Привіт з ботойбіччя• 12 июня в 00:50
Дайте пораду, чоловік виганяє з дому
Прожили більше 16 років разом. Життя тяжке було, все описати не має сил. Зраджував, пробачила. Є дочка 15 років, живемо в його будинку. Все що здобули разом.
Тепер він виганяє з будинку, до мами йти не виходить - вона п´є, завжди сварки з відчимом.
Більше в мене нікого немає. Дочка хоче йти вчитися в коледжі.
З грошей тільки до 1500 доларів, плюс кредитка. Працюю онлайн в місяць виходить трішки більше 15000 грн. Що робити не знаю. В розпачі.
Дайте пораду будь ласка, плачу бо витратила життя на цю людину.
Тепер він виганяє з будинку, до мами йти не виходить - вона п´є, завжди сварки з відчимом.
Більше в мене нікого немає. Дочка хоче йти вчитися в коледжі.
З грошей тільки до 1500 доларів, плюс кредитка. Працюю онлайн в місяць виходить трішки більше 15000 грн. Що робити не знаю. В розпачі.
Дайте пораду будь ласка, плачу бо витратила життя на цю людину.
показать весь текст
31
4
2
2
1
1
Гола з конопель• 12 июня в 01:35
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Два роки?! Та ні не вірно зрозуміли. Будинок від тата залишився. Ми туди переїхали. Передався у спадок.
Так а где дом, квартира, где раньше жили?
ДолькиКабана• 12 июня в 01:36
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Сьогодні точно нікуди не йду. Навіть не думаю. В першу чергу завтра випуск у дочки, потім потрібно зібрати документи на вступ. Інші питання стосовно освіти дочки - це впершу чергу. Його не буде кілька днів точно, а завтра побачу що робити.
Тобто він дитину виганяє також за день до випускного?
автор
Привіт з ботойбіччя
• 12 июня в 01:37
Ответ дляДолькиКабана
Тобто він дитину виганяє також за день до випускного?
Їх не виганяє, мене. Але він знає що вона піде за мною. Якось так.
автор
Привіт з ботойбіччя
• 12 июня в 01:38
Ответ дляДолькиКабана
Здайте його тцк.
Що його здати, як він закордон їздить?!
Чарівна патика• 12 июня в 01:39
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Як наприклад добратися, куди саме їхати? Я ніколи не думала про таке. Але на всяк випадок.
Я дивилась на цьому сайті актуальні землі які приймають. Там же і адреси таборів. Ми їхали через Львів, зі Львова з жд вокзалу до кордону з Польщею маршруткою, пішки перейшли кордон. З Польщі прямий потяг в Німеччину, там дивіться можливі пересадки в залежності від того, яку землю оберете. Від жд вокзалу автобусом або таксі до розподільчого центру. Далі вас координуватимуть: відправлять мінімум на два тижні в табір - це не катастрофа. Там зносні умови. У гіршому варіанті можуть перенаправити ще в якийсь табір - це робиться на той час поки вам шукатимуть житло. Потім кімната на вас з дочкою в гуртожитку, в готелі переобладнаному для біженців, можуть підстелити в окрему кімнату в квартиру, або якщо дуже пощастить в окрему квартиру (але на 2 людини це навряд чи). Потім ви станете на облік в Німецький центр зайнятості (джоб центр) і зможете шукати собі самостійно квартиру в межах виділеного бюджету - це складно.
Моя донька на рік молодша вашої. Вона за пів року вже почала говорити трохи, теж готується в мед вступати і в школі це враховують, тому дали їй багато уроків біології. Їй цікаво в школі.
Щодо дороги: ви можете подати заявку в Рубікус, там волонтери безоплатно допомагають прокласти маршрут і придбати квитки, а також координують протягом всього шляху. Нам вони надали безоплатно можливість переночувати в шелтері у Польщі. Умови там не вау, але ліжка, душ, туалет кухня були і я звісно дуже їм за це вдячна
Моя донька на рік молодша вашої. Вона за пів року вже почала говорити трохи, теж готується в мед вступати і в школі це враховують, тому дали їй багато уроків біології. Їй цікаво в школі.
Щодо дороги: ви можете подати заявку в Рубікус, там волонтери безоплатно допомагають прокласти маршрут і придбати квитки, а також координують протягом всього шляху. Нам вони надали безоплатно можливість переночувати в шелтері у Польщі. Умови там не вау, але ліжка, душ, туалет кухня були і я звісно дуже їм за це вдячна
2
1
Цвірінь• 12 июня в 01:40
Ответ дляГола з конопель
Интересные здесь комменты. Когда человек пишет, что муж -мудило все советуют уходить. А как человек пишет, что муж мудило, будет уходить, потому что нет сил, то пишут оставаться…
Дуже цікаві так.Автор що дура вийти з нічим бо виганяє.І шо йому захотілось виганяти.Хай скаже йому донт пуш зе горсес! Ніхто нікуди не йде
2
ДолькиКабана• 12 июня в 01:40
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Їх не виганяє, мене. Але він знає що вона піде за мною. Якось так.
Того барана потрібно нагріти. В мене знайомий чудив конкретно і в тцк навіть працював. Не був розписаний з дружиною, мав дітей. Пив і витворяв. Теща власниця охоронної фірми домовилася і викликала на нього своїх хлопців. Вже на війні те мудило. Приходить тільки як відпустять і одразу в запой.
2
Ответ дляГола з конопель
И что, если там все прописаны? Прописка - это не право собственности. Согласно суду автор сможет проживать по месту регистрации дочери до ее 18-летия. Так она и сейчас может никуда не уходить
бессмысленно спорить , по обрывкам информации ,,,
но не когда, не поверю что можно жену с ребенком , выгнать в никуда ,,,
много знакомых мужиков не разводятся, не уходят ,,, ну как, это делить , оставлять , мне начинать на шестом десятке все сначала ,,,
но не когда, не поверю что можно жену с ребенком , выгнать в никуда ,,,
много знакомых мужиков не разводятся, не уходят ,,, ну как, это делить , оставлять , мне начинать на шестом десятке все сначала ,,,
автор
Привіт з ботойбіччя
• 12 июня в 01:41
Ответ дляЧарівна патика
Я дивилась на цьому сайті актуальні землі які приймають. Там же і адреси таборів. Ми їхали через Львів, зі Львова з жд вокзалу до кордону з Польщею маршруткою, пішки перейшли кордон. З Польщі прямий потяг в Німеччину, там дивіться можливі пересадки в залежності від того, яку землю оберете. Від жд вокзалу автобусом або таксі до розподільчого центру. Далі вас координуватимуть: відправлять мінімум на два тижні в табір - це не катастрофа. Там зносні умови. У гіршому варіанті можуть перенаправити ще в якийсь табір - це робиться на той час поки вам шукатимуть житло. Потім кімната на вас з дочкою в гуртожитку, в готелі переобладнаному для біженців, можуть підстелити в окрему кімнату в квартиру, або якщо дуже пощастить в окрему квартиру (але на 2 людини це навряд чи). Потім ви станете на облік в Німецький центр зайнятості (джоб центр) і зможете шукати собі самостійно квартиру в межах виділеного бюджету - це складно.
Моя донька на рік молодша вашої. Вона за пів року вже почала говорити трохи, теж готується в мед вступати і в школі це враховують, тому дали їй багато уроків біології. Їй цікаво в школі.
Щодо дороги: ви можете подати заявку в Рубікус, там волонтери безоплатно допомагають прокласти маршрут і придбати квитки, а також координують протягом всього шляху. Нам вони надали безоплатно можливість переночувати в шелтері у Польщі. Умови там не вау, але ліжка, душ, туалет кухня були і я звісно дуже їм за це вдячна
Моя донька на рік молодша вашої. Вона за пів року вже почала говорити трохи, теж готується в мед вступати і в школі це враховують, тому дали їй багато уроків біології. Їй цікаво в школі.
Щодо дороги: ви можете подати заявку в Рубікус, там волонтери безоплатно допомагають прокласти маршрут і придбати квитки, а також координують протягом всього шляху. Нам вони надали безоплатно можливість переночувати в шелтері у Польщі. Умови там не вау, але ліжка, душ, туалет кухня були і я звісно дуже їм за це вдячна
Дякую за таку відповідь детальну ❤️
2
Гола з конопель• 12 июня в 01:42
Ответ дляdf364tye3
бессмысленно спорить , по обрывкам информации ,,,
но не когда, не поверю что можно жену с ребенком , выгнать в никуда ,,,
много знакомых мужиков не разводятся, не уходят ,,, ну как, это делить , оставлять , мне начинать на шестом десятке все сначала ,,,
но не когда, не поверю что можно жену с ребенком , выгнать в никуда ,,,
много знакомых мужиков не разводятся, не уходят ,,, ну как, это делить , оставлять , мне начинать на шестом десятке все сначала ,,,
Можно. Зря не верите. Вы будто не из Украины
2
ДолькиКабана• 12 июня в 01:46
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Що його здати, як він закордон їздить?!
Викіньте його паспорти. Типу десь шарахався і загубив. Якісь проблеми йому організуйте, щоб він їх вирішував. А камери можна фізично відключити.
2
1
Гола з конопель• 12 июня в 01:46
Ответ дляЦвірінь
Дуже цікаві так.Автор що дура вийти з нічим бо виганяє.І шо йому захотілось виганяти.Хай скаже йому донт пуш зе горсес! Ніхто нікуди не йде
У каждого свое понятия «дура»Для меня дура - это тот, кто терпит и мучиться, непонятно ради чего. За 16 лет совместной жизни 1500$ заначка и никакого общего имущества. Что сейчас изменится? Он дом на автора перепишет или за год-два заначка 30 тыс$ станет?
4
автор
Привіт з ботойбіччя
• 12 июня в 01:48
Ответ дляdf364tye3
бессмысленно спорить , по обрывкам информации ,,,
но не когда, не поверю что можно жену с ребенком , выгнать в никуда ,,,
много знакомых мужиков не разводятся, не уходят ,,, ну как, это делить , оставлять , мне начинать на шестом десятке все сначала ,,,
но не когда, не поверю что можно жену с ребенком , выгнать в никуда ,,,
много знакомых мужиков не разводятся, не уходят ,,, ну как, это делить , оставлять , мне начинать на шестом десятке все сначала ,,,
Та ні, сказав іди до мами своєї. Знає що я туди не можу піти бо там немає життя. Я все дитинство мріяла піти подалі від них. Вчилася добре, на відмінно. Але в травні згорів дотла мамин будинок. Моє навчання накрилось і в 18 пішла працювати. Мама живу з вітчимом який постійно її бив. Зараз вони постійно вживають алкоголь, я не можу туди ніяк піти - краще вже на вокзалі.
Вийшла заміж і 19 років. І так прожила все життя з цим чоловіком.
На роботу не дозволяв , типу сам все буде забезпечувати. Я найшла роботу онлайн, вже давно так працюю. Відкладаю копійки.
Зараз у розпачі бо не бачу виходу в що робити далі, і як робити.
Вийшла заміж і 19 років. І так прожила все життя з цим чоловіком.
На роботу не дозволяв , типу сам все буде забезпечувати. Я найшла роботу онлайн, вже давно так працюю. Відкладаю копійки.
Зараз у розпачі бо не бачу виходу в що робити далі, і як робити.
4
2
Гола з конопель• 12 июня в 01:49
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Та ні, сказав іди до мами своєї. Знає що я туди не можу піти бо там немає життя. Я все дитинство мріяла піти подалі від них. Вчилася добре, на відмінно. Але в травні згорів дотла мамин будинок. Моє навчання накрилось і в 18 пішла працювати. Мама живу з вітчимом який постійно її бив. Зараз вони постійно вживають алкоголь, я не можу туди ніяк піти - краще вже на вокзалі.
Вийшла заміж і 19 років. І так прожила все життя з цим чоловіком.
На роботу не дозволяв , типу сам все буде забезпечувати. Я найшла роботу онлайн, вже давно так працюю. Відкладаю копійки.
Зараз у розпачі бо не бачу виходу в що робити далі, і як робити.
Вийшла заміж і 19 років. І так прожила все життя з цим чоловіком.
На роботу не дозволяв , типу сам все буде забезпечувати. Я найшла роботу онлайн, вже давно так працюю. Відкладаю копійки.
Зараз у розпачі бо не бачу виходу в що робити далі, і як робити.
Так а где жили, если дом достался в наследство только два года назад?
Где его деньги? Он вам их дает?
Где его деньги? Он вам их дает?
1
Цвірінь• 12 июня в 01:49
Ответ дляГола з конопель
У каждого свое понятия «дура»Для меня дура - это тот, кто терпит и мучиться, непонятно ради чего. За 16 лет совместной жизни 1500$ заначка и никакого общего имущества. Что сейчас изменится? Он дом на автора перепишет или за год-два заначка 30 тыс$ станет?
Ви так само праві бо то не таке велике щоб терпіти, але срочно іти бо виганяє то взагалі наглий неймовірно просто
1
Гола з конопель• 12 июня в 01:51
Ответ дляЦвірінь
Ви так само праві бо то не таке велике щоб терпіти, але срочно іти бо виганяє то взагалі наглий неймовірно просто
Понятно, что срочно уходить не надо. Но и терпеть до смерти неадеквата, ради крыши, не стоит
Дочь поступит, первый год учебы оплатит, общагу оплатит и можно собирать вещи
Дочь поступит, первый год учебы оплатит, общагу оплатит и можно собирать вещи
2
автор
Привіт з ботойбіччя
• 12 июня в 01:51
Ответ дляГола з конопель
Так а где жили, если дом достался в наследство только два года назад?
Где его деньги? Он вам их дает?
Где его деньги? Он вам их дает?
Гроші він не дає, продукти завозить , все інше оплачує. Дасть 500 чи 200 грн і все. В основному витрачала свої. В цьому будинку не два роки живемо , а 9 десь. Я ніде не писала що живемо два роки. До цього де жили - у бабусі.
2
ДолькиКабана• 12 июня в 01:53
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Та ні, сказав іди до мами своєї. Знає що я туди не можу піти бо там немає життя. Я все дитинство мріяла піти подалі від них. Вчилася добре, на відмінно. Але в травні згорів дотла мамин будинок. Моє навчання накрилось і в 18 пішла працювати. Мама живу з вітчимом який постійно її бив. Зараз вони постійно вживають алкоголь, я не можу туди ніяк піти - краще вже на вокзалі.
Вийшла заміж і 19 років. І так прожила все життя з цим чоловіком.
На роботу не дозволяв , типу сам все буде забезпечувати. Я найшла роботу онлайн, вже давно так працюю. Відкладаю копійки.
Зараз у розпачі бо не бачу виходу в що робити далі, і як робити.
Вийшла заміж і 19 років. І так прожила все життя з цим чоловіком.
На роботу не дозволяв , типу сам все буде забезпечувати. Я найшла роботу онлайн, вже давно так працюю. Відкладаю копійки.
Зараз у розпачі бо не бачу виходу в що робити далі, і як робити.
На роботу не дозволяв якось по- дитячому. Напевно ж вас влаштовувало. То потрібно подорослішати і себе відстояти та піти. Щапросіть правову допомогу для жінок, що потерпають від фізичного чи економічного насилля. Такі самі лінії як про булінг у дітей є і для жінок. Ви маєте користуватися своїми правами. Дитина неповнолітня. Є в неї місце прописки і маєте право там жити. Фіксуйте на відео усі погрози.
5
автор
Привіт з ботойбіччя
• 12 июня в 01:53
Ответ дляГола з конопель
Понятно, что срочно уходить не надо. Но и терпеть до смерти неадеквата, ради крыши, не стоит
Дочь поступит, первый год учебы оплатит, общагу оплатит и можно собирать вещи
Дочь поступит, первый год учебы оплатит, общагу оплатит и можно собирать вещи
Я так і розраховую приблизно, щоб я знала що дитина поступила та оплачено - могла би поїхати закордон на роботу. Мені всеодно що робити, хоч полуницю збирати.
Гола з конопель• 12 июня в 01:54
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Гроші він не дає, продукти завозить , все інше оплачує. Дасть 500 чи 200 грн і все. В основному витрачала свої. В цьому будинку не два роки живемо , а 9 десь. Я ніде не писала що живемо два роки. До цього де жили - у бабусі.
А контролирует траты? Сможете год с ним прожить полностью за его счет, а свою зп откладывать?
ДолькиКабана• 12 июня в 01:55
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Гроші він не дає, продукти завозить , все інше оплачує. Дасть 500 чи 200 грн і все. В основному витрачала свої. В цьому будинку не два роки живемо , а 9 десь. Я ніде не писала що живемо два роки. До цього де жили - у бабусі.
Взалі то ви писали це:
’Вже кілька років живу на ЗУ. А сама родом з Житомира.’
Кілька років - це не 9.
’Вже кілька років живу на ЗУ. А сама родом з Житомира.’
Кілька років - це не 9.
2
2
Гола з конопель• 12 июня в 01:56
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Я так і розраховую приблизно, щоб я знала що дитина поступила та оплачено - могла би поїхати закордон на роботу. Мені всеодно що робити, хоч полуницю збирати.
Тогда так и делайте. Дочь поступает, вы уезжайте на работу. Моя бывшая коллега так сделала. Ее дочь поступила во Львов, она уехала в Голландию работать
Приезжает 2 раза в год
Приезжает 2 раза в год
2
автор
Привіт з ботойбіччя
• 12 июня в 01:56
Ответ дляГола з конопель
А контролирует траты? Сможете год с ним прожить полностью за его счет, а свою зп откладывать?
Не контролює як би так сильно. Можу так прожить і рік свою відкладати. Точніше по 10000 грн то точно. Але не знаю як він поведе себе, якщо морально тяжко витримати. Руку не піднімав ніколи.
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Та ні, сказав іди до мами своєї. Знає що я туди не можу піти бо там немає життя. Я все дитинство мріяла піти подалі від них. Вчилася добре, на відмінно. Але в травні згорів дотла мамин будинок. Моє навчання накрилось і в 18 пішла працювати. Мама живу з вітчимом який постійно її бив. Зараз вони постійно вживають алкоголь, я не можу туди ніяк піти - краще вже на вокзалі.
Вийшла заміж і 19 років. І так прожила все життя з цим чоловіком.
На роботу не дозволяв , типу сам все буде забезпечувати. Я найшла роботу онлайн, вже давно так працюю. Відкладаю копійки.
Зараз у розпачі бо не бачу виходу в що робити далі, і як робити.
Вийшла заміж і 19 років. І так прожила все життя з цим чоловіком.
На роботу не дозволяв , типу сам все буде забезпечувати. Я найшла роботу онлайн, вже давно так працюю. Відкладаю копійки.
Зараз у розпачі бо не бачу виходу в що робити далі, і як робити.
Если наследственное имущество использовалось совместно как семейное (например, совместное проживание в квартире, оформленной на одного из супругов);
В таком случае суд может признать имущество общим полностью или частично
идите к адвокату , а не слушайте куда уехать , куда переехать ,,,
В таком случае суд может признать имущество общим полностью или частично
идите к адвокату , а не слушайте куда уехать , куда переехать ,,,
4
автор
Привіт з ботойбіччя
• 12 июня в 01:57
Ответ дляДолькиКабана
Взалі то ви писали це:
’Вже кілька років живу на ЗУ. А сама родом з Житомира.’
Кілька років - це не 9.
’Вже кілька років живу на ЗУ. А сама родом з Житомира.’
Кілька років - це не 9.
Можливо, так написала. Вибачте, на емоціях.
Гола з конопель• 12 июня в 01:57
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Не контролює як би так сильно. Можу так прожить і рік свою відкладати. Точніше по 10000 грн то точно. Але не знаю як він поведе себе, якщо морально тяжко витримати. Руку не піднімав ніколи.
Ну откладывайте хоть эти 3 месяца. + 1000$
Гола з конопель• 12 июня в 01:58
Ответ дляdf364tye3
Если наследственное имущество использовалось совместно как семейное (например, совместное проживание в квартире, оформленной на одного из супругов);
В таком случае суд может признать имущество общим полностью или частично
идите к адвокату , а не слушайте куда уехать , куда переехать ,,,
В таком случае суд может признать имущество общим полностью или частично
идите к адвокату , а не слушайте куда уехать , куда переехать ,,,
Где вы это читаете?😂
1
Бачу_майбутнє• 12 июня в 02:08
Ответ дляГола з конопель
И отдай адвокату 1500$ и получи раздел мебели
Такое советовать могут только те, кто адвокатов только в кино видел. Бесплатно даже выпускник работать не будет, а хороший и не посмотрит на клиента без денег.
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу