ХуАнита• 04 июня в 11:49
Втрата свідоцтва о народженні.
Вітаю, підкажіть. Втратила свідоцтво о народженні дитини. Зробила нове.Через місяц знайшла старе,яке якоби втратила.
Можливо його встановити, це перше?
Чому питаю, тому що я за цей час задовбалась відповідати на питання - а чому свідоцтво повторно??? Що сталося??
Можливо його встановити, це перше?
Чому питаю, тому що я за цей час задовбалась відповідати на питання - а чому свідоцтво повторно??? Що сталося??
автор
ХуАнита
• 04 июня в 11:53
Ответ дляСвекруховна
Вам дали не новое, а копию
Там серія і номер інші і написано Повтор
1
Свекруховна• 04 июня в 11:54
Ответ дляХуАнита
Там серія і номер інші і написано Повтор
пользуйтесь новым, если старое аннулировали
3
Хи хи, ну ну• 04 июня в 12:00
А хто допитує про Повторне свідоцтво, що ви задовбалися? Скільки разів на рік ви його використовуєте?
4
Хи хи, ну ну• 04 июня в 12:01
Ответ дляСвекруховна
Вам дали не новое, а копию
Вони під різними номерами, датою реєстрації і навіть підписантами
1
Залізний занавіс• 04 июня в 12:03
Хто вас питає? Нікому не цікаво, де ви старе поділи. Вам видали дублікат, користуйтесь.
Бавовнятий Пупс• 04 июня в 12:11
Сенс в старому? Ну корисиуйтесь.на ньому ж немає ніяких відміток, що анульоване
Руда ліса• 04 июня в 12:11
Ответ дляСвекруховна
пользуйтесь новым, если старое аннулировали
Його не анулюють
1
Руда ліса• 04 июня в 12:12
Автор немає значення в моїх дітей по три свідоцтва, вони всі мають однакову юридичну силу
Свекруховна• 04 июня в 12:13
Ответ дляРуда ліса
Його не анулюють
да какая разница, кто вообще на их номера смотрит, кроме автора
Руда ліса• 04 июня в 12:13
Ответ дляСвекруховна
да какая разница, кто вообще на их номера смотрит, кроме автора
Отож, ними всіма можна користуватися вони всі дійсні
2
Невловимий Джо• 04 июня в 12:28
Ответ дляЗалізний занавіс
Хто вас питає? Нікому не цікаво, де ви старе поділи. Вам видали дублікат, користуйтесь.
А в наследство ребенку как потом вступать, нужны все доки.
Будет потом неразбериха
Будет потом неразбериха
Не виправдовуюсь• 04 июня в 12:45
автор, ваши два свидетельства действительные, даже в Дии оба светятся, пользуйтесь любым. Только не забывайте где какое применяли.
Маю сечі• 04 июня в 13:35
Ви можете мати одночасно ці 2 свідоцтва. В базі вони обидва є. Просто користуйтесь оним, щоб не плутатись.
Деякі батьки роблять дублікати, щоб документ на дитину був у кожного. Особливо зараз.
Деякі батьки роблять дублікати, щоб документ на дитину був у кожного. Особливо зараз.
автор
ХуАнита
• 04 июня в 14:01
Я переводила дитину до іншої школи, так мені там почали в три голоса казати, вам треба піти по всім службам, всім сказати що свідоцтво нове.Я кажу добре, схожу. Вони не унімались і ще декілька разів сказали.
Бредятина
Бредятина
Залізний занавіс• 04 июня в 15:03
Ответ дляНевловимий Джо
А в наследство ребенку как потом вступать, нужны все доки.
Будет потом неразбериха
Будет потом неразбериха
Є дублікат. Воно внесено в базу. В мене теж дублікат, бо оригінал лишився в колишнього. Ніяких проблем
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу