерт: полуниця+банан. А субота через погоду лінива, зранку горло боліло, побачимо що буде завтра.
Одужуйте
2
1
1
Повелитель бітка• 30 мая в 20:09
Ответ дляФляшунька
Що у вас?
Як справи? Як день суботній? Що на вечерю?
Як справи? Як день суботній? Що на вечерю?
Шашлик в мультипечі.
автор
Фляшунька
• 30 мая в 20:09
Ответ дляЗапасная спина
Справи не погано)на вечерю була запічена картопля з оселедцем та салат,зараз чай з цукерками,порадниця,пізніже будуть фільми та чіпси)
Ммм, цукерки забула купити, а ви нагадали
2
1
Повелитель бітка• 30 мая в 20:10
Ответ дляКрижана бурулька
Та((( я думала вы сами приготовили (((такое и я могу приготовить
Я таке сама готую, тільки з бринзою. Знайти вам рецепт?
1
автор
Фляшунька
• 30 мая в 20:10
Ответ дляПовелитель бітка
Шашлик в мультипечі.
Так показуйте, не кокетнічайте
Повелитель бітка• 30 мая в 20:11
Ответ дляФляшунька
Так показуйте, не кокетнічайте
Та вже з´їли))
Крижана бурулька• 30 мая в 20:12
Ответ дляПовелитель бітка
Я таке сама готую, тільки з бринзою. Знайти вам рецепт?
Давайте .
автор
Фляшунька
• 30 мая в 20:14
Ответ дляВельшановна
Та обычное, песочное.
Не скромнічайте. Всі чекають
Неробименінерви• 30 мая в 20:14
Ответ дляФляшунька
Що у вас?
Як справи? Як день суботній? Що на вечерю?
Як справи? Як день суботній? Що на вечерю?
Якось так. День чудовий, на Арсеналі находилися, нашопилися, зголодніли.
3
Подмигашка• 30 мая в 20:15
Ответ дляДикаВишня
Нет лука, муж поехал в магаз. Третий раз за сегодня
Ви що, тільки цибулею харчуєтесь?
Буратіни.
Буратіни.
4
ДикаВишня• 30 мая в 20:18
Ответ дляПодмигашка
Ви що, тільки цибулею харчуєтесь?
Буратіни.
Буратіни.
Шашлык надо замочить на завтра
Харчовий тріль• 30 мая в 20:18
В мене вечеря була проста)
Пюре, салат з редискою+кріп+салат листя+шпинат+цибуля зелена.
І яйця смажені з підчеревиною) Справи йдуть своїм чередом) а ваші як?
Пюре, салат з редискою+кріп+салат листя+шпинат+цибуля зелена.
І яйця смажені з підчеревиною) Справи йдуть своїм чередом) а ваші як?
3
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу
гарного вам вечора