ПесиКот• 07 июня в 16:31
Да, без денег не весело.
Счастье не в деньгах, говорят лишь люди, у которых они есть.
Ответ дляХвилювАллочка
Експериментальні якраз на бідних і будуть випробовувати
Вони дуже дорогі в продажу. Це не те що вони не перевірені, просто їх ефективність перевіряють на різних вікових групах і навіть - я того не знала - расових і національних приналежностях, в різних кліматичних умовах
ХвилювАллочка• 07 июня в 17:31
Ответ дляlilul990
Це називається клінічні випробування , які мають різні етапи. І так, на стадії випробувань, ефективність і шкідливість ліків ще не вивчена