sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Он, она
anonim_71
Привіт з ботойбіччя• 12 июня в 00:50

Дайте пораду, чоловік виганяє з дому

Прожили більше 16 років разом. Життя тяжке було, все описати не має сил. Зраджував, пробачила. Є дочка 15 років, живемо в його будинку. Все що здобули разом.
Тепер він виганяє з будинку, до мами йти не виходить - вона п´є, завжди сварки з відчимом.
Більше в мене нікого немає. Дочка хоче йти вчитися в коледжі.
З грошей тільки до 1500 доларів, плюс кредитка. Працюю онлайн в місяць виходить трішки більше 15000 грн. Що робити не знаю. В розпачі.

Дайте пораду будь ласка, плачу бо витратила життя на цю людину.
показать весь текст
crying_face 31 woman_facepalming 4 face_with_tears_of_joy 2 clown_face 2 like 1 heart 1
252 2
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
|« «» »|
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • …
  • 9
anonim_26
Гола з конопель• 12 июня в 01:35
91
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Два роки?! Та ні не вірно зрозуміли. Будинок від тата залишився. Ми туди переїхали. Передався у спадок.
Так а где дом, квартира, где раньше жили?

anonim_134
ДолькиКабана• 12 июня в 01:36
92
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Сьогодні точно нікуди не йду. Навіть не думаю. В першу чергу завтра випуск у дочки, потім потрібно зібрати документи на вступ. Інші питання стосовно освіти дочки - це впершу чергу. Його не буде кілька днів точно, а завтра побачу що робити.
Тобто він дитину виганяє також за день до випускного?
anonim_134
ДолькиКабана• 12 июня в 01:37
93
Здайте його тцк.
face_with_tears_of_joy 2 woman_facepalming 1
anonim_71
автор Привіт з ботойбіччя • 12 июня в 01:37
94
Ответ дляДолькиКабана
Тобто він дитину виганяє також за день до випускного?
Їх не виганяє, мене. Але він знає що вона піде за мною. Якось так.
anonim_71
автор Привіт з ботойбіччя • 12 июня в 01:38
95
Ответ дляДолькиКабана
Здайте його тцк.
Що його здати, як він закордон їздить?!
anonim_105
Чарівна патика• 12 июня в 01:39
96
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Як наприклад добратися, куди саме їхати? Я ніколи не думала про таке. Але на всяк випадок.
Я дивилась на цьому сайті https://uahelp.wiki/4f7f666196f6428296abc80381a4a3... актуальні землі які приймають. Там же і адреси таборів. Ми їхали через Львів, зі Львова з жд вокзалу до кордону з Польщею маршруткою, пішки перейшли кордон. З Польщі прямий потяг в Німеччину, там дивіться можливі пересадки в залежності від того, яку землю оберете. Від жд вокзалу автобусом або таксі до розподільчого центру. Далі вас координуватимуть: відправлять мінімум на два тижні в табір - це не катастрофа. Там зносні умови. У гіршому варіанті можуть перенаправити ще в якийсь табір - це робиться на той час поки вам шукатимуть житло. Потім кімната на вас з дочкою в гуртожитку, в готелі переобладнаному для біженців, можуть підстелити в окрему кімнату в квартиру, або якщо дуже пощастить в окрему квартиру (але на 2 людини це навряд чи). Потім ви станете на облік в Німецький центр зайнятості (джоб центр) і зможете шукати собі самостійно квартиру в межах виділеного бюджету - це складно.

Моя донька на рік молодша вашої. Вона за пів року вже почала говорити трохи, теж готується в мед вступати і в школі це враховують, тому дали їй багато уроків біології. Їй цікаво в школі.

Щодо дороги: ви можете подати заявку в Рубікус, там волонтери безоплатно допомагають прокласти маршрут і придбати квитки, а також координують протягом всього шляху. Нам вони надали безоплатно можливість переночувати в шелтері у Польщі. Умови там не вау, але ліжка, душ, туалет кухня були і я звісно дуже їм за це вдячна
like 2 heart 1
anonim_65
Цвірінь• 12 июня в 01:40
97
Ответ дляГола з конопель
Интересные здесь комменты. Когда человек пишет, что муж -мудило все советуют уходить. А как человек пишет, что муж мудило, будет уходить, потому что нет сил, то пишут оставаться…
Дуже цікаві так.Автор що дура вийти з нічим бо виганяє.І шо йому захотілось виганяти.Хай скаже йому донт пуш зе горсес! Ніхто нікуди не йде
like 2
anonim_134
ДолькиКабана• 12 июня в 01:40
98
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Їх не виганяє, мене. Але він знає що вона піде за мною. Якось так.
Того барана потрібно нагріти. В мене знайомий чудив конкретно і в тцк навіть працював. Не був розписаний з дружиною, мав дітей. Пив і витворяв. Теща власниця охоронної фірми домовилася і викликала на нього своїх хлопців. Вже на війні те мудило. Приходить тільки як відпустять і одразу в запой.
woman_facepalming 2
noavatar
df364tye3• 12 июня в 01:43
99
Ответ дляГола з конопель
И что, если там все прописаны? Прописка - это не право собственности. Согласно суду автор сможет проживать по месту регистрации дочери до ее 18-летия. Так она и сейчас может никуда не уходить
бессмысленно спорить , по обрывкам информации ,,,
но не когда, не поверю что можно жену с ребенком , выгнать в никуда ,,,
много знакомых мужиков не разводятся, не уходят ,,, ну как, это делить , оставлять , мне начинать на шестом десятке все сначала ,,,

anonim_71
автор Привіт з ботойбіччя • 12 июня в 01:41
100
Ответ дляЧарівна патика
Я дивилась на цьому сайті https://uahelp.wiki/4f7f666196f6428296abc80381a4a3... актуальні землі які приймають. Там же і адреси таборів. Ми їхали через Львів, зі Львова з жд вокзалу до кордону з Польщею маршруткою, пішки перейшли кордон. З Польщі прямий потяг в Німеччину, там дивіться можливі пересадки в залежності від того, яку землю оберете. Від жд вокзалу автобусом або таксі до розподільчого центру. Далі вас координуватимуть: відправлять мінімум на два тижні в табір - це не катастрофа. Там зносні умови. У гіршому варіанті можуть перенаправити ще в якийсь табір - це робиться на той час поки вам шукатимуть житло. Потім кімната на вас з дочкою в гуртожитку, в готелі переобладнаному для біженців, можуть підстелити в окрему кімнату в квартиру, або якщо дуже пощастить в окрему квартиру (але на 2 людини це навряд чи). Потім ви станете на облік в Німецький центр зайнятості (джоб центр) і зможете шукати собі самостійно квартиру в межах виділеного бюджету - це складно.

Моя донька на рік молодша вашої. Вона за пів року вже почала говорити трохи, теж готується в мед вступати і в школі це враховують, тому дали їй багато уроків біології. Їй цікаво в школі.

Щодо дороги: ви можете подати заявку в Рубікус, там волонтери безоплатно допомагають прокласти маршрут і придбати квитки, а також координують протягом всього шляху. Нам вони надали безоплатно можливість переночувати в шелтері у Польщі. Умови там не вау, але ліжка, душ, туалет кухня були і я звісно дуже їм за це вдячна
Дякую за таку відповідь детальну ❤️
heart 2
anonim_26
Гола з конопель• 12 июня в 01:42
101
Ответ дляdf364tye3
бессмысленно спорить , по обрывкам информации ,,,
но не когда, не поверю что можно жену с ребенком , выгнать в никуда ,,,
много знакомых мужиков не разводятся, не уходят ,,, ну как, это делить , оставлять , мне начинать на шестом десятке все сначала ,,,
Можно. Зря не верите. Вы будто не из Украины
like 2
anonim_134
ДолькиКабана• 12 июня в 01:46
102
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Що його здати, як він закордон їздить?!
Викіньте його паспорти. Типу десь шарахався і загубив. Якісь проблеми йому організуйте, щоб він їх вирішував. А камери можна фізично відключити.
face_with_tears_of_joy 2 woman_facepalming 1
anonim_26
Гола з конопель• 12 июня в 01:46
103
Ответ дляЦвірінь
Дуже цікаві так.Автор що дура вийти з нічим бо виганяє.І шо йому захотілось виганяти.Хай скаже йому донт пуш зе горсес! Ніхто нікуди не йде
У каждого свое понятия «дура»Для меня дура - это тот, кто терпит и мучиться, непонятно ради чего. За 16 лет совместной жизни 1500$ заначка и никакого общего имущества. Что сейчас изменится? Он дом на автора перепишет или за год-два заначка 30 тыс$ станет?
like 4
noavatar
df364tye3• 12 июня в 01:46
104
Ответ дляГола з конопель
Можно. Зря не верите. Вы будто не из Украины
а шо украине дискриминация женщин ,,,
наркотиками, изготовлением ,,, женщина с ребенком , кто тебя женщину, маму посадит ,,,
anonim_71
автор Привіт з ботойбіччя • 12 июня в 01:48
105
Ответ дляdf364tye3
бессмысленно спорить , по обрывкам информации ,,,
но не когда, не поверю что можно жену с ребенком , выгнать в никуда ,,,
много знакомых мужиков не разводятся, не уходят ,,, ну как, это делить , оставлять , мне начинать на шестом десятке все сначала ,,,
Та ні, сказав іди до мами своєї. Знає що я туди не можу піти бо там немає життя. Я все дитинство мріяла піти подалі від них. Вчилася добре, на відмінно. Але в травні згорів дотла мамин будинок. Моє навчання накрилось і в 18 пішла працювати. Мама живу з вітчимом який постійно її бив. Зараз вони постійно вживають алкоголь, я не можу туди ніяк піти - краще вже на вокзалі.

Вийшла заміж і 19 років. І так прожила все життя з цим чоловіком.

На роботу не дозволяв , типу сам все буде забезпечувати. Я найшла роботу онлайн, вже давно так працюю. Відкладаю копійки.
Зараз у розпачі бо не бачу виходу в що робити далі, і як робити.
crying_face 4 woman_facepalming 2
anonim_26
Гола з конопель• 12 июня в 01:49
106
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Та ні, сказав іди до мами своєї. Знає що я туди не можу піти бо там немає життя. Я все дитинство мріяла піти подалі від них. Вчилася добре, на відмінно. Але в травні згорів дотла мамин будинок. Моє навчання накрилось і в 18 пішла працювати. Мама живу з вітчимом який постійно її бив. Зараз вони постійно вживають алкоголь, я не можу туди ніяк піти - краще вже на вокзалі.

Вийшла заміж і 19 років. І так прожила все життя з цим чоловіком.

На роботу не дозволяв , типу сам все буде забезпечувати. Я найшла роботу онлайн, вже давно так працюю. Відкладаю копійки.
Зараз у розпачі бо не бачу виходу в що робити далі, і як робити.
Так а где жили, если дом достался в наследство только два года назад?
Где его деньги? Он вам их дает?
like 1
anonim_65
Цвірінь• 12 июня в 01:49
107
Ответ дляГола з конопель
У каждого свое понятия «дура»Для меня дура - это тот, кто терпит и мучиться, непонятно ради чего. За 16 лет совместной жизни 1500$ заначка и никакого общего имущества. Что сейчас изменится? Он дом на автора перепишет или за год-два заначка 30 тыс$ станет?
Ви так само праві бо то не таке велике щоб терпіти, але срочно іти бо виганяє то взагалі наглий неймовірно просто
like 1
anonim_26
Гола з конопель• 12 июня в 01:51
108
Ответ дляЦвірінь
Ви так само праві бо то не таке велике щоб терпіти, але срочно іти бо виганяє то взагалі наглий неймовірно просто
Понятно, что срочно уходить не надо. Но и терпеть до смерти неадеквата, ради крыши, не стоит
Дочь поступит, первый год учебы оплатит, общагу оплатит и можно собирать вещи
like 2
anonim_71
автор Привіт з ботойбіччя • 12 июня в 01:51
109
Ответ дляГола з конопель
Так а где жили, если дом достался в наследство только два года назад?
Где его деньги? Он вам их дает?
Гроші він не дає, продукти завозить , все інше оплачує. Дасть 500 чи 200 грн і все. В основному витрачала свої. В цьому будинку не два роки живемо , а 9 десь. Я ніде не писала що живемо два роки. До цього де жили - у бабусі.
woman_facepalming 2

anonim_134
ДолькиКабана• 12 июня в 01:53
110
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Та ні, сказав іди до мами своєї. Знає що я туди не можу піти бо там немає життя. Я все дитинство мріяла піти подалі від них. Вчилася добре, на відмінно. Але в травні згорів дотла мамин будинок. Моє навчання накрилось і в 18 пішла працювати. Мама живу з вітчимом який постійно її бив. Зараз вони постійно вживають алкоголь, я не можу туди ніяк піти - краще вже на вокзалі.

Вийшла заміж і 19 років. І так прожила все життя з цим чоловіком.

На роботу не дозволяв , типу сам все буде забезпечувати. Я найшла роботу онлайн, вже давно так працюю. Відкладаю копійки.
Зараз у розпачі бо не бачу виходу в що робити далі, і як робити.
На роботу не дозволяв якось по- дитячому. Напевно ж вас влаштовувало. То потрібно подорослішати і себе відстояти та піти. Щапросіть правову допомогу для жінок, що потерпають від фізичного чи економічного насилля. Такі самі лінії як про булінг у дітей є і для жінок. Ви маєте користуватися своїми правами. Дитина неповнолітня. Є в неї місце прописки і маєте право там жити. Фіксуйте на відео усі погрози.
like 5
anonim_71
автор Привіт з ботойбіччя • 12 июня в 01:53
111
Ответ дляГола з конопель
Понятно, что срочно уходить не надо. Но и терпеть до смерти неадеквата, ради крыши, не стоит
Дочь поступит, первый год учебы оплатит, общагу оплатит и можно собирать вещи
Я так і розраховую приблизно, щоб я знала що дитина поступила та оплачено - могла би поїхати закордон на роботу. Мені всеодно що робити, хоч полуницю збирати.
anonim_26
Гола з конопель• 12 июня в 01:54
112
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Гроші він не дає, продукти завозить , все інше оплачує. Дасть 500 чи 200 грн і все. В основному витрачала свої. В цьому будинку не два роки живемо , а 9 десь. Я ніде не писала що живемо два роки. До цього де жили - у бабусі.
А контролирует траты? Сможете год с ним прожить полностью за его счет, а свою зп откладывать?
anonim_134
ДолькиКабана• 12 июня в 01:55
113
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Гроші він не дає, продукти завозить , все інше оплачує. Дасть 500 чи 200 грн і все. В основному витрачала свої. В цьому будинку не два роки живемо , а 9 десь. Я ніде не писала що живемо два роки. До цього де жили - у бабусі.
Взалі то ви писали це:
’Вже кілька років живу на ЗУ. А сама родом з Житомира.’
Кілька років - це не 9.
woman_facepalming 2 like 2
anonim_26
Гола з конопель• 12 июня в 01:56
114
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Я так і розраховую приблизно, щоб я знала що дитина поступила та оплачено - могла би поїхати закордон на роботу. Мені всеодно що робити, хоч полуницю збирати.
Тогда так и делайте. Дочь поступает, вы уезжайте на работу. Моя бывшая коллега так сделала. Ее дочь поступила во Львов, она уехала в Голландию работать
Приезжает 2 раза в год
like 2
anonim_71
автор Привіт з ботойбіччя • 12 июня в 01:56
115
Ответ дляГола з конопель
А контролирует траты? Сможете год с ним прожить полностью за его счет, а свою зп откладывать?
Не контролює як би так сильно. Можу так прожить і рік свою відкладати. Точніше по 10000 грн то точно. Але не знаю як він поведе себе, якщо морально тяжко витримати. Руку не піднімав ніколи.
noavatar
df364tye3• 12 июня в 01:56
116
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Та ні, сказав іди до мами своєї. Знає що я туди не можу піти бо там немає життя. Я все дитинство мріяла піти подалі від них. Вчилася добре, на відмінно. Але в травні згорів дотла мамин будинок. Моє навчання накрилось і в 18 пішла працювати. Мама живу з вітчимом який постійно її бив. Зараз вони постійно вживають алкоголь, я не можу туди ніяк піти - краще вже на вокзалі.

Вийшла заміж і 19 років. І так прожила все життя з цим чоловіком.

На роботу не дозволяв , типу сам все буде забезпечувати. Я найшла роботу онлайн, вже давно так працюю. Відкладаю копійки.
Зараз у розпачі бо не бачу виходу в що робити далі, і як робити.
Если наследственное имущество использовалось совместно как семейное (например, совместное проживание в квартире, оформленной на одного из супругов);
В таком случае суд может признать имущество общим полностью или частично

идите к адвокату , а не слушайте куда уехать , куда переехать ,,,
woman_facepalming 4
anonim_71
автор Привіт з ботойбіччя • 12 июня в 01:57
117
Ответ дляДолькиКабана
Взалі то ви писали це:
’Вже кілька років живу на ЗУ. А сама родом з Житомира.’
Кілька років - це не 9.
Можливо, так написала. Вибачте, на емоціях.
anonim_26
Гола з конопель• 12 июня в 01:57
118
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Не контролює як би так сильно. Можу так прожить і рік свою відкладати. Точніше по 10000 грн то точно. Але не знаю як він поведе себе, якщо морально тяжко витримати. Руку не піднімав ніколи.
Ну откладывайте хоть эти 3 месяца. + 1000$
anonim_26
Гола з конопель• 12 июня в 01:58
119
Ответ дляdf364tye3
Если наследственное имущество использовалось совместно как семейное (например, совместное проживание в квартире, оформленной на одного из супругов);
В таком случае суд может признать имущество общим полностью или частично

идите к адвокату , а не слушайте куда уехать , куда переехать ,,,
Где вы это читаете?😂
face_with_tears_of_joy 1
anonim_75
Бачу_майбутнє• 12 июня в 02:08
120
Ответ дляГола з конопель
И отдай адвокату 1500$ и получи раздел мебели
Такое советовать могут только те, кто адвокатов только в кино видел. Бесплатно даже выпускник работать не будет, а хороший и не посмотрит на клиента без денег.
woman_facepalming 1
|« «» »|
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • …
  • 9
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff