мегамоСГ• 20 июня в 15:08
Не выбрасывайте пагинци от клубнички! очень полезная вещь.
Пагинци хвостыкы подсушить хорошо и добавлять в чайок!!такой ароматный !!! Мммии..
5
1
Я матуся, мені можно• 20 июня в 15:11
Ответ дляДайте вподобайок
В школі ботаніку пропустили?
А шо там?
МинерАлочка• 20 июня в 15:11
Не викидайте шкарлупки від яєць і шкірки від картопельки та огірочків, все в окрошечьку пайдет мммми...
5
1
Дайте вподобайок• 20 июня в 15:13
Ответ дляПанна Кота
Сами то пробовали, автор?
Так, лиш то чашолистики. Вона сушила на зиму , коли я привозила домашню ягоду. Ще в 90ті мене навчила лаборантка на кафедрі нашому універі.
Помилуйте мадам• 20 июня в 15:12
Ответ дляМинерАлочка
Не викидайте шкарлупки від яєць і шкірки від картопельки та огірочків, все в окрошечьку пайдет мммми...
Просто залить кефирчик или айранчик в мусорное ведро и готова окрошечка, мммими)))
13
1
Поторописька• 20 июня в 15:14
Ответ дляНачальник Анонимов
А з бананових шкірок можна варення варити
А я про арбузні чула
І ще з шишок
І ще з шишок
МинерАлочка• 20 июня в 15:14
Ответ дляПомилуйте мадам
Просто залить кефирчик или айранчик в мусорное ведро и готова окрошечка, мммими)))
І чайочьком з хвостиками від автора теми запити мммии))
5
Дайте вподобайок• 20 июня в 15:14
Ответ дляНачальник Анонимов
А з бананових шкірок можна варення варити
Ой ні. Банани оброблені хімікатами. Всі хімікати зосереджені в шкірці
Помилуйте мадам• 20 июня в 15:15
Ответ дляДайте вподобайок
Ой ні. Банани оброблені хімікатами. Всі хімікати зосереджені в шкірці
Если их высушить и сшить то можно юбочку или топик сделать
5
Дайте вподобайок• 20 июня в 15:22
Ответ дляПомилуйте мадам
Если их высушить и сшить то можно юбочку или топик сделать
Коноплі, льон більш практичні на нашій землі( це з шкільної історіІ)
Помилуйте мадам• 20 июня в 15:23
Ответ дляДайте вподобайок
Коноплі, льон більш практичні на нашій землі( це з шкільної історіІ)
За коноплі ж посодють)д
1
Тільки не про гроші• 20 июня в 15:24
Ответ дляПомилуйте мадам
За коноплі ж посодють)д
посодють, а ви вже в арештантському кліфту
1
Помилуйте мадам• 20 июня в 15:25
Ответ дляТільки не про гроші
посодють, а ви вже в арештантському кліфту
Мне на зону нельзя))
2
Тільки не про гроші• 20 июня в 15:28
Ответ дляПомилуйте мадам
Мне на зону нельзя))
в такому разі не сушіть полуничну гичку, щоб чого лихого не трапилося
3
Малинка• 20 июня в 15:35
Я сушу в этом году.
У меня их морская свинка ест.
Саму клубнику не хочет, только листики и эти чашелистики.
У меня их морская свинка ест.
Саму клубнику не хочет, только листики и эти чашелистики.
3
Крайня невістка• 20 июня в 15:42
Ответ дляДайте вподобайок
Ой ні. Банани оброблені хімікатами. Всі хімікати зосереджені в шкірці
Так, можно ж з ’фейрі’ помити, в чому справа?
Дайте вподобайок• 20 июня в 15:43
Ответ дляПоторописька
А я про арбузні чула
І ще з шишок
І ще з шишок
З шишок смачне. Лікувальне. Мені чоловік з відрядження з Ів.Франківської обл привозив.
Крайня невістка• 20 июня в 15:43
Ответ дляПомилуйте мадам
За коноплі ж посодють)д
Вже ні, то раніше було
Дайте вподобайок• 20 июня в 15:44
Ответ дляПомилуйте мадам
За коноплі ж посодють)д
Хіба? І за дикороси?
автор
мегамоСГ
• 20 июня в 15:44
Ответ дляМалинка
Я сушу в этом году.
У меня их морская свинка ест.
Саму клубнику не хочет, только листики и эти чашелистики.
У меня их морская свинка ест.
Саму клубнику не хочет, только листики и эти чашелистики.
Покажите свинку ???
Дайте вподобайок• 20 июня в 15:45
Ответ дляКрайня невістка
Так, можно ж з ’фейрі’ помити, в чому справа?
Хіба що ’фейрі’ запити
1
Помилуйте мадам• 20 июня в 15:45
Ответ дляДайте вподобайок
Хіба? І за дикороси?
Я не курсе начальник
Зубожиння• 20 июня в 15:51
Ответ дляПоторописька
А я про арбузні чула
І ще з шишок
І ще з шишок
З арбузних корок цукати дуже смачні. Без приколу.
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу