Пухнасті штани• 17 июня в 22:04
Закордонний паспорт скільки днів робиться?
Хто робив нещодавно через ЦНАП?
Віддали документи 20 травня на звичайний строк 20днів.
Зараз статус Дані відправлено до центру персоналізації 06.06
Коли його чекати ?
Віддали документи 20 травня на звичайний строк 20днів.
Зараз статус Дані відправлено до центру персоналізації 06.06
Коли його чекати ?
ЛісАпетная• 17 июня в 22:06
Щось задовго ... Не може бути збій в програмі?
Ви не зверталися безпосередньо через кого подавали?
Ви не зверталися безпосередньо через кого подавали?
Ластовиння• 17 июня в 22:06
Була недавно тема відповідала, 4 травня замовила 5 червня прийшла смс що готовий
автор
Пухнасті штани
• 17 июня в 22:06
Ответ дляЛісАпетная
Щось задовго ... Не може бути збій в програмі?
Ви не зверталися безпосередньо через кого подавали?
Ви не зверталися безпосередньо через кого подавали?
Завтра планую заїхати до них
автор
Пухнасті штани
• 17 июня в 22:06
Ответ дляЛастовиння
Була недавно тема відповідала, 4 травня замовила 5 червня прийшла смс що готовий
Дякую
1
котопёс• 17 июня в 22:08
Здавали нещодавно
Уточнювали
Відповіли що 20 днів - то робочих, тобто 4 тижні
Уточнювали
Відповіли що 20 днів - то робочих, тобто 4 тижні
1
автор
Пухнасті штани
• 17 июня в 22:09
Ответ длякотопёс
Здавали нещодавно
Уточнювали
Відповіли що 20 днів - то робочих, тобто 4 тижні
Уточнювали
Відповіли що 20 днів - то робочих, тобто 4 тижні
Нам також сказали що 20, сьогодні як раз 20 роб.днів
Хвилююся бо їхати 23го 😬
Хвилююся бо їхати 23го 😬
Свезло так свезло• 17 июня в 22:10
У нас подані доки 18 в міграційну, поки немає. Вже 25 робочих днів.
автор
Пухнасті штани
• 17 июня в 22:14
Ответ дляНаодинцi
Я подавала документы 19 мая. Пока вот такое.
Це яке місто?
Свезло так свезло• 17 июня в 22:14
Десь я на днях читала, що затримки із-за обстрілів. От тільки на скільки, питання
1
автор
Пухнасті штани
• 17 июня в 22:15
Ответ дляНаодинцi
Київ
Відправлені на друк однаково з нашими
автор
Пухнасті штани
• 17 июня в 22:24
Ответ дляНаодинцi
Так, писали десь в новинах, що можуть бути затримки
Я вже хвилююсь капець, потрібно було терміновий брати
Минулий раз звичайний за два тижні зробили, а тут таке…
Минулий раз звичайний за два тижні зробили, а тут таке…
1
автор
Пухнасті штани
• 17 июня в 22:28
Ответ дляНаодинцi
Я теж через ЦНАП подавала
Не на Дніпровськй набережній випадково?)
Курочка• 17 июня в 22:35
Ответ дляПухнасті штани
Нам також сказали що 20, сьогодні як раз 20 роб.днів
Хвилююся бо їхати 23го 😬
Хвилююся бо їхати 23го 😬
Вам 23 июня ехать, а вы 20 мая только подались на паспорт??? Мда, отчаянные вы. А как вы подавали документы когда бронировали тур?
2
1
АнтиТанкист• 17 июня в 22:35
Ответ дляПухнасті штани
Не на Дніпровськй набережній випадково?)
Що пише на сайті ДМС при перевірці стану документа?
автор
Пухнасті штани
• 17 июня в 22:36
Ответ дляКурочка
Вам 23 июня ехать, а вы 20 мая только подались на паспорт??? Мда, отчаянные вы. А как вы подавали документы когда бронировали тур?
Ну есть же строки, 20 дней, не из неба придумали
У меня авиа билеты. Паспорта детские ждём
У меня авиа билеты. Паспорта детские ждём
1
автор
Пухнасті штани
• 17 июня в 22:38
АнтиТанкист• 17 июня в 22:40
Ответ дляПухнасті штани
Ось
Періодично перевіряйте .
До них їхати немає сенсу .
Документ не надрукований.
До них їхати немає сенсу .
Документ не надрукований.
Курочка-чубаточка• 17 июня в 22:42
Затримка закаардонних паспортів біля 20 днів.Українських-2-3 дні.Був приліт нещодавно ,цим пояснюють затримку в Києві
2
Курочка• 17 июня в 22:43
Ответ дляПухнасті штани
Ну есть же строки, 20 дней, не из неба придумали
У меня авиа билеты. Паспорта детские ждём
У меня авиа билеты. Паспорта детские ждём
У них везде написано, что в период военного стану могут быть задержки. Вот расписано как идет паспорт. Смотрите где он в данный момент.
автор
Пухнасті штани
• 17 июня в 22:48
Ответ дляКурочка
У них везде написано, что в период военного стану могут быть задержки. Вот расписано как идет паспорт. Смотрите где он в данный момент.
Мы в 2023 году делали не срочный за 2 недели через цнап
Сейчас отдельная ситуация
Сейчас отдельная ситуация
Ангелок з ріжками• 17 июня в 22:54
Ответ дляПухнасті штани
Нам також сказали що 20, сьогодні як раз 20 роб.днів
Хвилююся бо їхати 23го 😬
Хвилююся бо їхати 23го 😬
Ого, любите ви ризик))
муха в кедах• 17 июня в 23:04
Ответ дляПухнасті штани
Нам також сказали що 20, сьогодні як раз 20 роб.днів
Хвилююся бо їхати 23го 😬
Хвилююся бо їхати 23го 😬
ну так зачем же вы так рисковали, нужно было срочный заказывать
1
Шикаю і викаю• 17 июня в 23:08
15.05 подала
Дані відправлено до центру персоналізації 03.06.2026.
В понеділок мав бути
Дані відправлено до центру персоналізації 03.06.2026.
В понеділок мав бути
автор
Пухнасті штани
• 17 июня в 23:09
Ответ дляШикаю і викаю
15.05 подала
Дані відправлено до центру персоналізації 03.06.2026.
В понеділок мав бути
Дані відправлено до центру персоналізації 03.06.2026.
В понеділок мав бути
Ви запитували десь? Чи просто чекати будете?
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу